Image
جدید 1402/06/24

لیست لوازم التحریر کلاس ششم

خانواده هایی که فرزندان مدرسه ای دارند دغدغه بسیاری برای خرید لوازم التحریر دارند که از سخت ترین کا

خانواده هایی که فرزندان مدرسه ای دارند دغدغه بسیاری برای خرید لوازم التحریر دارند که از سخت ترین کارها ولی در عین حال شیرین و لذت بخش نیز میباشد. در این مقاله در فروشگاه نوشت افزار نوین پارسه ، لیستی از لوازم التحریر برای کلاس ششم دبستان را برایتان ارائه میدهیم تا خریدی راحت و آسان داشته باشید.

لیست لوازم التحریر کلاس پنجم و ششم تقریبا یکسان میباشد اما در دوره ششم مطالب درسی را تکمیل کرده تا دانش آموزان برای ورود به دوره متوسطه آماده شوند. به عنوان مثال در دوره ششم نحوه استفاده درست و مناسب از اتود و خودکار را نیز آموزش میدهند که برای آموزش فرزند شما بسیار مهم است و میتوانند در طول تحصیل خود از آن استفاده کنند. همچنین با توجه به اضافه شدن درس ریاضی در این دوره، نحوه استفاده از پرگار و گونیا هم مهم است که آنها با یادگیری میتوانند محاسبات خود را با دقت انجام دهند.

خرید لوازم تحریر از نوین پارسه

لیست لوازم التحریر کلاس ششم

خودکار

خودکار را در هر سه رنگ اصلی آبی، مشکی، قرمز سه رنگ برای دانش آموز خود تهیه کنید. علاوه بر این سه رنگ شما میتوانید پک خودکار رنگی نیز فروشگاه نوین پارسه خریداری کنید. این خودکارها را از برندهایی مانند کیان، یاز، استایلیش و پنتر و دکتر پنتر موجود میباشد که ممکن است نوک آنها باهم متفاوت باشد پس در زمان خرید حتما بر اساس راحتی فرزندتان خریداری کنید.

دفتر معمولی یا سیمی 80،60،50،40 و 100 برگ

برای کلاس ششم دفتر معمولی هم دفتر سیمی میتوانید تهیه کنید اما بهتر است برای کلاس ریاضی دفتر سیمی 60 یا 80 برگ، دفتر 50 یا 60 برگ برای کلاس علوم و دو دفتر 40 برگ هم برای سایر دروس بگیرید. همچنین دفترچه یادداشت برای نوشتن تکالیف درسی و تاریخ امتحانات لازم است خریداری شود.

اتود، مداد سربی مداد سیاه

پس از آموزش اتود به دانش آموزان در کلاس بهتر است برای فرزنداتان اتود خریداری کنید تا به جای مداد از اتود برای نوشتن استفاده کنند.

  • کاور، جلد و برچسب
  • لاک غلط گیر
  • چسب
  • مداد مشکی و مداد قرمز
  • ماژیک هایلایت و وایت برد
  • تراش و پاک کن
  • ابزار های درس ریاضی مانند خط کش و ست گونیا، نقاله و پرگار
  • پوشه کار
  • برگه a4 ساده و خط دار
  • جامدادی و کیف کوله استاندارد

همچنین شما برای تهیه و خرید هر کدام از این موارد به جنس و نوع وسایل مورد نیاز خود دقت داشته باشید و محصولی با کیفیت برای فرزند خود انتخاب کنید شما برای انتخاب دفتر باید به نوع جلد آن و نوع سیم های آن توجه داشته باشید و دفتری انتخاب کنید تا جلد مناسب و خوبی داشته باشد تا به راحتی پاره نشود.

حتما تمامی وسایل فرزند خود را برچسب بزنید تا وسایل آنها با سایر دانش آموزان جا به جا نشود. در پایان این موارد لازم به ذکر است که اگر شما مواردی را برای اضافه کردن به لیست پیدا کردید که مهم و ضروری بود میتوانید تهیه کنید و در دسترس فرزند خود قرار دهید.

خرید لوازم التحریر از نوین پارسه

لیست لوازم تحریر کلاس ششم

در ادامه این مقاله به ارائه لیستی از لوازم تحریری که میتوانید برای کلاس ششم خریداری کنید به همراه لینک خرید آنها اشاره داشتیم. امیدواریم این مقاله از فروشگاه نوین پارسه برایتان مفید واقع شود:

ردیف

نام کالا

ردیف

نام کالا

1

جلد چسبی

23

برچسب نام

2

پوشه دکمه دار

24

قیچی

3

دفترچه لغت معنی

25

جامدادی

4

دفتر 2 خط و 4 خط

26

ماشین حساب

5

قمقمه

27

چسب و پایه چسب

6

خودکار رنگی

28

دستگاه منگنه

7

ظرف غذا

29

چسب نشریه

8

کاغذ سفید و رنگی

30

ماژیک علامت زن و ماژیک

9

مقوا رنگی

31

تراش

10

لاک غلط گیر

32

صابون کاغذی

11

تخته شاسی

33

چراغ مطالعه

12

دفترچه یادداشت

34

ژل ضد عفونی دست

13

یادداشت چسب دار

35

مداد رنگی

14

کاور آ4

36

دفتر نقاشی

15

اتود و مغز اتود

37

پاک کن

16

مداد مشکی

38

جا قلمی

17

دفتر و کاغذ کلاسوری

39

خودکار

18

گونیا ، نقاله و پرگار

40

ساعت بیدارباش

19

خط کش

41

تخته وایت برد کوچک

20

چسب ماتیکی

42

دستمال کاغذی جیبی

21

چسب مایع

43

کیف

22

دفتر خط دار

44

میز تحریر

امتیاز محصول

8.5

طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت ساخت
8.0
طراحی و زیبایی
7.5
ارزش خرید
9.5
آیا این نظر برایتان مفید بود؟
25 از 78 رضایت خریداران

محصولات مشابه

ارسال نظر

موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

امتیاز:(جهت رای روی ستاره ها کلیک کنید)
telegram
ایتا