پالت رنگ

خرید پالت رنگ هنری

خرید پالت رنگ برای یک هنرمند و نقاش از اولویت های اولیه شروع یک بوم نقاشی است. نقاشان و طراحان حرفه ای به دلیل استفاده از رنگ های مختلف و زیاد نیاز به استفاده از یک وسیله دارند که رنگ های خود را در درون این پالت پخش کرده و سپس از آن با استفاده از قلم مو طراحی به راحتی استفاده کنند. در این بخش از فروشگاه پالت رنگ نوین پارسه به معرفی پالت رنگ هنری می پردازیم.

خرید پالت رنگ

پالت رنگ همانطور که گفتیم برای نقاشان و طراحان مبتدی تا حرفه ای میتواند قابل استفاده باشد و مورد نیاز بسیاری از طراحان و نقاشان حرفه ای در آموزشکده ها و هنرستان هاست. در فروشگاه نوین پارسه میتوانید به راحتی به انتخاب و خرید پالت رنگ مورد نظر خود بپردازید.

انواع پالت رنگ

پالت رنگ در انواع مختلفی از نوع رنگ و نقاشی گرفته تا نوع برند سازنده آن در نوین پارسه موجود می باشند و به راحتی میتوانید با انتخاب نوع پالت رنگ خود به انتخاب و خرید پالت رنگ بپردازید. در این بخش در مورد انواع پالت رنگ برایتان توضیحاتی ارائه می دهیم.

  • پالت گواش
  • پالت رنگ روغن
  • پالت سرامیکی
  • پالت رنگ روغن کاغذی
  • پالت آبرنگ درب دار بزرگ

پالت رنگ گواش

پالت رنگ گواش جهت استفاده برای طراحی با رنگ گواش استفاده میشود و یکی از محبوب ترین پالت های رنگ برای نقاشی گواش است. پالت گواش در نوین پارسه در انواع تخم مرغی، تخم مرغی کوچک و پلاستیکی و سرامیکی موجود می باشد. همچنین شما میتوانید در صورت نیاز به پالت گواش خاصی که در سایت ما نیافتید به واحد بازرگانی ما در فروشگاه پارسه تماس گرفته و نیاز خود را درخواست نمایید. پالت رنگ گواش به دلیل غلظت بالای رنگ گواش میتواند مسطح وصاف باشد و یا میتوان از پالت های تخم مرغی برای رنگ گواش استفاده نمود.

پالت رنگ روغن

پالت رنگ روغن یکی دیگر از پالت های رنگ موجود در نوین پارسه هستند. پالت رنگ روغن همانطور که مشخص است برای نقاشی رنگ روغن مورد استفاده قرار می گیرد و نقاشانی که به طراحی و نقاشی رنگ روغن می پردازند به استفاده از این پالت رنگ می پردازند. پالت رنگ روغن در حال حاضر در نوین پارسه به راحتی قابل خرید و استفاده می باشد. در نوین پارسه ما با ارائه انتخاب برای خرید پالت رنگ به مشتریان خود سعی در جلب رضایت شما عزیزان داریم.

پالت سرامیکی

پالت سرامیکی نوعی دیگر از پالت رنگ است که برای برخی نقاشان مورد استفاده قرار می گیرد و برخی به این نوع از پالت ها علاقمند هستند. پالت سرامیکی از کیفیت بهترین نسبت به پالت پلاستیکی برخوردار است و بنابر این کمی قیمت بالاتری دارد. اما مشکلی که پالت های پلاستیکی ندارند و پالت سرامیکی میتواند در موارد خاص دچار آن شود شکستگی است که پالت های پلاستیکی کمتر دارند و نوع سرامیک پالت رنگ احتمال شکستن بیشتری در اثر برخورد به زمین یا سطوح دارد.

پالت سرامیکی با وجود این مشکل به دلیل کیفیت ساخت بالاتر و داشتن لعابی براق و زیبا همچنان مورد علاقه بسیاری از نقاشان است و این محبوبیت روز افزون نیز می باشد و همچنان رو به افزایش است.

پالت سرامیکی مورد استفاده رنگ های جوهریهستند کهغلظت بالایی ندارند. همچنین این نوع از پالت ها از عمق زیادی برخوردار نیستند و دلیل این عمق کم نیز استفاده رنگ های جوهری رقیق است که نیازی به عمق پالت زیادی ندارند.

پالت رنگ روغن کاغذی

پالت رنگ روغن کاغذی از انواعی دیگر از پالت رنگ نوین پارسه است که به جهت استفاده زیاد نقاش از رنگ روغن ساخته شده است و کاربرد خاصی دارد. این نوع پالت رنگ روغن کاغذی در واقع از کاغذ ساخته شده است و دارای 35 برگ یا بیشتر می باشند. پالت رنگ روغن کاغذی هم اکنون در فروشگاه لوازم هنرینوین پارسه قابل خرید می باشد.

پالت آبرنگ درب دار بزرگ

پالت درب دار آبرنگ از انواعی دیگر از پالت رنگ می باشند و به راحتی میتوان این نوع از پالت ها را در نوین پارسه خریداری کرد. این پالت موجود در نوین پارسه قابل خرید می باشد و از نوع بزرگ درب دار می باشد. شما با استفاده از این پالت درب دار بزرگ می توانید به مقدار بیشتری به ترکیب رنگ های خود بپردازید و از خشک شدن رنگ های خود نیز نگران نباشید. این پالت رنگ به دلیل بزرگ بودن مورد استفاده بسیاری از نقاشان قرار می گیرد و محبوب نقاشان مبتدی تا حرفه است.

برند های پالت رنگ

پالت آبرنگ در برند های مختلفی در نوین پارسه موجود می باشد که در این بخش از محتوا در یک لیست برایتان انواع برند های پالت را آورده ایم که میتوانید مشاهده نمایید و از فروشگاه خرید کنید:

  1. پرشین
  2. پرسیس آرت
  3. وندا
  4. پارس آرتیست

قیمت پالت رنگ

پالت های رنگ موجود در فروشگاه Novin Parse به دلیل قیمت گذاری رقابتی دارای قیمت های بسیاری مناسبی می باشند بنابر این از نظر قیمت نگران نباشد و به راحتی به مشاهده پالت رنگ خود در نوین پارسه و انتخاب و خرید پالت رنگ مورد نظر خود بپردازید. قیمت پالت رنگ بسته به برند تولید کننده آن و یا جنس و طرح و موارد استفاده آن می تواند متفاوت باشد. اما میتوان گفت که پالت های سرامیکی از قیمت بالاتری برخوردار هستند. همچنین هرچقدر تعداد خانه های رنگ پالت رنگ کمتر باشد از قیمت کمتری برخوردار است و در صورتی که از تعداد خانه رنگ بیشتری برخوردار باشند مانند پالت های بزرگ تخم مرغی از قیمت بیشتری میتوانند نسبت به مشابه های خود داشته باشند.

امیدواریم از مطالعه این توضیحات در مورد پالت رنگ در نوین پارسه لذت برده باشید و از اطلاعاتی خوب برخوردار شده باشید. در صورتی که نیاز به خرید پالت رنگ خاص یا اختصاصی هستید میتونید با تماس با شماره بازرگانی ما در فروشگاه پارسه نسبت به ارائه اطلاعات پالت رنگ مورد نظر و همچنین درخواست سفارش آن اقدام فرمایید.

telegram
ایتا