کلاسور

کلاسور

کلاسور، یک نوع دفتر می باشد که معمولا برای پایه های دبیرستان و دانشگاه به کار میرود؛ این نوع دفتر، دارای حلقه هایی فلزی یا پلاستیکی می باشد که کاغذهارا درون خود نگه می دارند؛ از کلاسورها، برای سازماندهی درس های مختلف، نگهداری و مرتب سازی برگه ها استفاده می شود و پس از تمام شدن برگه هایش، قابلیت اضافه کردن برگه های جدید را دارد و می توان در طی چندین سال از آن استفاده نمود. در این توضیحات در فروشگاه لوازم اداری نوین پارسه به توضیح درباره کلاسور پرداختیم.

با استفاده از کلاسور، برگه ها به راحتی قابل جا به جایی و جداشدن هستند و در انواع مختلفی با طرح ها و اندازه های مختلف، بسته به نیاز شما، به فروش می روند؛ کلاسورها، جلدهای مختلفی دارند که می توانند جلد سخت، جلد نرم، جلد چرم، جلد پارچه ای، جلد طلقی، جلد چوبی، جلد گالینگور و غیره باشند؛ قفلی که در وسط دفتر قرار گرفته است، برای نگهداری برگه ها استفاده می شود که این قفل می تواند فلزی یا پلاستیکی باشد؛ قفل فلزی کلاسور، استحکام بیشتری داشته و دوام و ماندگاری بیشتری نسبت به قفل پلاستیکی دارد.

خرید کلاسور

خرید کلاسور

خرید کلاسور امری عادی برای بسیاری از مدرسه ای ها، پایه های متوسطه و دانشگاهی هاست. با استفاده از کلاسور به راحتی میتوان نوت برداری ها و نوشته ها و یا تکالیف خود را دسته بندی کرد و به آنها نظم داد. ما در این توضیحات در فروشگاه لوازم اداری نوین پارسه به توضیح درباره کلاسور می پردازیم.

هنگام خرید کلاسور باید به مواردی دقت داشت که در این بخش برایتان توضیح می دهیم، عواملی مانند اندازه، شکل، مواد و ویژگی های کلاسور از جمله مواردی است که بایستی هنگام خرید کلاسور بدان دقت نماییم. همچنین بایستی دقت داشته باشید که کلاسوری که خریداری می کنید با نوع اسنادی که میخواهید در آن نگهداری کنید مطابقت داشته باشد و مناسب آن باشد.

اندازه کلاسور یکی از مواردی است که بایستی به آنها دقت کنید، شما بایستی کلاسوری را خریداری کنید مطابق کاربرد شماست و به راحتی بتواند برگه های شما را در ابعاد مختلف ذخیره کند.

حلقه کلاسور از دیگر ویژگی های مهمی است که بهتره است بدان دقت داشته باشید. کلاسور ها در انواع دو حلقه و چهارحلقه تولید میشوند و برخی برای اطمینان بیشتر از نگهداری اسناد خود کلاسور های چهار حلقه را خریداری می کنند.

کاربرد کلاسور

کلاسور ها برای ذخیره کردن انواع اسناد اداری، درسی، دانشگاهی و امتحانان و حتی یادداشت ها و صورت حساب ها استفاده میشود. بطور مثلا یکی از کاربرد های اصلی کلاسور ها استفاده در بخش حسابداری شرکت های حسابداری و یا بخش حسابداری شرکت ها است.

با استفاده از کلاسور ها میتوان اسناد مختلف و با ابعاد گوناگون را در یک یا چند کلاسور منظم و مرتب دسته بندی کرد و هر وقت نیاز به استفاده از سند خاصی بود به کلاسور مخصوص به آن مراجعه کرد و استفاده نمود.

قیمت کلاسور

قیمت کلاسور ها بسته به اندازه، شکل، جنس، برند و ویژگی های آنها متفاوت است. البته این کاملا مشخص است که کلاسور های معمولی ارزانتر هستند و کلاسور هایی که دارای ویژگی های بیشتری هستند یا کیفیت و جنس بهتری دارند قیمت بالاتری دارند.

در صورتی که نیاز به خرید کلاسور داشتید میتوانید از لیست بالا اقدام به انتخاب کلاسور مدنظر خود کنید و خریدتان را بصورت اینترنتی ثبت کنید، در صورتی که نیاز به خرید عمده کلاسور داشتید نیز میتوانید خرید خود را با تماس با شماره 09335821334 انجام دهید.

telegram
ایتا