22 محصول

ماژیک علامت زن، هایلایتر

ماژیک علامت زن

ماژیک علامت زن یا ماژیک هایلایتر، یک نوع ماژیک محبوب می باشد که برای برجسته کردن نکات و جلب توجه به کار می رود؛ این ماژیک ها بدون اینکه متن را مبهم کنند، برای برجسته کردن آن به کار می روند؛ ماژیک های علامت زن برای دانش آموزان و افرادی که می خواهند بخش های مهم از کتاب خود را مشخص کنند، بسیار مناسب می باشند.

انواع مختلفی از ماژیک های هایلایتر وجود دارد که در کنار کاربرد اصلیشان، می توانند تفاوت های جزئی و کوچک داشته باشند؛ نوع قلم، برند، سایز ماژیک، نوع جوهر و رنگ آن، فانتزی بودن و نبودن آن، از تفاوت های ماژیک های هایلایتر می باشند.

ماژیک های علامت زن می توانند ضخیم باشند یا می توانند به صورت قلمی و کوچک باشند تا به راحتی در دست قرار بگیرند؛ همچین هایلایترها در نوع جوهر با یکدیگر تفاوت دارند که جوهر آن ها می تواند به صورت فلورسنت یا پاستلی باشند؛ هایلایترهایی با جوهر فلورسنت، رنگ های جیغ و پر رنگ دارند؛ هایلایترهای پاستلی، رنگ های ملیح و کمرنگ دارند و برای مطالعه در طول شب مناسب می باشند.

ماژیک علامت زن، هایلایتر

قیمت ماژیک علامت زن

قیمت ماژیک علامت زن با توجه به برند و شکل ظاهری آن ممکن است متفاوت باشد. انتخاب هایلایتر امری کاملا سلیقه ای است و هرکدام با توجه به کارایی و استفاده قیمت گذاری شده اند. همچنین مشاهده قیمت ماژیک علامت زن، به صورت تکی یا جعبه ای و بسته ای نیز هم در فروشگاه نوین پارسه امکان پذیر میباشد.

خرید ماژیک علامت زن

خرید ماژیک علامت زن برای دانش آموزان و دانشجویان توصیه میشود زیرا میتوانند با استفاده از آن مطالب مهم دروس خود را هایلایت کنند تا در زمان امتحان بخش های مهم را بهتر مطالعه کنند. شما میتوانید برای خرید هایلایتر قلمی، پاستلی یا فانتزی با قیمت مناسب و رنگ و طرح های متنوع به فروشگاه نوین پارسه مراجعه کنید.

telegram
ایتا