23 محصول

مداد رنگی فابرکاستل

مداد رنگی فابرکاستل

یکی از خطهای تولید شرکت فابرکاستل ، خط تولید مدادرنگی میباشد؛ مدادرنگیهای فابرکاستل بسیار کیفیتشان بالا بوده و مناسب هنرمندان حرفهای و علاقهمندان میباشد. در این توضیحات در فروشگاه نوشت افزار نوین پارسه در مورد این مداد رنگی با کیفیت خارجی توضیح دادیم.

مدادرنگیهای فابرکاستل ، در سری های مختلف مانند مدادرنگیهای کلاسیک، مدادرنگیهای پلیکروم، آبرنگی و اسکچ تولید میشود و هرکدام از این سریهای مدادرنگی کاربردهای مخصوص به خود را دارند ودارای ویژگیها ومزایای خاص خود هستند؛ مانند مغزهای روغنی یا مومی، جعبه مقوایی یا فلزی، اشکال شش ضلعی یا مثلثی و غیره.

مداد رنگی فابرکاستل

یکی از معروف ترین و همچنین اقتصادی ترین سری مدادرنگی شرکت فابرکاستل، سری کلاسیک آن میباشد، این مدادرنگیها دارای بدنهی چوبی 6 ضلعی و مغز های نرم هستند که در برابر ضربه، از خود مقاومت بالایی نشان میدهند، این مدادها دارای پیگمنتهای زنده و غنی از رنگدانه میباشند که برای طراحی، نقاشی و رنگآمیزی به صورت حرفهای مناسب میباشند؛ این مدادرنگیها، معمولا به صورت 12، 24، 36 و 48 رنگ تولید و توضیع میشوند که میتوان از آنها برای رنگآمیزی، نقاشی هایپررئال، نقاشی و اسکچ استفاده کرد.

یکی دیگر از سریهای معروف مدادرنگی فابرکاستل ، مدادهای پلیکروم میباشد؛ این سری از مدادرنگی ها قیمت بالایی داشته و کیفیت آن نیز از بقیهی سریهای مدادرنگی ، بالاتر است؛ این مدادها از چوب سدر طبیعی ساخته شده اند که مغزروغنی دارند و تا 13 لایه، رنگپذیر میباشند؛ 120 رنگ از آن موجود میباشد که به صورت بستهبندی یا تکی فروش میروند، رنگدانه های بسیار بالایی دارند و در برابر نور بسیار پایدار هستند، این مدادها بدنهای گرد دارند و در برابر آب و ضربه مقوم هستند.

مداد رنگی فابرکاستل

تفوات مدادرنگی کلاسیک و پلی کروم

انتخاب مدادرنگی کلاسیک یا پلی کروم، به بودجهی شما و همچنین سطح مهارت شما بستگی دارد؛ در این مطلب به چند نمونه تفاوت بین این دو سری مدادرنگی، اشاره میشود و شمارا در تصمیمگیری راهنمایی مینماید:

 1. مدادرنگیهای کلاسیک، مغزی مومی دارند ومدادرنگیهای پلیکروم، مغزی روغنی؛ مغزهای مومی نرمتر هستند اما پاک کردن اثر آن از روی کاغذ یا مقوا ممکن است سختتر باشد؛ مغزهای روغنی سختتر و بادوامترهستند و میتوانند جزئیات واضحتری ایجاد کنند و در برابر آب و لکه، مقاومتر عمل میکنند.
 2. مدادهای کلاسیک دارای 60 رنگ میباشند درحالیکه مدادهای پلیکروم، دارای 120 رنگ میباشند؛ همچنین سری پلیکروم دارای رنگهای روشنتری میباشند که در طول زمان محونمیشوند.
 3. مدادهای کلاسیک دارای بدنهی 6 ضلعی هستند درحالیکه مدادهای پلیکروم بدنهای گرد دارند.

خرید مداد رنگی فابرکاستل

فابرکاستل برندی است حرفه ای که بطور تخصصی در تولید مداد رنگی حرفه ای است. مداد رنگی فابرکاستل در انواع مختلفی در بازار ایران عرضه شده اند که با استفاده از این مداد رنگی ها میتوان از نقاشی مبتدی تا حرفه ای را فراگرفت.

