ماژیک وایت برد

ماژیک وایت برد

ماژیک وایت برد نوعی ماژیک است که برای نوشتن روی وایت برد و تخته سفید استفاده میشوند. ماژیک های وایت برد معمولا دارای رنگ هایی مانند سیاه، آبی، قرمز و سبز هستند و معمولا رنگ قرمز، آبی و مشکی آنها کاربرد های بیشتری دارند. در این توضیحات در فروشگاه نوشت افزار نوین پارسه به توضیح درباره ماژیک وایت برد، خرید ماژیک وایت برد، انواع آن و قیمت ماژیک وایت برد پرداختیم.

ماژیک وایت برد، یک ماژیک پرکاربرد می باشد که برای نوشتن روی تخته های وایت برد، طلق، چوب، فلز و سطوح براق، استفاده می شود؛ ماژیک های وایت برد، با تخته پاک کن یا دستمال پارچه ای به راحتی پاک می شوند و اگر اثری روی سطح باقی بماند، می توان آن را با استفاده از الکل، آب و اسپری پاک کننده ی ماژیک، پاک نمود.

ماژیک وایت برد

ماژیک های وایت برد ، دارای قابلیت پاک کنندگی بالا، قدرت پاک شوندگی بالا، طول نوشتاری بسیار زیاد، یکدست بودن نوشتار می باشند و در انواع محیط های آموزشی، دانشگاه ها، شرکت ها و مراکز مختلف، مورد استفاده قرار می گیرند.

انواع مختلفی از ماژیک های وایت برد وجود دارد و ماژیک معرفی شده، از نظر نوع جوهر، رنگ جوهر، قابلیت شارژ مجدد و سرگرد و سرتخت بودن خود، با یکدیگر تفاوت دارند؛ شما می توانید بسته به نیاز خود، ماژیک وایت برد مورد نظرتان را تهیه نمایید.

خرید ماژیک وایت برد

خرید ماژیک وایت برد معمولا به جهت استفاده ماژیک برروی تخته وایت برد است و دلیل استفاده از این نوع ماژیک نیز مشخص است و این است که قابل پاک شدن از روی تخته سفید هستند و بصورت دائمی برروی تخته نمی مانند. انواع مختلفی از ماژیک ها در بازار وجود دارند از جمله ماژیک دائمی، ماژیک براق، ماژیک وایت برد و انواع دیگر ماژیک های تخته اما از بین آنها تنها ماژیک وایت برد است که از روی تخته پاک میشود و اثری دائمی ندارد.

انواع ماژیک وایت برد

ماژیک های وایت برد عموما دارای سرهایی گرد هستند و در انواع رنگ های مختلفی وجود دارند. البته اگر بخواهیم از انواع ماژیک های وایت برد بیشتر برایتان توضیح دهیم میتوانید لیست برند ماژیک های وایت برد زیر را ببینید:

  • لاکسر
  • کرونا
  • تیزو

قیمت ماژیک وایت برد

قیمت ماژیک های وایت برد بیشتر بستگی به نوع برند، و کیفیت آنها دارد. بطور مثال اگر بخواهیم برایتان توضیح دهیم ماژیک های وایت برد خارجی وارداتی از قیمت بالاتری برخوردارند و البته که کیفیت خوبی نیز دارند. در صورتی که نیاز به خرید عمده ماژیک وایت برد دارید میتوانید قیمت عمده ماژیک وایت برد را با تماس با پشتیبانی فروشگاه نوین پارسه دریافت و ثبت سفارش عمده خود را نیز ثبت کنید.

telegram
ایتا