غلط گیر

غلط گیر

لاک غلط گیر، یکی از ابزار پرکاربرد و مهم است که کمک می کند خطاهای نوشتاری را که روی سطوح مختلف قرار دارند، در مدت زمان کوتاهی اصلاح نمایید. انواع مختلفی از لاک غلط گیر از نظر ظاهری با برندهای متنوعی تولید شده است.

لاک غلط گیر قلمی، فرچه ای و نواری انواع مختلفی از لاک های غلط گیر هستند و کاربردهای متفاوت دارند.

لاک غلط گیر

انواع لاک غلط گیر:

  • لاک غلط گیر قلمی: این محصول از یک قلم پلاستیکی که داخل آن مایع غلط گیر قرار گرفته و نوک فلزی که مایع غلط گیر را به روی سطح هدایت می کند، تشکیل شده است؛ برای استفاده از این نوع غلط گیر، باید ابتدا آن را تکان دهید و سپس غلط گیر را بر روی سطحی که نیاز به اصلاح دارد، فشار دهید تا مایع غلط گیر از نوک فلزی آن خارج شود و خطاهای شما را بپوشاند.
  • لاک غلط گیر فرچه ای: از یک بسته بندی که مایع غلط گیر در آن قرار گرفته و یک فرچه تشکیل شده است؛ هنگامی که دچار خطایی در نوشتن خود می شوید، کافی است فرچه ی ا ین غلط گیر را بر روی سطح مورد نظر بکشید و مدت زمان کوتاهی صبر نمایید تا لاک غلط گیر خشک شود و سپس به نوشتن خود ادامه دهید.
  • لاک غلط گیر نواری: یکی از جدیدترین انواع لاک غلط گیر است که محبوبیت زیادی داشته، این نوع غلط گیر بر روی خطای شما کشیده می شود و آن ها را پاک می نماید؛ با استفاده از این نوع غلط گیر، نیازی به صبر کردن برای خشک شدن مایع غلط گیر ندارید؛ بعضی از شرکت هایی که غلط گیر نواری تولید می کنند، قابلیت تعویض نوار پس از اتمام را، قرار داده اند که این ویژگی باعث صرفه جویی در هزینه نیز می شود.

انواع برند لاک غلط گیر:

  • لاک غلط گیر پارسیکار
  • لاک غلط گیر سی کلاس

قیمت لاک غلط گیر

قیمت لاک غلط گیر با توجه به نوع عملکرد، برند تولیدکننده، حجم لاک آن متفاوت است. با خرید از فروشگاه نوشت افزار نوین پارسه با مناسب ترین قیمت لاک غلط گیر تهیه کنید.

خرید لاک غلط گیر

خرید انواع لاک غلط گیر به صورت اینترنتی از طریق فروشگاه اینترنتی نوین پارسه امکان پذیر است. بهترین برند غلط گیر قلمی، فرچه ای، نواری از جمله پارسیکار و سی کلاس در پارسه موجود میباشد. شما میتوانید انواع لاک غلط گیر را با قیمتی مقرون به صرفه از فروشگاه اینترنتی نوین پارسه خریداری کنید.

telegram
ایتا