30 محصول

تخته وایت برد و تابلو اعلانات

خرید تخته وایت برد

تخته وایت برد امروزه یکی از نیاز های اساسی بسیاری از دانشگاه ها ، مدارس و مراکز آموزشی است. بسیاری از مراکز آموزشی و مدارس و دانشگاهها با خرید تخته وایت برد با کیفیت بالا اقدام به افزایش امکانات آموزشی خود می کنند بنابر این استفاده از تخته وایت برد میتواند امر آموزش را بسیار تسهیل بخشد. شما میتوانید با خرید تخته وایت برد از نوین پارسه این امکان آموزشی را برای خود فراهم کنید. در ادامه این توضیحات صفحه خرید تخته وایت برد در مورد تخته وایت برد بزرگ، تخته وایت برد دخترانه، تخته وایت برد ارزان و قیمت تخت وایت برد می پردازیم.

تخته وایت برد یا White Board در اصطلاح به تخته سفید صاف، یکنواخت و وسیعی که دارای سطح براق گفته میشود. این تخته ها در ابعاد و اندازه های مختلفی به صورت مستطیل وجود دارند و برای کارهای مختلف در آموزشگاه ها، خانه ها، مدارس و غیره، از آن استفاده می شود. همچنین این وسیله آموزشی برای نوشتن و آموزش تصویری استفاده میشوند و برروی آن با ماژیک وایت برد اقدام به نوشتن می کنند. با استفاده از تخته وایت برد، معلمان، کارفرمایان، استادان و دانشجویان می توانند مفاهیم مورد نظر خود را به راحتی انتقال دهند.

حتما میدانید که تخته وایت برد امروزی جایگزین تخته های گچی قدیمی در محیط های آموزشی هستند. چالش ها و مشکلاتی که در طول تولید و حتی استفاده از تخته های گچی بود جامعه را به این سمت سوق داد که از تخته هایی بروزتر و بهتر استفاده کنند. بسیاری از تخته های گچی مشکلاتی از قبیل ریختن گچ پای تخته گچی و یا پاک کردن سخت آن دارد. بنابر این نیاز به استفاده از تخته وایت برد بسیار بیشتر شده است.

برای استفاده از تخته وایت برد باید از ماژیک و تخته پاک کن مخصوص آن استفاده نمود تا بتوان آثار قبلی را از روی آن پاک کرد؛ برای پاک کردن جوهر باقی مانده از روی تخته وایت برد بهتر است به جای استفاده از الکل و تینر، از محلول های مخصوص پاک کننده ی وایت برد استفاده نمود. تخته های وایت برد می توانند به صورت معمولی باشد که بر روی دیوار یا میز نصب می شوند یا میتوانند به صورت آموزشی برای دانش آموزان تولید شوند؛

استفاده از تخته وایت برد بسیار راحت تر از تخته سیاه بوده و ویژگی های مختلفی از جمله تنوع رنگ بندی ماژیک های تخته وایت برد، غیرسمی بودن ماژیک های تخته وایت برد، منتقل شدن آسان تخته وایت برد و داشتن اندازه های متفاوت را دارا می باشد.

خرید تخته وایت برد

تخته وایت برد بزرگ

تخته وایت برد ها امروزه در ابعاد و اندازه های مختلفی ساخته و به بازارها عرضه میشوند. از سایز های کوچکی مثل تخته وایت برد 30*40 تا تخته وایت برد بزرگ در سایز هایی مثل 120*90 و 100*150 و یا حتی بزرگتر برای دانشگاه ها و مراکز آموزشی بزرگ. برای ماه مهرخرید تخته وایت برد بزرگ برای مدرسه و دانشگاه از ضروریات کلاس های آموزشی بوده است. ما در نوین پارسه به عرضه انواع تخته وایت برد بزرگ پرداخته ایم و در صورتی که سایز مورد نیاز تخته وایت برد خود را پیدا نکردید میتوانید با پشتیبانی ما تماس گرفته و اقدام به سفارش تخته وایت برد بزرگ نمایید تا برایتان تهیه و ارسال گردد.

تخته وایت برد دخترانه

تخته وایت برد همانطور که گفته شد در انواع مختلفی هستند. یکی از انواع تخته وایت برد هایی که در بازار موجودند و در نوین پارسه نیز میتوانید بخرید تخته وایت برد دخترانه است. در تخته وایت برد دخترانه طراحی و ظاهر تخته کمی دخترانه شده است و مخصوص استفاده برای فرزندان دختر شماست.

تخته وایت برد ارزان

تخت وایت برد ارزان یکی از نیاز های بسیاری از موسسات آموزش و آموزشگاه ها و مراکز آموزشی است. شما میتوانید به راحتی با خرید از Novinparse با قیمت مناسب به نیاز خود پاسخ دهید. تخته وایت برد ارزان عموما از نوع ملامین است و از نوع استیل نیست. اما اگر نیاز به تخته وایت برد با کیفیت بهتر هستید حتما به دنبال نوع بهتر آن باشید.

در تخته وایت برد ارزان متریال به کار رفته و جنس آن میتواند متفاوت از سایر تخته وایت برد ها باشد. ما در فروشگاه لوازم تحریر نوین پارسه به معرفی و عرضه انواع تخته وایت برد بزرگ، تخته وایت برد دخترانه و تخته وایت برد ارزان می پردازیم. بنابر این از نظر تنوع و نوع کیفیت نگرانی نداشته باشید و به خرید خود ادامه دهید.

قیمت تخته وایت برد

قیمت این محصول نیز مانند سایر کالا ها بستگی به مشخصات، برند و ویژگی های ظاهری و عملکری آن (دانش آموزی یا مدرسه) دارد. در تخته وایت برد ها عواملی که قیمت را تعیین می کند شامل نوع ورق تخته وایت برد که ملامین باشد یا استیل بستگی دارد، همچنین به نوع فریم دور آن نیز بستگی دارد و از همه مهمتر به سایز تخته وایت برد بستگی دارد. تخته وایت برد های سایز کوچکتر مثلا 30*40 قیمت کمتری دارند و تخته وایت برد های بزرگتر 100*150 داری قیمت بیشتری هستند. بنابر این در مورد قیمت تخته وایت برد همانطور که برایتان توضیح دادیم مشخصه ها و اندازه و سایز این تخته آموزشی همراه با جنس ورق و فریم آن تاثیرگذار است.

telegram
ایتا