398 محصول

آهنربا متری

15,000تومان

کتابیار

20%275,000 220,000تومان

خرید لوازم مدرسه

خرید لوازم مدرسه

خرید لوازم مدرسه یکی از نیازهای بسیاری از والدین و مادران و پدران قبل از شروع مهرماه و مدارس است. برای خرید لوازم مدرسه شما به آسانی میتوانید در فروشگاه لوازم مدرسه نوین پارسه به مشاهده محصولات و انواع وسایل مدرسه و لوازم مدرسه دخترانه و لوازم مدرسه پسرانه بپردازید و سپس با مقایسه و دیدن قیمت ها و کیفیت ها به خرید لوازم مدرسه خود بپردازید.

خرید لوازم مدرسه دخترانه

خرید لوازم مدرسه دخترانه

در مدارس دخترانه هرساله با شروع خود و ثبت نام دانش آموزان جدید یا خود مدارس بصورت خرید عمده وسایل مدرسه یا والدین و دانش آموز ها با مراجعه به فروشگاه های لوازم مدرسه ای مانند نوین پارسه اقدام به مشاهده، انتخاب و خرید می نمایند. اما امروزه دیگر سهم قابل توجهی از خرید های لوازم مدرسه به سمت فروشگاه های آنلاین و اینترنتی رفته است که انواع لوازم مدرسه دخترانه فانتزی ، یا لوازم مدرسه پسرانه را موجود دارند و با تنوع در کالا و قیمت خرید بسیار جذابی را رقم میزنند.

خرید لوازم مدرسه پسرانه

خرید لوازم مدرسه هم برای دخترها و هم برای پسرهاست بنابر این بسیاری به دنبال لوازم مدرسه پسرانه نیز هستند و در فروشگاه های وسایل مدرسه مانند نوین پارسه به مشاهده، انتخاب و خرید می پردازند. تنوع کالایی، کیفیت بالا در کنار قیمت های مناسب از ویژگی های فروشگاه های اینترنتی لوازم مدرسه و وسایل مدرسه هستند.

خرید وسایل مدرسه ایرانی

افزایش کیفیت و تنوع بالا تولیدات لوازم تحریر و وسایل مدرسه ایرانی باعث شده است که بسیاری از مشتریان به دنبال خرید وسایل مدرسه ایرانی نیز باشند و در جستجو های خود این مورد را لحاظ کرده اند. وسایل مدرسه ایرانی علاوه بر ترویج فرهنگ ایرانی و اسلامی، با تصاویر زیبا و طراحی های بسیار زیبایی که دارند توجه بسیاری از کودکان و بچه های مدرسه ای را جلب کرده اند و در لیست خرید وسایل مدرسه قرار گرفته اند.

نکات خرید لوازم مدرسه

نکات مهم در خرید لوازم مدرسه

زمانی که قصد به خرید لوازم مدرسه بصورت اینترنتی میکنیم با موارد مختلفی در این زمینه مواجه میشویم که در بیشتر مواقع انتخاب را برای ما دشوار میگرداند. در این مطلب در سایت خرید لوازم مدرسه نوین پارسه قصد داریم در قالب چندین نکته، موارد قابل تامل در خرید لوازم مدرسه دخترانه و و لوازم مدرسه پسرانه که لازم است مورد توجه قرار گیرد را با هم مرور کنیم.

انتخاب وسایل مدرسه را به بچه ها بسپارید

تفاوتی ندارد که شما قصد تهیه چه نوع لوازم مدرسه را داشته باشید، اما بگذارید خود دانش آموز تا حدودی که لازم است اجازه انتخاب را داشته باشد که در انتخاب جامدادی ، میزتحریر ، ذره بین یا هر وسیله مدرسه مورد استفاده خود نقش داشته باشد. اما نه به این معنا که اختیار تام را به او بسپارید، ولی در حدی که بتواند به نقش استقلالی او در حق انتخاب وسایل خودش نقش داشته باشد، مهم است.

