97 محصول

سررسید و تقویم

خرید سررسید

استفاده از سررسید برای نوشتن امور روزانه و حساب و کتاب ها و کارها امری است متداول که بسیاری از ایرانی ها با استفاده از سررسید کارهای خود را مدیریت میکنند و همچنین برخی دیگر کارهای حساب و کتاب خود را روی آن می نویسند و محاسبات خود را انجام می دهند. برخی دیگر بعد از خرید سررسید شروع به نوشتن یادآوری ها یا برنامه ریزی های خود می کنند. در این محتوا در مورد قیمت سررسید 1403، خرید سررسید 1403 و انواع سررسید نوبت دهی و سررسید وزیری و ست سررسید و تقویم رومیزی توضیح دادیم.

قیمت سررسید

قیمت سررسید بستگی به جلد و طرح و کیفیت آن دارد برخی دیگر از عواملی دیگر که در قیمت سررسید تاثیردارند برند و مارک سررسید هست. نوع سررسید هم در قیمت آن موثر است. بطور مثال یک ست سررسید قیمت به نسبت بالاتری نسبت به سررسید های تکی دارد. در ادامه در مورد انواع سررسیدی که میتوانید در سایت نوین پارسه مشاهده و خریداری کنید صحبت کردیم، امیدواریم با مطالعه این محتوا نیاز شما رفع شود.

انواع سررسید

انواع سایز سررسید جدید سال نو

سررسید 1403

سررسید 1403 با توجه به نزدیک شدن به تحویل سال نو امسال بسیار اهمیت دارد بنابر این ما در فروشگاه نوین پارسه به معرفی انواع سررسید 1403 پرداختیم و انواعی از این سررسید ها را برایتان معرفی و عرضه کرده ایم که میتوانید با توجه به نیاز خود سررسید مورد نیاز خود را انتخاب و خریداری نمایید.

سررسید نوبت دهی

سررسید نوبت دهی نوعی از سررسید است که برای نوبت دهی در دفاتر اداری ، دفتر پزشکی و ساختمان های اداری و تجاری استفاده می گردد. استفاده از سررسید نوبت دهی باعث نظم بخشی به کارهای نوبت دهی شده و از عوامل رسیدن بیشتر به کارها و بهره وری کاری بیشتر است. شما دیگر لازم نیست نوبت دهی های خود را بررروی سررسید های معمولی یادداشت کنید که فراموش کنید کجای سررسید نوبت دهی ها نوشته شده بودند یا همه آیتم ها از جمله ساعت حضور، نام و نام خانوادگی فرد ومدت زمان حدودی ملاقات و سایر مشخصات را دیگر میتوانید در جدولی تمیز و مرتبط یادداشت کنید.

سررسید وزیری

سررسید وزیری نوعی از سررسید است که در ابعاد متوسط تولید شده اند و از پراستفاده ترین سررسید ها در ایران هستند. شما میتوانید با مشاهده سررسید های وزیری فروشگاه نوین پارسه و انتخاب طرح و رنگ هریک به راحتی خرید خود را انجام دهید.

ست سررسید

ست سررسید یکی از هدایا ایست که بسیار برای دوستان، آشنایان و یا همسر خود خریداری می کنند. خرید ست سررسید چرمی هدیه ای است شیک و حرفه ای و سنگین برای دوستان و عزیزان ما که شما میتوانید به راحتی از فروشگاه نوین پارسه خریداری و هدیه دهید. در صورتی که در اینباره سوالی داشتید میتوانید با تماس با نوین پارسه سوالات خود را در این زمینه نیز بپرسید.

تقویم رومیزی

تقویم رومیزی آیتم دیگری است که در این صفحه توضیحات سایت نوین پارسه برایتان توضیح می دهیم. استفاده از تقویم رومیزی برای بسیاری از محیط های اداری مورد نیاز است و به راحتی دیگر میتوان مناسبت های در طول ماه و سال را مشاهده و انواع تعطیلی ها، تاریخ شمسی و میلادی و قمری روز ها و نوع ماه ها را با استفاده از این تقویم های ایستاده رومیزی مشاهده کرد.

جمع بندی

در این صفحه در مورد خرید سررسید، قیمت سررسید ، انواع سررسید و تقویم رومیزی توضیح دادیم. امیدواریم این توضیحات توانسته باشد برای شما مفید واقع شده باشد. در صورتی که در مورد خرید هریک از محصولات سررسید یا تقویم رومیزی از ما در نوین پارسه سوالی داشتید میتوانید به راحتی سوال خود را از ما در کامنت ها و یا با استفاده از شماره تماس با بپرسید.

telegram
ایتا