کلیربوک

کلیربوک نوعی بایگانی اسناد است که برای ذخیره سازی اسناد و برگه ها استفاده میشود. کلیربوک از کاورهای پلاستیکی شفافی تشکیل شده است که درون یک جلد پلاستیکی سخت قرار گرفته است. کلیربوک ها تعداد کاور های پلاستیکی شفاف ثابتی دارند و امکان اضافه کردن کاور به آنها وجود ندارد. این محصول برای ذخیره انواع سند ها ، قراردادها، گزارش ها و صورت حساب ها استفاده میشوند. در این توضیحات در فروشگاه لوازم اداری نوین پارسه به توضیح درباره کلیربوک پرداختیم.

کلیربوک

کلیربوک

کلیربوک ، یک مجموعه از کاورهای پلاستیکی شفاف می باشد که در درون یک جلد پلاستیکی سخت قرارگرفته اند، کلیربوک ها تعداد کاورهای ثابتی دارند و امکان اضافه کردن کاور به آن ها وجود ندارد؛ این محصول بسته به نیاز افراد، دارای رنگ بندی وتنوع در تعداد کاور می باشد.

کلیربوک ها، برای نگهداری اسناد و مدارک مهم، مرتب کردن برگه های امتحانی، جزوه ها و نقاشی های دانش آموزان، استفاده در شرکت های بزرگ و غیره استفاده میشود؛ هر کلیربوک، بسته به نیاز هر فرد و فرم صحافی میتواند تعداد برگ های متفاوتی داشته باشد؛ اما به طور معمول کلیربوک های 20 برگ، 40 برگ، 60 برگ و 80 برگ، بیشترین استفاده را دارند؛ برخی کلیربوک های موجود در بازار جلدهایی با چاپ فانتزی دارند که می تواند برای دانش آموزان مناسب تر باشد.

خرید کلیربوک

خرید کلیربوک از آن جهت مهم است که این محصول برای نگهداری اسناد و اوراق و قراردادهای مهم استفاده میشود. کلیربوک راهی عالی برای سازماندهی و ذخیره اسناد است. همچنین میتواند به شما در یافتن اسنادی که به آنها نیاز دارید کمک بسیاری کند. کلیربوک ها برای افراد و مشاغل مختلف مناسب هستند.

کاربرد کلیربوک

کاربرد کلیربوک ها از آنجا دارای اهمیت است که کلیربوک راهی عالی برای سازماندهی و دادن نظم به اسناد و کاغذ ها و اوراق اداری است. کلیربوک علاوه بر دادن نظم به اسناد شما یک وسیله عالی برای حفاظت از آنها نیز هست. کلیربوک ها میتوانند در کنار محافظت از اسناد، از انها در برابر آسیب دیدن فیزیکی، گرد و غبار و رطوبت جلوگیری کند و در حمل اسناد نیز کمک بسزایی به شما می نماید.

قیمت کلیربوک

قیمت کلیربوک ها عموما بستگی به تعداد برگه ها یا محفظه های پلاستیکی آماده آن و همچنین برند آن است. به طور مثال کلیربوک 20 برگ با کلیربوک 60 برگ و 80 برگ و یا حتی 40 برگ قیمت متفاوت و بهتری دارد و مشخص است که به دلیل داشتن تعداد برگه کمتر است. همچنین برخی برند های کلیربوک به دلیل معروفتر بودن و محبوبیت بالا در بازار کمیاب تر هستند و یا با قیمت هایی بالاتر عرضه میشوند.

در صورتی که نیاز به خرید کلیربوک داشتید میتوانید از لیست محصولات ما محصول مدنظر خود را انتخاب و خریداری نمایید. همچنین اگر به دنبال خرید عمده کلیربوک هستید میتوانید با تماس با شماره 09335821334 تماس حاصل کرده و خرید عمده خود را ثبت نمایید.

telegram
ایتا