در نظر گرفتن تناسب بین سن دانش آموز و نوع خرید لوازم مدرسه

از دوجنبه تناسب بین سن بچه ها و نوع لوازم مدرسه اهمیت بالایی دارد، اولین جنبه این است که تعدادی از لوازم تحریر مانند کیف و کوله و جامدادی و یا ابزارهای آموزشی مثل ست پرگار و گونیا که بسته سال تحصیلی دانش آموز متفاوت و متغیر است.

و این نکته نیز قابل اهمیت می باشد که وسایلی مانند اِتود یا مداد فشاری برای مقاطع پائین تر خطرناک و میتواند خطرزا باشد.

کیفیت لوازم مدرسه

در هنگام خرید وسایل مدرسه هیچ عاملی به اندازه کیفیت محصول با اهمیت و قابل توجه نیست. کیفیت منظور به گران بودن و لاکچری بودن وسایل نمی باشد، منظور استاندارد بودن لوازم است که فرزندتان در هنگام استفاده از احساس راحتی نماید و کیفیت مناسب را دارا باشد، تهیه لوازم تحریر با برند معتبر میتواند خیال شما را در این زمینه راحت نماید.

در ادامه دونکته دیگر نیز وجود دارد که بصورت تیتر وار آن را عنوان مینمایم:

 1. لوازم تحریر فانتزی مختص دختران نیست و لوازم مدرسه فانتزی برای پسران نیز موجود است.
 2. لذت بردن دانش آموزان را از کار کردن با وسایل مختلف از آنها نگیریم.

دو موضوع بالا نیز میتواند دارای اهمیت خاص خود باشد.

قیمت لوازم مدرسه

نکته قابل توجه دیگری که باید در هنگام خرید لوازم مدرسه به آن توجه نمود قیمتی است که باید بابت آن پرداخت نمود، در هنگام خرید حتما به سراغ محصولات با کیفیت بالا بروید، اما این بدان معنا نمیباشد که قیمت بالایی در قبال آن پرداخت نمائید.

با کیفیت ترین برندهای لوازم مدرسه ایرانی

هنگامی که برای خرید لوازم مدرسه به فروشگاه لوازم مدرسه مراجعه مینمائیم، تنوع بالای موجود با برندها و کیفیت های متنوع ممکن است باعث سردرگمی و انتخاب نا مناسب گردد، برای جلوگیری از این قضیه و انتخاب درست و مناسب برای شما والدین عزیز درزیر چند نمونه از با کیفیت ترین محصولات ایرانی و خارجی با قیمت مناسب را نام برده، و معرفی کرده ایم.

محصولات با کیفیت نوین پارسه

 • خودکار کیان
 • دفتر فانتزی آرمان، دفتر انگلیسی پایکو، دفتر دو خط پاسارگاد و دفتر سیمی پاپکو
 • مداد رنگی آریا، مداد سیاه ام دی اف، مداد مشکی آریا
 • پاک کن پارس و پاک کن فکتیس
 • لاک غلط گیر کرونا
 • ماژیک شارژی کرونا و ماژیک سفیر
 • تراش مخزن دار پیکاسو
 • خطکش سی بی اس
 • مداد رنگی فابرکاستل

جمع بندی

در این مقاله سعی کردیم نکات تخصصی و با اهمیتی که هنگام خرید لوازم مدرسه آنلاین لازم است به آن توجه نمایید ذکر کنم. همچنین نکاتی در مورد خرید لوازم مدرسه دخترانه و لوازم مدرسه پسرانه و لوازم مدرسه ایرانی در ابتدای محتوا گفتیم که امیدواریم به شما توانسته باشیم راهنمایی های خوبی کرده باشیم.

ما در فروشگاه نوین پارسه بصورت خرید حضوری و خرید از طریق سایت به آدرس Novinparse.com با ارائه بهترین برندهای ایرانی و خارجی لوازم و وسایل مدرسه بهترین قیمتها را برای شما والدین عزیز فراهم کرده ایم، با خرید وسایل مدرسه از نوین پارسه نشاط و شادی داشتن لوازم مناسب، زیبا و کیفیت بالا را به فرزند خود هدیه دهید.

telegram
ایتا