110 محصول

مداد رنگی

خرید مداد رنگی

خرید مداد رنگی برای دانش آموزان و هنرجوهای دوره های هنری جزو یکی از مهمترین مواردی است که بایستی انجام دهند. مداد رنگی از لوازم تحریر اولیه و پایه ای است که والدین برای دانش آموزان می خرند، بنابر این نیاز به خرید مداد رنگی بسیار بالاست و سالانه برای شروع تحصیل در مهر ماه خرید بسیاری دارد. در ادامه این توضیحات در دسته بندی مداد رنگی نوین پارسه به ارائه اطلاعاتی در مورد خرید مداد رنگی انواع مداد رنگی و قیمت مداد رنگی می پردازیم. با ما تا انتهای این توضیحات همراه باشید.

مداد رنگی

مداد رنگی همانطور که میدانید مورد استفاده دانش آموزان ابتدایی و سایر مقاطع تحصیلی است. کودکان در ابتدای خرید لوازم تحریر خود شاید مهمترین چیزی که به آن فکر می کنند خرید مداد رنگی هاست. مداد رنگی ها نیز انواع مختلف و برند های مختلفی دارند بنابر این نباید در انتخاب مداد رنگی گیج شوید و میتوانید به راحتی با فیلتر کردن برند ها در صفحه خرید مداد رنگی پارسه به مداد رنگی مورد نظر خود برسید.

خرید مداد رنگی فابرکاستل و پلی کروم

خرید انواع مداد رنگی

مداد رنگی همانطور که گفتیم دارای انواع مختلفی است. انواع مداد رنگی میتوانند شامل مداد رنگی های خاص هنری یا تحصیلی باشند. و یا اینکه برند های مختلف مداد رنگی باعث میشود انواع آن بسیار شود. در این بخش از مقاله در مورد انواع برند مداد رنگی و انواع مداد رنگی توضیح می دهیم و برایتان این موضوع را شرح می دهیم.

 1. مداد رنگی جعبه ای مقوایی
 2. مداد رنگی استوانه ای
 3. مداد رنگی جعبه فلزی
 4. مداد رنگی جعبه چوبی

مداد رنگی

مداد رنگی جعبه ای

مداد رنگی جعبه ای انواعی از مداد رنگی هاست که در انواع مداد رنگی جعبه چوبی، مداد رنگی جعبه فلزی و مداد رنگی جعبه مقوایی در نوین پارسه موجود هستند و به راحتی میتوانید انتخاب و خرید فرمایید. این نوع از مداد رنگی جعبه ای محبوب ترین و پرفروش ترین مداد رنگی ها هستند و در این سه نوع دسته جعبه مقوایی، چوبی و یا فلزی در بازار لوازم تحریر موجود است.

مداد رنگی استوانه ای (لوله ای)

نوع دیگری از مداد رنگی نیز هستند که بصورت محفظه استوانه ای یا لوله ای هستند. عموم این جعبه استوانه ای ها فلزی هستند و قیمت بالاتری نسبت به جعبه مقوایی دارند. این نوع از مداد رنگی ها در برند های آریا و فابرکاستل موجود هستند و میتوانید آنها را از نوین پارسه قیمت گرفته و خریداری کنید.

مداد رنگی جعبه فلزی

مداد رنگی جعبه فلزی نوع دیگری از انواع این لوازم تحریر هستند. مداد رنگی جعبه فلزی از انواع 12 رنگ و 24 رنگ تا تعداد های بسیار بیشتر نیز موجود است و میتوانید مشاهده و خرید کنید. در مداد رنگی های جعبه فلزی شما دیگر از جعبه فلزی مداد رنگی خریداری شده خود نگرانی ندارید و نگران از بین رفتن جعبه مقوایی آن دیگر نیستید.

مداد رنگی جعبه چوبی

مداد رنگی جعبه چوبی نیز نوع آخری است که برایتان توضیح می دهیم. این نوع از مداد رنگی ها عموما حرفه ای تر هستند و مداد رنگی هایی مانند مداد رنگی پلی کروم فابرکاستل و مداد رنگی های حرفه ای دیگر در جعبه های چوبی ارزشمندی قرار گرفته اند.

انواع برند مداد رنگی

 • مداد رنگی ویکتوریا کنکو
 • مداد رنگی آریا
 • مداد رنگی اسکول مکس
 • مداد رنگی فابرکاستل
 • مداد رنگی استدلر
 • مداد رنگی ماین
 • مداد رنگی ووک
 • مداد رنگی پیکاسو
 • مداد رنگی ادمیرال
 • مداد رنگی آسیا

برند ها امروزه در انتخاب کالا ها اهمیت بالایی دارند، بطور مثال برند های هستند که به تولید محصولات ارزان ولی متوسط معروف هستند. برند های دیگری در بازار لوازم تحریر و نوشت افزار هستند که قیمت متوسطی دارند و همچنین دارای کیفیت بالا یا متوسطی نیز هستند.

برند های برتری نیز وجود دارند که به دلیل کیفیت بسیار بالا آنها از قیمت بالاتری نیز برخوردار هستند. برند هایی مانند فابرکاستل از جمله این برند های معروف و گرانقیمت با کیفیت بالا هستند.

قیمت مداد رنگی

قیمت مداد رنگی به دلیل تنوع آنها میتواند بسیار متفاوت باشد از مداد رنگی های 12 رنگ آریا و فابرکاستل تا مداد رنگی های پلی کروم 48 رنگ و یا مداد رنگی های جعبه استوانه ای و حرفه ای تر که مداد رنگی جعبه چوبی است. بنابر این برای مشاهده قیمت مداد رنگی در نوین پارسه شما بایستی در لیست انواع مداد رنگی ها به بخش قیمت آنها توجه نمایید و البته قبل از آن تصمیم بگیرید که به دنبال چه نوعی از مداد رنگی هستید تا به قیمت آن به راحتی دسترسی پیدا کنید و به خرید مداد رنگی بپردازید.

telegram
ایتا