45 محصول

روان نویس

روان نویس

روان نویس، نوعی قلم بوده که از جوهر روان برای نوشتن، استفاده می کند و جز دسته بندی نوشت افزار قرار میگیرد. جوهر مورد استفاده در خودکارروان نویس، در یک مخزن کوچک در داخل روان نویس قرار دارد و به هنگام نوشتن، به نوک قلم منتقل می شود؛ نوک یا مغز روان نویس ها، معمولا فلزی، سرامیکی یا پلاستیکی است.

خودکار روان نویس به صورت تک یا بسته بندی 4، 8، 10، 12، 15، 20، 25، 42 و ... تولید میشود. انواع روان نویس از لحاظ شکل نوک نمدی و نوک ساچمه ای، برند تولید کننده، نوع استفاده و... به دسته بندی های متفاوتی تقسیم میشوند. در ادامه به انواع روان نویس نوین پارسه میپردازیم.

خودکار روان نویس در انواع مختلفی به تولید میرسند و هرکدام، کاربرد منحصر به فرد خود را ارائه می دهند؛ روان نویس فانتزی، استاندارد، روان نویس رنگی، فیلد، روان نویس لاکچری، روان نویس کیوت، ژله ای، روان نویس دخترانه، دو رنگ و غیره، انواع مختلفی از روان نویس ها هستند که بسته به نیاز هر فرد، تهیه می شوند.

معمولا افراد از روان نویس های مختلف برای نوشتن، طراحی، نقاشی و خوشنویسی استفاده می کنند؛ جوهر روان نویس، به راحتی بر روی سطح قرار می گیرد و خطوط یکنواخت ایجاد می نماید؛ این ویژگی روان بودن روان نویس ها، بسیار محبوب است؛ همچنین، جوهر روان نویس، از ماندگاری بالایی برخوردار است و به راحتی پاک نمی شود.

انواع برند روان نویس

  • یونی بال (Uni-ball)
  • روان نویس استابیلو (Stabilo)
  • استدلر (Steadtler)
  • فابرکاستل (Faber-Castell)
  • زبرا (Zebra)
  • بیک (Bic)
  • لاتن (Laton)
  • آرت لاین (Artline)

قیمت روان نویس

قیمت روان نویس براساس نوع آن، تک یا بسته بندی، برند تولید کننده متفاوت است. روان نویس ها در رنگ ها، طرح ها و نمونه های مختلفی به تولید می رسند که می توان بر اساس نیاز و سلیقه، آن ها را تهیه نمود. شما می توانید قیمت خودکارروان نویس را مشاهده و جهت کسب اطلاعات بیشتر و خرید روان نویس مورد نیاز خود، از فروشگاه اینترنتی نوین پارسه اقدام به خرید نمایید.

خرید روان نویس

خرید روان نویس با بهترین قیمت از سایت نوشت افزار نوین پارسه امکان پذیر است. در این صفحه شما میتوانید قیمت انواع خودکارروان نویس را مشاهده و خریداری کنید. در صورتی که قبلا این محصول را خریداری کردید میتوانید تجربه استفاده از آن را با ما به اشتراک بگذارید.

telegram
ایتا