گواش

خرید گواش

گواش یکی از بهترین رنگ ها و ابزارهای نقاشی است که کودکان را میتوان با آن آشنا کرد. گواش از رنگدانه ها و مایع حلال تشکیل شده است. استفاده زا این رنگ های جذاب برای کودکان بسیار دلپذیر و سرگرم کننده و زیباست. خرید گواش یکی از نیاز های بسیاری از پدر و مادرهاست که میتوانند با خرید آن اقدام به رفع نیاز کودکان خود کنند. دراین محتوا در دسته بندی خرید گواش نوین پارسه در مورد خرید آن، قیمت گواش ، انواع گواش، کاربرد گواش و بهترین مارک گواش صحبت کرده ایم که امیدواریم این مقاله توانسته باشد برای شما بسیار موثر واقع شود.

خرید گواش امروزه برای بسیاری از ما پدر و مادر ها برای آغاز سال تحصیلی یا دوران تحصیل کودکانمان مهم است، استفاده از گواش باعث افزایش خلاقیت و حس هنری آنها میشود و بنابراین استفاده از گواش میتواند برای بسیاری از کودکان مفید باشد.

گواش در واقع نوعی از رنگ است که از ترکیب با آب تشکیل میشود ، رنگدانه هایی که سبب تشکیل آن میشوند در واقع هرکدام به صورت جداگانه ای بدست آمده و ساخته میشوند. از گواش برای نقاشی کردن و سبک های خاصی از طراحی و نقاشی استفاده میشود و بطور عمومی از گواش استفاده متداول نمی گردد.

کاربرد گواش

گواش با توجه به اینکه از آبرنگ غلیظتر است و اثر بیشتری از خود بر روی کاغذ می گذارد دارای ماندگاری بیشتری نیز هست و نیاز به ترکیب شدن با آب ندارد و تنها با رنگ سفید می توان غلظت آن را بیشتر کرد. رنگ سفید اثرهای رنگهای گواش را بهتر می کند و میتوان از رنگ سفید برای روشن تر کردن طیف رنگی گواش رنگ آمیزی نیز استفاده کرد.

طراحان و نقاشان حرفه ای تابلو های نقاشی بسیار زیبای خود را با استفاده از این نوع رنگ نقاشی و ابزار نقاشی می کنند و به کمک گواش میتوان تصاویری بسیار بدیع و زیبا خلق نمود. همانطور که برایتان گفتیم بهترین نقاشان و طراحان از نقاشی با گواش لذت می برند و علاقمند کار با گواش هستند.

گفته می شود که بسیاری از انیمیشن های تاریخ سینمایی دنیا در مرحله اسکچ و پس از اسکچ ساده با رنگ گواش نیز رنگ آمیزی میشوند تا طرح رنگی آن را نیز بتوان دید و سپس به مراحل بعدی طراحی دو بعدی کامل یا طراحی سه بعدی انیمیشن رفت.

آبرنگ و گواش شباهت بسیاری دارد و تشخیص این دو از هم پس از طراحی گاهی میتواند دشوار باشد. در گواش غلظت رنگ بالاتر است و در آبرنگ غلظت آن بیشتر است وآب بیشتری در درون آبرنگ حین طراحی استفاده میشود.

انواع گواش

انواع گواش | بهترین مارک گواش

گواش دارای انواع مختلفی است که از نظر بسته بندی، تعداد رنگ، کاربرد و برند دسته بندی میشود. در این بخش از فروشگاه نوین پارسه در مورد انواع گواش ها نیز توضیحاتی خدمتتان نوشته ایم که بایستی خوانده و مطالعه نمایید. گواش در چندین قالب و بسته بندی خاص انجام میشود که در این قسمت برایتان آنها را معرفی می کنیم.

بهترین برند های گواش

گواش ظرفی

گواش ظرفی یکی از پراستفاده ترین و محبوب ترین گواش های موجود در بازار است. در این نوع از بسته بندی، گواش در ظرف های شیشه ای و یا پلاستیکی درب دار نگهداری میشود و استفاده از این نوع از گواش ها در بین کودکان و افراد مبتدی بیشتر است.

