31 محصول

چینه 20 عددی کارا

10%25,000 22,500تومان

بازی آموزشی

بازی آموزشی

بازی های آموزشی، یک نوع بازی می باشند که در کنار تفریح و سرگرم کردن کودکان، جنبه ی آموزشی دارند و به صورت بازی و تفریح مطالب و مفاهیم را به ذهن کودک منتقل می کنند و باعث تثبیت آن مطالب می شوند. انواع مختلفی از بازی های آموزشی وجود دارد که هرکدام کاربرد منحصر به فرد خودشان را دارند. در این توضیحات در دسته بندی کمک آموزشی فروشگاه نوین پارسه به توضیح درباره بازی های آموزشی پرداختیم.

بازی آموزشی

انواع بازی آموزشی

بازی های آموزشی کارتی می توانند در افزایش خلاقیت و تمرکز کودک تاثیر بگذارند؛ بازی های جدول ضرب و چرتکه ها به یادگیری جدول ضرب و مفاهیم پایه ی ریاضی کمک می کنند و با دنیای علم و اعداد و ایجاد علاقه را در کودکان افزایش میدهد. یا حتی چینه، چوب خط و مکعب کوئیزنر برای آموزش عملیات اصلی ریاضی کاربرد بالایی دارند. همچنین کارت های آموزشی، می توانند در یادگیری حروف الفبا، ساخت کلمه، جمله و اعداد کمک بسیار زیادی کنند.

همچنین بازی های آموزشی را میتوان براساس رده سنی مختلف دسته بندی کرد. بازی آموزشی برای کودکان پیش دبستانی، کلاس اول یا کلاس دوم ابتدایی متفاوت است. به نسبت هر سن بازی خاصی برای بچه ها وجود دارد که میتوانند با استفاده از علاوه بر خلاقیت ولذت، مهارت های تحصیلی خود را نیز بهبود ببخشند.

فواید بازی آموزشی

بازی های آموزشی میتوانند در کنار سرگرمی کودکان باعث افزایش تمرکز و توجه، افزایش خلاقیت و تفکر انتقادی آن ها، افزایش حافظه و یادگیری بیشتر مطالب درسی، افزایش تعامل و همکاری در گروه ، افزایش خودباوری و اعتماد به نفس، کاهش استرس و اضطراب، تقویت مهارت اجتماعی و تقویت مهارت حل مسئله ی آن ها بشوند.

خرید بازی آموزشی

خرید بازی آموزشی برای کودکان تاثیر بسیار زیادی در یادگیری، علاقه و پرورش توانایی های کودکان دارد. با خرید اینترنتی بازی آموزشی میتوانید انواع بازی های کودکان دبستانی و مقاطع ابتدایی را با قیمت مناسب از فروشگاه نوین پارسه تهیه کنید.

telegram
ایتا