51 محصول

ماشین حساب

خرید ماشین حساب

ماشین حساب امروزه در انواع و اقسام مدل ها وجود دارند و جهت محاسبه سریع اعداد و ارقام استفاده میشوند. در این مطلب در فروشگاه نوین پارسه مورد خرید ماشین حساب و قیمت ماشین حساب برایتان توضیح می دهیم، امیدواریم از این مطلب بهره کافی را ببرید. ماشین حساب ها در انواع مختلفی وجود دارند انواع حساب های ساده مانند ضرب، تقسیم تفریق و جمع تا حساب و کتاب هایی سخت تر مانند توابع و سینوس و کسینوس از این جمله هستند.

ماشین حساب ها ( Calculator ) در واقع نوعی کامپیوتر کوچک هستند و مزیت مهم ماشین حساب ها نسبت به لپتاپ و کامپیوتر ها قیمت و میزان شارژدهی بسیار بالا و قابلیت حمل سریع و آسان آنهاست. ماشین حساب ها در ابتدا تنها قادر به محاسباتی ساده مانند جمع و ضرب بودند اما در ادامه با پیشرفت تکنولوژی کامپیوتر های محاسبه گر کوچک، عملگرهای دیگری نیز به آنها اضافه شد و به مرور زمان ماشین حساب های پیچیده تری مانند ماشین حساب رومیزی، ماشین حساب مهندسی و ماشین حساب های حرفه ای دیگری به بازار آمدند.

خرید ماشین حساب

امروزه در صورتی که نیاز به خرید ماشین حساب داشته باشید بهتر است ابتدا انواع ماشین حساب را بشناسید و سپس اقدام به انتخاب و خرید یک ماشین حساب خوب کنید. در ادامه در مورد انواع ماشین حساب برایتان توضیحاتی ارائه کردیم که امیدواریم با خواندن آن از اطلاعاتی ارزشمند تر مطلع شوید.

انواع ماشین حساب

در گذشته مانند امروزه ماشین حسابی وجود نداشت و دلیل آن عدم نیاز به محاسبات پیچیده یا زیاد بود، اما از زمانی که مردم به تجارت و خرید و فروش کالا ها و خدمات مشغول شدند استفاده از یک وسیله که بتوان با استفاده از آن محاسبات بیشتری انجام داد نیاز شد و به ابداع چرتکه انجامید.

ماشین حساب های قدیمی به مرور زمان از چین و ایران گسترش یافتند و به مرور زمان به وضعیت فعلی خود رسیدند. اولین و ساده ترین ماشین حساب هایی که ساخته شدند ماشین حساب های کوچک رومیزی بودند که دارای عملگر های اصلی ضرب * جمع + و تفریق یا منهی - بودند و به سادگی میشد اعداد را در هم ضرب یا جمع و منهی کرد.

در ادامه این مطلب در مورد انواع ماشین حساب هایی که میتوانید مشاهده، انتخاب و خرید از نوین پارسه داشته باشید صحبت کرده ایم:

ماشین حساب ساده

ماشین حساب های ساده در انواع دستی یا جیبی وجود دارند که همانطور که از اسمشان مشخص است تنها دارای عملگر های اصلی جمع، تفریق، ضرب و تقسیم هستند. این ماشین حساب ها قادر به محاسبه ساده اعشاری نیز هستند و دارای نمایشگری کوچک و کاربردی برروی خود هستند. ماشین حساب های ساده هم برای خود انواع مختلفی دارند، در بین انواع ماشین حساب های ساده ماشین حساب ساده دکمه شیشه ای از جمله معروفترین آنها هستند که دارای دکمه ها و اعداد شیشه ای براق هستند و استفاده از آن بسیار راحت نیز هست.

ماشین حساب رومیزی

ماشین حساب های رومیزی مقداری از ماشین حساب ساده پیچیده تر و پیشرفته تر شده است و برای کارهای محاسباتی فروشگاه ها ، حسابداری سبک و متوسط و یا انجام محاسبات آزمایشگاهی مناسب است. ماشین حساب رومیزی از جمله پرطرفدار ترین و پرفروش ترین ماشین حساب ها در بین انواع دیگر خود هستند. شما میتوانید با خرید ماشین حساب از نوین پارسه به راحتی نیاز خود را جهت انجام سریع و آسان محاسبات رفع کنید.

ماشین حساب مهندسی

ماشین حساب مهندسی

ماشین حساب مهندسی از جمله ماشین حساب هایی هستند که جهت انجام محاسبات دانشجویی، دانش آموزی و آزمایشگاهی و تحقیقاتی مورد استفاده قرار می گیرند. ماشین حساب های مهندسی دارای عملگر های بسیار زیادی هستند و ابعاد کمی بزرگتری و فشرده تر از ماشین حساب رومیزی ساده یا حسابداری دارند. ماشین حساب های مهندسی انواع عملگر ها مانند محاسبه توان، محاسبه تانژانت، محاسبه لگاریتم ، محاسبه مشتق، محاسبه لیمیت، محاسبه سینوس و کسینوس و انواعی دیگر از محاسبات پیشرفته تر را دارند.

قیمت ماشین حساب

ماشین حساب ها با توجه تنوع خود قیمت گذاری شده اند و بسته به امکانات و برند هر یک از قیمتی برخوردار هستند. ماشین حساب های ساده قیمتی پایینتر و ماشین حساب های رومیزی حسابداری و مهندسی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. ما در فروشگاه ماشین حساب نوین پارسه سعی در انتخاب بهترین محصولات و همچنین و ارائه بهترین قیمت ها به مشتریان خود داریم.

جمع بندی

در این محتوا دسته بندی ماشین حساب در سایت نوین پارسه در مورد قیمت ماشین حساب ، خرید آن و انواع ماشین حساب گفتیم، در مورد هریک از انواع ماشین حساب و نحوه خرید ماشین حساب از نوین پارسه توضیح دادیم که امیدواریم این توضیحات ما برای شما مفید فایده باشد، در صورتی که در مورد هریک از مراحل خرید سوال یا مشکلی داشتید حتما با شماره ما در نوین پارسه تماس حاصل فرمایید یا به ما پیام دهید.

telegram
ایتا