پاستل (مداد شمعی)

مداد شمعی و پاستل

مداد شمعی و پاستل از ابزارهای نقاشی هستند که بسیار متنوع می باشند و میتوان از آن ها برای ایجاد آثار هنری زیبا استفاده کرد، با تمرین و یادگیری تجربه میتوان در این سبک از نقاشی به سطوح خوبی رسید و نقاشی با مداد شمعی یا پاستل خود را بهبود بخشید. مداد شمعی یک ابزار نقاشی است که از رنگدانه و گچ تشکیل شده است. مدادهای شمعی معمولاً به شکل استوانهای هستند و در طیف گستردهای از رنگها موجود هستند. در این توضیحات در فروشگاه نوشت افزار نوین پارسه به توضیح درباره پاستل و مداد شمعی پرداختیم.

مداد شمعی و پاستل

خرید مداد شمعی و پاستل

خرید مداد شمعی و یا خرید پاستل از جمله خرید های اول مهر است که بسیاری از پدر و مادر ها برای کودکان خود اقدام به تهیه مداد شمعی و یا پاستل می کنند. پاستل و مداد شمعی در سالهای گذشته جزو یکی از لوازمی شده است که بسیاری برای سبد مدرسه فرزند خود خریداری می کنند البته این لازم به ذکر است که به دلیل اینکه نقاشی با پاستل و مداد شمعی خود سبکی هنری است بسیاری از طراحان حرفه ای نیز اقدام به خرید پاستل و خرید مداد شمعی و استفاده از آن برای طراحی و نقاشی های خود می کنند.

قیمت مداد شمعی و پاستل

قیمت مداد شمعی و پاستل بیشتر بستگی به برند، جنس محصول و همچنین تعداد رنگ ها و بسته بندی آن دارد. در صورتی که میخواهید به خرید از فروشگاه نوین پارسه بپردازید میتوانید از لیست بالا مداد شمعی و پاستل مدنظر را انتخاب و خریداری نمایید. در صورتی که برای خرید این محصول سوالی داشتید میتوانید با شماره پشتیبانی 09335821334 تماس حاصل فرمایید و سفارش خود را بصورت جزئی و عمده ثبت کنید.

telegram
ایتا