22 محصول

زونکن

خرید و قیمت زونکن

اگر شما هم از دسته افرادی هستین که با اسناد و اوراق زیادی سر و کار دارید خرید زونکن بهترین راه حل مناسب برای نگهداری راحت و آسان و دسته بندی سریع و دقیق مدارک شماست. در این صفحه از فروشگاه نوین پارسه میتوانید به راحتی به خرید انواع زونکن سه گوش و اداری بپردازید.

خرید زونکن

خرید زونکن

خرید زونکن همانطور که برایتان گفتیم برای بسیاری از کارمندان اداری و تحقیقاتی کاربرد دارد، کارمندان اداراتی که با ورق های بسیاری سر و کار دارند بهتر است برای خود انواعی از زونکن های با کیفیت و مناسب نوین پارسه را داشته باشند. همچنین خرید زونکن برای کارمندان بخش مهندسی و طراحی شرکت ها نیز کاربرد بسیاری دارد. مهندسان معماری و عمران و نقشه کشی از زونکن برای نگهداری نقشه ها و طراحی های داخلی و خارجی شان استفاده می کنند و زونکن به آنها کمک می کند که طراحان داخلی و خارجی ساختمان سازه ها به نگهداری طراحی های خود بطور مناسبی بپردازند.

قیمت زونکن

خرید زونکن برای مهندسان شرکت های صنعتی هم بسیار مورد نیاز است زیرا مهندسان مکانیک یا مهندسان صنایعی که به طراحی خطوط تولیدی یا ماشین آلات و قطعات خود می پردازند باید نقشه های خود را علاوه بر کامپیوتر در داخل زونکن های با کیفیت نیز ذخیره سازی داشته باشند.

کلاسور یا زونکن یک نوع پوشه بزرگ و محکم می باشد که از جنس پلاستیک، چوب و مقوا ساخته شده است. زونکن های نوین پارسه مقاوم در برابر ضربه ، فشار ، رطوبت و حرارت هستند و معمولا قفلی نیز دارند که باعث میشود برگه ها و اوراق و سندهای حسابداری یا طراحی محافظت شوند.

انواع زونکن

انواع زونکن

زونکن ها دارای انواعی زیادی نیز هستند که در این بخش از توضیحات در فروشگاه نوین پارسه برایتان توضیح می دهیم. زونکن های A4 ، A5 ، B5 و یا زونکن های جعبه ای از انواع مختلف زونکن های بازار هستند که در لیست زیر نیز برایتان جمع آوری کرده ایم:

زونکن های a4 زونکن های بزرگتری هستند که مورد استفاده قرار می گیرند، اما در مقابل آنها زونکن a5 و b5 جزو زونن های کوچک قرار گرفته اند. البته چهار سانت یا هشت سانتی بودن زونکن ها نیز مهم است و در ادامه این توضیحات در بخش قیمت زونکن برایتان توضیح دادیم که خرید زونکن با انواع مختلف میتواند چه قیمت هایی داشته باشد و چه عواملی در قیمت زونکن تاثیر گذار است.

زونکن گلاسه

زونکن گلاسه

زونکن گلاسه انواعی از زونکن هاست که برای نگهداری اوراق و مدارک کاربرد دارد. این زونکن دارای بدنه ای شفاف و شیشه ای است و بصورت براق است. این زونکن بیشترین استفاده را در بین زونکن ها دارد و شاید این به این دلیل باشد که این زونکن بیشتر در بازار یافت می شود و قیمت مناسبی هم دارد.

زونکن کتان

زونکن کتان نیز نوعی دیگر از زونکن ها است که از جنس بدنه کتان و بدنه ای پارچه ای است. این زونکن دارای علاقمندان خاص خود است و برخی از ادارات و مدارس نیز از این زونکن کتان خریداری وبرای بایگانی و دسته بندی اوراق و مدارک خود استفاده میکنند.

زونکن

قیمت زونکن بایگانی

قیمت زونکن ها معمولا زیر 100 هزار تومن هستند اما زونکن های متالیک قیمت بالاتری نسبت به بقیه زونکن ها همیشه دارند. همچنین 4 سانت یا 8 سانت بودن زونکن در قیمت آن نیز تاثیرگذار است. در ادامه نیز در نوین پارسه میتوانیم به کتان یا گلاسه بودن زونکن ها اشاره کنیم که در قیمت آنها تاثیری دارد. بنابر این در این بخش از توضیحات Novinparse متوجه شدید که چه عواملی بر قیمت زونکن های مورد علاقه خرید شما تاثیر می گذارند. اگر بخواهیم به ترتیب از گرانقیمت ترین زونکن ها به ارزان قیمت ترین آنها برویم میتوانیم لیست زیر را برایتان بنویسیم:

  1. زونکن جعبه ای بایگانی
  2. زونکن A4 هشت سانت متالیک
  3. زونکن A4 و A5 کتان یا متالیک
  4. زونکن گلاسه A5
  5. زونکن گلاسه B5
  6. زونکن گلاسه

جمع بندی

در این صفحه توضیحات در نوین پارسه در مورد خرید زونکن ، انواع زونکن و همچنین قیمت زونکن گفتیم، همچنین برایتان توضیح دادیم که برای خرید زونکن میتوانید از سایت نوین پارسه خریدی لذت بخش داشته باشید. همچنین قیمت انواع زونکن نسبت به کیفیت و جنس آن متفاوت است که برایتان توضیح کاملی دادیم. امیدواریم از خواندن این محتوا لذت برده باشید و نیاز شما را تامین کرده باشیم.

telegram
ایتا