چسب کاغذی

چسب کاغذی

چسب کاغذی، یک نوع چسب محبوب همه کاره و پرطرفدار بوده که معمولا برای چسباندن کاغذ به کاغذ یا کاغذ به سطوح مختلف، مورد استفاده قرار می گیرد؛ این چسب در مارک های مختلف و در اندازه های مختلف بسته به کاربردی که دارد، تولید میشود؛ چسب کاغذی از چسبندگی بالایی برخوردار بوده که این ویژگی باعث راحت تر چسبیدن آن می شود.

چسب کاغذی

چسب کاغذی، کاربردهای زیادی دارد می توان آن را برای چسباندن چند کاغذ به یکدیگر برای نقاشی، برای کاردستی و کاربردهای مختلفی، استفاده کرد؛ همچنین، می توان چسب کاغذی را به سایر سطوح مانند مقوا، پلاستیک و چوب نیز استفاده نمود. این چسب برای ماکت سازی هنرجویان معماری نیز بسیار کاربردی است.

چسب کاغذی در اندازه و برند های مختلفی که معروف ترین آن ها ماتیسا و آبریل است، تقسیم میشود.

قیمت چسب کاغذی

قیمت چسب کاغذی نیز براساس تولیدکننده و اندازه متفاوت است. مرسوم ترین اندازه چسب کاغذی 2 و 2.5 سانت است که در هردو نوع ماتیسا و آبریل در فروشگاه نوین پارسه موجود میباشد.

اگر قصد خرید چسب کاغذی در انواع مختلف را دارید؛ می توانید به فروشگاه اینترنتی نوین پارسه مراجعه نمایید و در هر اندازه و برندی که میخواهید آن را تهیه کنید؛ همچنین می توانید جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

خرید چسب کاغذی

خرید چسب کاغذی با بهترین قیمت میتوانید به صورت حضوری یا اینترنتی از فروشگاه نوین پارسه انجام دهید. چسب کاغذی مدنظرتان را از سایت انتخاب کنید و خریداری کنید.

.

telegram
ایتا