459 محصول

آبرنگ 48 رنگ افرا

8%490,000 450,800تومان

آبرنگ 36 رنگ افرا

8%430,000 395,600تومان

آبرنگ 24 رنگ افرا

8%379,000 348,680تومان

دفتر طراحی آ3 آرمان

10%90,000 81,000تومان

خرید لوازم هنری

خرید لوازم هنری

لوازم هنری برای هنرمندان از لوازم اصلی کار آن هاست و بنابر این تلاش بر این است که از بهترین لوازم هنری و همچنین با قیمت مناسب استفاده نمایند. بسیاری نیز برای کارهای خاص نیاز به وسایل هنری با برند های معروف یا خاصی دارند که در فروشگاه لوازم هنری نوین پارسه ما تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین محصولات را ارائه و عرضه نماییم.

خرید لوازم هنری

فروشگاه تخصصی لوازم هنری نوین پارسه با فراهم آوردن بسیاری از لوازم هنر برای خرید با تنوع بالا به این می اندیشد که فروشگاه مرجع لوازم هنری باشد و بنابر با این هدف و پشتوانه و پتانسیل حداقل دو دهه تجربه مستقیم برای فروش لوازم هنری به فروش لوازم هنری با کیفیت بالا و با قیمت مناسب و ارزان می پردازد.

خرید انواع لوازم هنری

در فروشگاه خرید لوازم هنری نوین پارسه ما به اصل تنوع در محصولات اعتقاد داریم بنابر این به تهیه و عرضه انواع لوازم هنری می پردازیم. لوازمی مانند لوازم طراحی، لوازم نقاشی، لوازم ماکت سازی، انواع مقوا و کاغذ برای کارهای هنری، چسب و لوازم خوشنویسی و مجسمه سازی از جمله تنوع محصولاتی ما هستند که برایتان فراهم کرده ایم.

انواع لوازم هنری

انواع لوازم هنری

لوازم هنری در انواع مختلفی استفاده میشوند. لوازم هنری شامل لوازم نقاشی مانند مداد رنگی، آبرنگ و گواش ها و انواع دیگری از اینگونه لوازم، لوازم طراحی مانند مداد طراحی، شابلون و خطکش طراحی، لوازم ماکت سازی مانند انواع فوم ماکت سازی و کاتر ماکت اشاره داشت. لوازم دیگری مانند لوازم خوشنویسی و مجسمه سازی و چاپ نیز جزو انواع لوازم هنری میشوند. اما اگر بخواهیم بصورت خلاصه در داخل یک لیست به انواع لوازم هنری که مورد استفاده یک هنرجو قرار می گیرند و در فروشگاه لوازم هنری نوین پارسه موجود اند، اشاره کنیم لیست زیر را میتوانیم معرفی نماییم:

  • لوازم نقاشی
  • لوازم طراحی
  • لوازم ماکت سازی
  • لوازم خوشنویسی
  • لوازم مجسمه سازی و چاپ
خرید لوازم نقاشی

لوازم نقاشی شامل بسیاری از لوازمی میشود که همگی در فرآیند نقاشی نقاش ها و طراحان حرفه ای هستند و استفاده میشوند. لوازمی همچون انواع رنگ های نقاشی، بوم نقاشی، پالت و سه پایه و و قلم مو ها پاستل و جعبه رنگ از جمله این لوازم نقاشی هستند که در دسته بندی لوازم نقاشی سایت لوازم هنری پارسه برایتان فراهم شده اند. لوازمی همچون آبرنگ افرا و آبرنگ سن پترزبورگ از جمله لوازم هنری و نقاشی پرفروش و محبوب ما نیز هستند.

خرید لوازم طراحی

در دسته خرید لوازم طراحی نیز ما در Novinparse انواع لوازم هنری برای طراحی را فراهم آورده ایم که شما بتوانید به راحتی به خرید انواع این لوازم هنری و طراحی بپردازید. انواع تخته شاسی ، دفتر طراحی ، مداد و اتود طراحی ، تراش و پاک کن و زغال و پودر و کاغذ پوستی و کالک از جمله این لوازم طراحی موجود در فروشگاه نوین پارسه هستند.

قیمت لوازم هنری

در سایت لوازم هنری نوین پارسه ما با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و برند، از شرکت های ایرانی و خارجی تلاش خود را بر این داریم که علاوه بر حفظ تنوع و محصولات متنوع به قیمت هایی مناسب و ارزان برسیم و خرید را برای خریدار و مشتری آسان نماییم. شما میتوانید با دیدن انواع لوازم هنری موجود در فروشگاه آنلاین لوازم هنر نوین پارسه به بررسی هریک و انتخاب کالایی مناسب خود و خرید لوازم هنری با کیفیت بپردازید.

telegram
ایتا