18 محصول

چراغ مطالعه

چراغ مطالعه

داشتن یک چراغ مطالعه بسیار خوب یکی از بهترین راه کارها برای مناسب کردن شرایط نور اتاق و داشتن مطالعه ای خوب است. داشتن یک چراغ مطالعه خوب میتواند ذوق کتاب خواندن و یا درس خواندن شمارا دو چندان کند. در ادامه این صفحه در فروشگاه لوازم مدرسه نوین پارسه به ویژگی ها و توضیحاتی در مورد چراغ مطالعه اشاره میکنیم که خواندن آن برای شما مفید و مناسب است. تا انتهای این توضیحات همراه ما باشید.

چراغ مطالعه ، یکی از لوازم ضروری در هنگام مطالعه می باشد؛ نور اتاق یا نور خورشید، برای کارهایی که به تمرکز نیاز دارند، مناسب نمی باشند؛ با تهیه ی چراغ مطالعه می توانید نور مناسب برای مطالعه ی خود را فراهم نمایید.

چراغ های مطالعه، از لامپ، پایه، دوشاخه، کلاهک و خرطوم قابل تنظیم، تشکیل شده اند؛ اجزای ذکر شده می توانند جنس های مختلفی داشته باشند؛ بعضی از چراغ های مطالعه، پایه های فلزی، بعضی دیگر پایه های چوبی وپلاستیکی دارند؛ همچنین، روی پایه ها می تواند جا قلمی، اسپیکر و یا نگهدارنده ی موبایل و تبلت، برای افزایش کاربرد آن چراغ مطالعه، نصب شده باشد.

در بازار، انواع چراغ مطالعه وجود دارد و به فروش می رود، مانند چراغ مطالعه ی مهندسی، چراغ مطالعه با خرطوم قابل تنظیم، چراغ مطالعه ی دانش آموزی و غیره؛ چراغ مطالعه های دانش آموزی و مهندسی، کربردهای مختلفی دارند و تفاوت اصلی آن ها در نورتامین مناسب و قابل تنظیمشان می باشد؛ چراغ مطالعه های دانش آموزی، برای خانه و مدرسه کاربرد دارند و نور مناسب خواندن و نوشتن را تامین می کنند؛ اما چراغ مطالعه های مهندسی، برای محیط های کاری طراحی شده اند و نور مناسب برای کار با کامپیوتر و سایر ابزارهای الکترونیکی را تامین می کنند.

یک چراغ مطالعه ی خوب، ویژگی های متفاوتی دارد و مهم تر از همه، نه تنها خواندن و نوشتن را راحت تر می کند؛ بلکه جلوی خستگی و ضعیف شدن چشم را می گیرد، برای انتخاب یک چراغ مطالعه ی خوب، به ویژگی های زیر توجه کنید:

  • نور مناسب: چراغ مطالعه باید نور مناسب و کافی ای را برای محیط فراهم کند.
  • قابل تنظیم بودن: چراغ مطالعه اگر قابل تنظیم باشد، می توان به وسیله ی آن، نور مناسب را تنظیم نمود.
  • کارایی: چراغ مطالعه باید کارایی خوبی داشته باشد و صرفه ی اقتصادی داشته باشد.
  • طراحی: چراغ های مطالعه بسته به کاربرد خود، باید طراحی مناسبی داشته باشند و با فضای محیط، همخوانی داشته باشند.

اگر قصد خرید چراغ مطالعه دارید، می توانید انواع چراغ مطالعه با کاربرد های متفاوت را، از فروشگاه لوازم اداری نوین پارسه خریداری نمایید.

چراغ مطالعه

خرید چراغ مطالعه

خرید چراغ مطالعه به سلیقه، کاربرد و نوع استفاده شما از آن بستگی دارد. برای خرید چراغ مطالعه متناسب با کارتان با قیمتی مناسب میتوانید به فروشگاه اینترنتی نوین پارسه مراجعه کنید. برای راحتی چشمتان و مطالعه دقیق میتوانید با توجه به استفاده تان از چراغ مطالعه، نوع شارژی لمسی، مهندسی، جاقلمی دار، بچگانه را تهیه کنید.

نوع استفاده شما از چراغ مطالعه بسیار مهم است یعنی اگر شما چشمتان نسبت به نور حساس است میتوانید نوع کم مصرف آن را از نوین پارسه تهیه کنید.

انواع چراغ مطالعه

از انواع چراغ مطالعه موجود در فروشگاه لوازم مدرسه نوین پارسه میتوان به شارژی لمسی، مهندسی، جاقلمی دار، بچگانه و تخصصی اشاره مستقیمی داشت.

چراغ مطالعه مهندسی

این چراغ مطالعه بسیار خوب و با کیفیت، ابزار بسیار مناسبی است که برای راحتی کار، در دسترس مهندسان جامعه قرار میگیرد.

لامپ های قرار گرفته در این محصول کم مصرف و منبع تغذیه شان از برق شهری میباشد. پایه های این چراغ، پلاستیکی است و گیره هایی دارد که روی آنها چراغ خاموش و روشن هم قرار گرفته است. جنس بدنه چراغ مطالعه مهندسی از فلز و نوع گردنی آن الاکلنگی میباشد.

چراغ مطالعه فلزی

چراغ مطالعه فلزی با بدنه ای مقاوم و با دوام تولید شده است. همچنین دارای لامپ ال ای دی بسیار قدرتمند و با نور بسیار کمرنگ سفید میباشد که برای مطالعه در شب مناسب و قابل استفاده میباشد.

این محصول عالی به خوبی قابلیت زاویه گردنی خود را دارد و به هر اندازه ایی ک بخواهید تنظیم میشود. این چراغ مطالعه کاربردی برای محیط های اداری، مهندسی و خانگی قابل استفاده است.

برای مثال چراغ مطالعه فلزی کروم 201 کریم زاده دارای 25 عدد لامپ است و نور آن بسیار کم و خوشرنگ است. این محصول کرومی شکل بسیار با کیفیت و ساخت کشور ایران است.

چراغ مطالعه مناسب کودکان

در فروشگاه نوین پارسه چراغ مطالعه مناسب برای کودکان و دانش آموزان نیز موجود میباشد که طراحی کودکانه و جدید آن هر کودکی را مجذوب خود می کند. به عنوان مثال چراغ مطالعه کیتی برای کودکان بسیار مناسب است. این چراغ مطالعه دارای 12 عدد چراغ کم مصرف ال ای دی LED است. این چراغ مطالعه به دلیل قابلیتی که در چرخش و تغییر زاویه ای دارد، وسیله بسیار مناسبی برای مطالعه کودکان است.

قیمت چراغ مطالعه

قیمت چراغ مطالعه با توجه به ویژگی های خاص خود بسیار متفاوت است. جنس و کاربرد هر چراغ مطالعه در قیمت تاثیر زیادی دارد و بسیار برای خریدار مهم است. ما باید حواسمان باشد که کیفیت خوب، قیمت کالارا بالا میبرد. برای خرید هر وسیله ای باید کیفیت آن را در نظر داشته باشیم. شما میتوانید بهترین کیفیت را با بهترین و ارزان ترین قیمت از فروشگاه آنلاین نوین پارسه تهیه کنید تا برای مطالعه راحت تر باشید.

telegram
ایتا