در این توضیحات دسته بندی مداد رنگی فابرکاستل ، نوین پارسه برایتان در مورد انواع مداد رنگی 12 رنگ، 24 رنگ و یا پلی کروم و جعبه فلزی و جعبه مقوایی فابرکاستل می گوییم و همچنین در مورد انواع فابرکاستل آلمانی، فابرکاستل بلک ادیشن و کلاسیک و کارل باکس می گوییم و برایتان توضیح می دهیم.

مداد رنگی فابرکاستل یکی از نیازهای اساسی بسیاری از هنرمندان کشور است. مداد رنگی های فابرکاستل با کیفیت بسیار بالای رنگ و پیگمنت هایی که دارند مورد توصیه بسیاری از اساتید حرفه ای نقاشی و هنری هست. در سالهای گذشته خرید مداد رنگی فابرکاستل کمی سخت شده است و این به دلیل کمبود در عرضه در بازار توسط واردکنندگان است.

یادگیری طراحی و نقاشی کودکان برای بسیاری از والدین و پدر و مادرها امری است مهم بنابر این بسیاری از والدین به دنبال خرید مداد رنگی فابرکاستل هستند و چرایی این موضوع نیز به تولیدات حرفه ای شرکت Faber Castell بر می گردد. شرکت فابرکاستل همانند بسیاری دیگر از شرکت های تولید کننده مداد رنگی معتبر جهان از چندین رده مختلف مداد رنگی برخوردار است که در این بخش از سایت نوین پارسه برایتان توضیح می دهیم.

انواع مداد رنگی فابرکاستل

مداد رنگی فابرکاستل همانطور که گفته شد دارای انواع مختلفی است که در این بخش از مقاله برایتان توضیح می دهیم. مداد رنگی کلاسیک فابرکاستل و مداد رنگی پلی کروم فابرکاستل از انواع مهم این مداد رنگی ها هستند که در ادامه در مورد هریک برایتان توضیح می دهیم و امیدواریم این توضیحات برایتان مفید واقع شوند.

مداد رنگی فابرکاستل از لحاظ تعداد مداد رنگی در جعبه نیز به انواع دیگری تقسیم میشوند، مداد رنگی 12 ، 24 تا 120 رنگ فابرکاستل از جمله این انواع هستند که ادامه یک لیست نیز از این مداد رنگی های فابرکاستل برایتان آورده ایم که میتوانید بخوانید و استفاده نمایید.

 • مداد رنگی 12 رنگ جعبه مقوایی کلاسیک فابرکاستل
 • مداد رنگی 24 رنگ جعبه مقوایی کلاسیک فابرکاستل
 • مداد رنگی 48 رنگ جعبه مقوایی کلاسیک فابرکاستل
 • مداد رنگی 12 رنگ جعبه فلزی فابرکاستل
 • مداد رنگی 24 رنگ لوله ای فابرکاستل
 • مداد رنگی پلی کروم 120 رنگ جعبه چوبی فابرکاستل
 • مداد رنگی پلی کروم 120 رنگ جعبه فلزی فابرکاستل
 • مداد رنگی 36 رنگ جعبه فلزی فابرکاستل
 • مداد رنگی 60 رنگ جعبه مقوایی فابرکاستل

قیمت مداد رنگی فابرکاستل

قیمت مداد رنگی فابرکاستل بستگی به نوع آن دارد بطور مثال مداد رنگی جعبه سبز فابرکاستل با مداد رنگی جعبه قرمز یا کلاسیک فابرکاستل تفاوت قیمت دارد و همچنین مداد رنگی های کلاسیک تا حرفه ای پلی کروم تفاوت قیمتی دیده میشود. از نظر دیگر میتوان به اختلاف قیمت در تعداد مداد رنگی های فابرکاستل اشاره داشت. فابرکاستل از مداد رنگی 12 تا 120 رنگی حرفه ای تا کلاسیک و ساده دارد بنابر این میتوان تنوع قیمت بالایی در مداد رنگی های فابرکاستل یافت.

فروشگاه نوین پارسه با ارائه بهترین مداد رنگی برند فابرکاستل سعی در تسریع دسترسی شما عزیزان به این مداد رنگی با کیفیت است. نوین پارسه از نظر قیمتی نیز بصورت رقابتی قیمت محصولات خود را تعیین کرده است بنابر این از این لحاظ دیگر در Novinparse نگران قیمت مداد رنگی فابرکاستل نباشید و به راحتی به خرید خود بپردازید.

telegram
ایتا