دفتر طراحی

دفتر طراحی

دفتر طراحی ، دفتر بدون خط می باشد که برای رشته های مختلف هنری و طراحی استفاده می شود و هنرمندان حرفه ای و مبتدی در تمام سنین، می توانند از آن استفاده نمایند. در این توضیحات در صفحه دفتر طراحی فروشگاه نوشت افزار نوین پارسه به توضیح درباره این نوع از دفتر ها پرداختیم.

هنرمندان به وسیله ی دفتر طراحی، به ثبت دیده هایش به صورت تصویری می پردازد؛ از دفتر طراحی میتوان درتکنیک مدادرنگی، سیاه قلم، خطاطی و راپید استفاده نمود؛ این دفتر ها در طولانی مدت،روند پیشرفت هنرمندان را نشان می دهند.

دفتر طراحی

خرید دفتر طراحی

دفاتر طراحی مناسب کسانی است که به رشته های هنری علاقه دارند و اقدام به خرید دفتر طراحی نیز می کنند؛ این دفتر به آن ها کمک می کند ایده های خود را ثبت نمایند، پروژه های هنری خود را انجام دهند و مهارت های طراحی را در آن تمرین نمایند.

شما باید دفتر طراحی خود را بسته به تکنیک مورد استفاده ی خود، انتخاب نمایید؛ کاغذهای دفترهای طراحی ممکن است با یکدیگر تفاوت داشته باشند، بعضی از دفتر ها فقط برای سیاه قلم مناسب هستند و بعضی دیگر برای پاستل و مارکر؛ دفاتر طراحی، معمولا به صورت سیمی صحافی می شوند و قابلیت بازشدن 180 درجه را امکان پذیر می کنند.

انواع دفتر طراحی

دفتر طراحی در انواع مختلف ابعاد و نوع کاغذ یافت میشود. در این بخش از مقاله به توضیح درباره انواع دفتر طراحی از نظر ابعاد توضیح می دهیم و کمی هم درباره تفاوت کاغذ طراحی و کاغذ کرافت در دفتر های طراحی توضیح می دهیم.

دفتر طراحی در ابعاد مشخص A4 و A5 هستند و هنرمندان با توجه به نیاز خود و نوع نقاشی یا طراحی که در طول سال می خواهند داشته باشند دفتر طراحی مدنظر خود را انتخاب می کنند. دفتر های طراحی با ابعاد بزرگ A4 دارای فضای بیشتری جهت طراحی های با ابعاد بزرگتر هستند و دفتر های طراحی با ابعاد A5 دارای مزیت جابجایی آسان و البته در دست گرفتن راحت در حین طراحی هستند. برخی هنرمندان که به دنبال طراحی سریع و اولیه هستند میتوانند دفتر طراحی A5 را انتخاب کنند و بعد از طراحی اولیه آن را برروی دفتر A4 نهایی کنند.

نوعی دیگر از این محصول دفتر طراحی کرافت می باشد که از جنس کاغذ متفاوتی نسبت به بقیه برخوردار است. در ادامه به توضیح درباره تفاوت کاغذ کرافت و طراحی پرداختیم.

کاغذ طراحی و کاغذ کرافت، هر دو در زمینه طراحی کاربرد دارند، اما تفاوتهایی بین آنها وجود دارد.

دفتر طراحی با کاغذ طراحی

کاغذ طراحی کاغذی است که به طور خاص برای طراحی تولید میشود. این کاغذها معمولاً از جنس کاغذ کتان یا کاغذ مات هستند و دارای بافتی صاف و یکنواخت هستند. کاغذ طراحی برای انواع مختلف ابزار طراحی مناسب است، اما برای برخی از ابزارها، مانند زغال و مدادرنگی، بهتر از سایر ابزارها عمل میکند.

دفتر طراحی با کاغذ کرافت

کرافت کاغذی است که از خمیر چوب ساخته میشود. این کاغذ دارای بافتی خشن و زبر است و برای طراحی با ابزارهای ضخیم، مانند زغال و مدادرنگی، مناسب است. کاغذ کرافت همچنین برای طراحی با آبرنگ نیز مناسب است، زیرا به دلیل بافت زبر خود، آب را به خوبی جذب میکند.

قیمت دفتر طراحی

قیمت دفتر طراحی عموما بستگی به ابعاد و سایز و A4 یا A5 بودن و همچنین نوع برگه هایی است که در آنها استفاده میشود. بطور مثال دفتر های طراحی A5 به طبق قیمت بهتری دارند و دفتر های طراحی A4 از قیمت بالاتری برخوردار هستند. همچنین نوع کاغذ دفتر طراحی یکی دیگر از عوامل تاثیرگذرا آن است. بطور مثال اگر طراحی و یا نقاشی با آبرنگ دارید کاغذ ضخیم تری دفتر شما باید داشته باشد و بیشتر دفتر آبرنگ بدرد کار شما میخورد اما برای طراحی با مداد از دفتر طراحی هایی که موجود است میتوانید استفاده کنید.

در صورتی که قصد سفارش دفتر طراحی دارید میتوانید به راحتی خرید خود را از روی سایت انجام داده و پیامک پیگیری ارسال محصول مدنظر خود را دریافت کنید، در صورتی که نیاز به مشاوره خرید دفتر طراحی یا خرید عمده دارید نیز میتوانید با کارشناس فروش ما در نوین پارسه با شماره09335821334 تماس حاصل فرمایید.

telegram
ایتا