43 محصول

منگنه

دستگاه منگنه یا منگنه کوب یکی از نیاز های اولیه بسیاری از محیط های اداری، آموزشی، فرهنگی و رفاهی است. با استفاده از منگنه میتوان انواع برگه ها و اسناد حسابداری، درسی، یا سایر اسناد را به یکدیگر الصاق کرد و به راحتی آنها را همراه با یکدیگر جابجا و در زونکن ها و پوشه ها بایگانی کرد. ما در این توضیحات در فروشگاه نوین پارسه به معرفی این لوازم اداری پرداختیم. با نوین پارسه تا انتهای این توضیحات همراه باشید.

خرید منگنه

خرید منگنه برای بسیاری از ادارات و مدارس و دانشگاه ها و شرکتها امری ضروری محسوب میشود. شما میتوانید با مشاهده این دسته منگنه در سایت لوازم اداری نوین پارسه به خرید منگنه با قیمتی مناسب و برندی با کیفیت از این فروشگاه اقدام نمایید. درصورتیکه در مورد خرید خود شکی داشتید یا نیاز به خرید عمده منگنه داشتید میتوانید با همکاران ما در نوین پارسه تماس گرفته وسفارش خود را ثبت نمایید.

انواع برند منگنه

تولیدکنندگان منگنه در بازار لوازم اداری برند های مشخصی هستند که در فروشگاه نوین پارسه نیز موجود می باشند. از جمله این برند ها میتوان به ام کیو، دلی، کانکس، کانپرو و کرونا و پنتر اشاره کرد. در ادامه در لیست زیر به معرفی این برند های منگنه پرداختیم که میتوانید مشاهده نمایید:

  • ام کیو
  • دلی
  • کانکس
  • کانگرو
  • کرونا
  • ایگل
  • پنتر
  • کیکو
  • کی دبلیو

انواع منگنه

منگه یکی از ابزارهای پرکاربرد مورد استفاده در محیط های اداری است، این منگنه ها برای اتصال دو قطعه کاغذ یا کارتن به هم استفاده میشوند. منگنه های دستی اداری شامل منگنه چند منظوره، منگنه تفنگی، منگنه کارتن و منگنه دیواری است. منگنه چند منظوره برای کاغذ، کارتن، و پلاستیک استفاده قرار می گیرد. منگنه تفنگی نیز برای کاغذ و کارتن با ضخامت بالا و منگنه کارتن برای کارتن با ضخامت بالا و منگنه دیوار برای دیوار ساختمان استفاده میشود.

کاربرد های منگنه

منگنهها در بسیاری از صنایع و کاربردها مورد استفاده قرار میگیرند. در صنایع چاپ، منگنهها برای اتصال صفحات کتاب، مجله و روزنامه به هم استفاده میشوند. در صنایع بستهبندی، منگنهها برای بستهبندی کارتنها و جعبههای محصولات مورد استفاده قرار میگیرند. منگنهها در صنایع ساختمانی نیز کاربردهای خود را دارند. در ساختمان، منگنه دیوار برای نصب پوستر، تابلو و آینه به دیوار استفاده میشود.

از بیشترین کاربردهای منگنه میتوان به استفاده در دفاتر اداری، حسابداری، شرکت ها و آموزشگاه ها و دانشگاه ها و مدارس اشاره داشت.

قیمت منگنه

قیمت منگنه عمدتا به نوع آن، برند تولید کننده و جنس متریالی که با استفاده از آنها ساخته شده بستگی دارد. اما اگر بخواهیم بصورت کلی بگوییم منگنه های دیواری، بزرگ اداری و یا منگنه های با برند های معروفتری مثل کانگرو، کرونا و پنتر از قیمت بالاتری برخوردار هستند و منگنه هایی مانند کانکس، ام کیو و غیره از قیمت مناسب تری بهره می برند.

telegram
ایتا