114 محصول

آهنربا متری

15,000تومان

کتابیار

20%275,000 220,000تومان

کمک آموزشی

خرید وسایل کمک آموزشی

وسایل کمک آموزشی امروزه برای بسیاری از کودکان و والدین مهم شده است. این وسایل باعث شده است که بسیاری از کودکان در فقدان آموزشی های حرفه ای و اصولی در مدارس با وجود این وسایل به کسب علم و دانش بپردازند. وسایل کمک آموزشی موجود در نوین پارسه می توانند شامل وسایلی باشد که برای کارهای عملی و یا تجربی کلاسی دانش آموزان مورد استفاده قرار می گیرد.

وسایل کمک آموزشی موجود در نوین پارسه از ذره بین تا بازی های کارتی است تا امتیاز تشویقی و مکعب ریاضی و چرتکه و ست آهنربا و بازی کارت نگاره ها و غیره. از جمله دیگر وسایل کمک آموزشی که میتوان از آنها نام برد جدول ضربدر و یا قبله نما و ساعت آموزشی یا و یا چوب خط است. از جمله دیگر وسایل کمک آموزشی چینه و کارت آموزشی اعداد نیز هستند که در این صفحه موجود می باشند و به راحتی می توانید اقدام به مشاهده، انتخاب و خرید بفرمایید.

تاثیر وسایل کمک آموزشی در درس کودکان

وسایل کمک آموزشی همانطور که مشخص است مانند کتاب یا راهنما های نوشتاری نیستند که تنها برروی کاغذ باشند و دانش آموز چیزی از کار عملی و تجربی آن یاد نگیرد، بلکه در وسایل کمک آموزشی دقیقا هدف یادگیری کودکان بصورت تجربی و عملی است.

یادگیری اعداد و ریاضی

بسیاری از دانش آموزان در مقاطع اولیه دبستان نیاز به وسایل کمک آموزشی دارند که بتوانند با استفاده از آنها اعداد را بشمارند یا ساعت را بتوانند بخوانند و در واقع اعداد را بشناسند. در این جا کمک آموزشی هایی مانند چوب خط کارا و یا کارت آموزشی اعداد یا ساعت آموزشی مورد استفاده قرار می گیرد و به راحتی کودک می تواند با آنها ارتباط گرفته و در مورد اعداد یادگیری کند.

از جمله دیگر کمک های که کمک آموزشی به کودک می کند افزایش سطح مهارت عملی و تجربی است. همچنین وسایل کمک آموزشی به کودکان کمک می کند که حافظه خوبی داشته باشند و از فراموشی های زیاد و سریع دوری کنند.

یادگیری جغرافیا و نقشه ها

از دیگر تاثیر های وسایل کمک آموزشی که در نوین پارسه موجود هستند و میتوانید در مورد آنها بدانید یادگیری جغرافیا و نقشه کره زمین است. دانش آموزانی که تابحال نقشه ای از کره زمین ندیده اند و با کره زمین زیاد آشنا نیستند می توانند به راحتی با خرید کره زمین در سایز های مختلف مانند "کره زمین 13 نگین" یا کره زمین 16 نگین" به یادگیری جغرافیا بپردازند.

قیمت وسایل کمک آموزشی

وسایل یا لوازم کمک آموزشی از جمله کالا هایی هستند که بسیار متفاوت می باشند و نمیتوان برای آنها یک رنج و بازه قیمتی خاصی تعیین کرد. بنابر این اگر در مورد قیمت لوازم کمک آموزشی سوال دارید میتوانید خود به صفحه کمک آموزشی نوین پارسه مراجعه کرده و مشاهده و انتخاب کنید و به خرید وسایل کمک آموزشی از فروشگاه لوازم تحریر نوین پارسه بپردازید.

در مورد قیمت لوازم کمک آموزشی در نوین پارسه نیز نگران نباشید. ما در Novinparse تمام سعی و تلاش خود را بر این داریم که قیمت هایی منصفانه و مناسب به همراه کیفیت هایی بالا را به ارمغان بیاوریم و به همین دلیل نیز محصولات کمک آموزشی موجود در فروشگاه نوین پارسه از کیفیت و مرغوبیت جنس بالایی برخوردار هستند.

telegram
ایتا