رنگ پارچه

رنگ پارچه

رنگ پارچه یا مدیوم یکی از نیازهای اصلی هنرمندان با رنگ پارچه است. این محصول در برند های مختلفی در که در ادامه این مقاله برایتان می گوییم عرضه شده اند و همچنین در قیمت های مناسبی در فروشگاه اینترنتی نوین پارسه به فروش می رسد. در ادامه این توضیحات در مورد خرید رنگ پارچه ، قیمت رنگ پارچه و انواع آن برایتان توضیح دادیم، بنابر این لطفا با ما تا انتهای مقاله همراه باشید.

خرید رنگ پارچه

خرید رنگ پارچه یکی از انتخاب های جذاب هنرمندان رنگ پارچه است. رنگ پارچه در انواع حجم 30 میل ، 45 میل، 55 میل، 60 و 80 میل در فروشگاه رنگ پارچه نوین پارسه عرضه میشود.

رنگ پارچه در واقع رنگی بر پایه اکریلیک است که برای رنک آمیزی طرح های کوچک روی لباس و منسوجات استفاده می شود. این نوع از رنگ ها را میتوان با استفاده از برس یا قلم مو نقاشی و استفاده کرد. همانطور که گفتیم رنگ پارچه بر پایه اکریلیک است، البته با تفاوت هایی دیگر، بطور مثال رنگ پارچه تنها دارای رنگ اکریلیک نیست و افزودنی ای هم درون خود داراست و بصورت مستقیم از رنک اکریلیک درست نشده است.

قیمت رنگ پارچه

قیمت رنگ پارچه در فروشگاه اینترنتی نوین پارسه بصورت رقابتی تعیین شده است و نوین پارسه سعی ایجاد تعادل در قیمت و کیفیت محصولات عرضه شده با کیفیت خود دارد. رنگ پارچه پیرو بیشترین حجم از رنگ های پارچه موجود در نوین پارسه را شامل میشود که میتوانید در بالای این بخش از محتوا مشاهده کنید.

قیمت رنگ پارچه از 25 هزار تومن در رنگ های تکی و تا 60 هزارتومن در رنگ های خاص و پک شده است. در صورتی که در مورد قیمت عمده رنگ پارچه سوالی داشتید میتونید با همکاران ما در فروشگاه نوین پارسه تماس داشته و سوالات خود را بپرسید.

انواع برند رنگ پارچه

  1. پیرو
  2. سوداکو
  3. مونت مارت
  4. ماری ورک
  5. مایمری آیدیا
  6. پ ب او
  7. رپین
telegram
ایتا