در برخی از برند های گواش در درون ظرف شیشه ای یا پلاستیکی آن مقداری گیلیسیرین اضافه می کنند تا طول عمر رنگ بیشتر شده و خشک شدن آن جلوگیری به عمل آید.

گواش تیوپی

این نوع از بسته بندی گواش در تیوپ های آلومینیومی یا پلاستیکی معروف بصورت خمیر مانند تولید و در بازار ها عرضه می گردند. برای استفاده از گواش تیوپی ان را برروی پالت نقاشی خود قرار می دهند و سپس با اضافه کردن کمی آب رنگ را رقیق کرده و به راحتی با قلم مو بصورت نرم و آرام رنگ را برروی کاغذ می کشند.

گواش قرصی

گواش قرصی یکی دیگر از انواع گواش هایی است که در بین انواع گواش وجود دارد. در گواش قرصی بسته بندی به شکلی است که گواش در قرص مکعب یا دایره ای عرضه شوند و ساختاری جامد سخت مانند قرص آبرنگ ها دارند. پس از اتمام فرص گواش شما میتواند کد رنگ انتهای پالت گواش خود را مشاهده کرده و همان رنگ را بصورت تکی تهیه کنید.

بهترین مارک گواش

بهترین مارک های گواش | انواع برند گواش

مارک و برند های گواش متفاوت است و ما در این بخش میخواهیم در مورد انواع برند های گواش توضیحاتی ارائه دهیم. برند هایی مانند اشمینک و پنتل از جمله برند های گران قیمت و خارجی گواش هستند و برند های وستا، آریا و پارس و ام کیو نیز از جمله برند های ایرانی و ساخت داخل گواش هستند.

برند های مانند اشمینک و پنتل از جمله برند های گران قیمت و با کیفیت بالای گواش هستند. از جمله برند های ایرانی با کیفیت گواش نیز به برند های وستا، آریا و پارس و ام کیو میتوان اشاره داشت.

برند هایی مانند وستا و پنتل از گواش های ظرف شیشه ای استفاده می کنند و گواش هایی مانند آریا و پارس بیشتر دارای ظرف های پلاستیکی هستند.

قیمت گواش

قیمت گواش در بازار عموما با تنوع آنها در ارتباط است. گواش هایی مانند آریا، پارس و MQ از قیمت مناسبتری برخوردار هستند اما همین برند ها نیز ممکن است محصولات گران قیمت هم داشته باشند، در کنار کیفیت محصولات تعداد رنگ گواش نیز در قیمت گواش تاثیرگذار است. بطور مثال گواش 6 رنگ قاعدتا از گواش 24 رنگ قیمت مناسبتری دارد.

اگر در فروشگاه نوین پارسه به دنبال خرید گواش هستید و قیمت آنها برایتان به عنوان یک فاکتور تصمیم گیری تاثیرگذار است بایستی بدانید که گواش های با کیفیت یا برندینگ بالاتر مانند وستا و پنتل از قیمت بالاتری برخوردار هستند. ما در فروشگاه نوشت افزار نوین پارسه با عرضه بهترین گواش ها در فروشگاه اینترنتی نوشت افزار خود همراه با ارائه قیمت های مناسب در تلاش هستیم که رضایت شما مشتریان عزیز را حفظ کرده و جلب نظر شما را فرماییم.

خرید گواش به صورت تکی و دسته بندی 6 رنگ، 12 رنگ، برندهای ساکورا، پنتل، نوآوران، نقش، سوگیرا، آریا، ام کیو، پارس، وستا در پارسه قابل سفارش است. درصورتی که نیاز به گوواش خاصی داشتید که در فروشگاه نوشت افزار نوین پارسه پیدا نکردید میتوانید با تماس با فروشگاه پارسه اقدام به سفارش گواش مورد نظر خود کنید تا برایتان تهیه و تحویل شود.

telegram
ایتا