532 محصول

بوم بومیران

53,500تومان

بوم بومینو

34,500تومان

کاغذ کالک

2,250تومان

چوب بالسا

32,000تومان

خرید لوازم هنری و لوازم معماری

خرید لوازم هنری و معماری

هنرمندان و معمارهایی که لوازم هنری و لوازم معماری نیاز دارند عموما به دنبال لوازم هنری و معماری خاص و با کیفیت و همچنین با قیمت مناسبی هستند. فروشگاه لوازم هنری آنلاین نوین پارسه با ارائه انواع لوازم هنری مانند لوازم خطاطی، لوازم طراحی و سیاه قلم و لوازم نقاشی و همچنین لوازم معماری همچون انواع خط کش ها و گونیا ها و شابلون های معماری و هنری در تلاش است که نیاز شما را رفع نماید.

خرید لوازم هنری

لوازم هنری برای هنرمندان از لوازم اصلی کار آن هاست و بنابر این تلاش بر این است که از بهترین لوازم هنری و همچنین با قیمت مناسب استفاده نمایند. بسیاری نیز برای کارهای خاص نیاز به وسایل هنری با برند های معروف یا خاصی دارند که در فروشگاه لوازم هنری نوین پارسه ما تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین محصولات را ارائه و عرضه نماییم.

خرید لوازم هنری

فروشگاه تخصصی لوازم هنری و معماری نوین پارسه با فراهم آوردن بسیاری از لوازم هنر و معماری برای خرید با تنوع بالا به این می اندیشد که فروشگاه مرجع لوازم هنری معماری باشد و بنابر با این هدف و پشتوانه و پتانسیل حداقل دو دهه تجربه مستقیم برای فروش لوازم هنری و وسایل معماری به فروش لوازم هنری با کیفیت بالا و با قیمت مناسب و ارزان می پردازد.

خرید انواع لوازم هنری

در فروشگاه خرید لوازم هنری نوین پارسه ما به اصل تنوع در محصولات اعتقاد داریم بنابر این به تهیه و عرضه انواع لوازم هنری می پردازیم. لوازمی مانند لوازم طراحی، لوازم نقاشی، لوازم ماکت سازی، انواع مقوا و کاغذ برای کارهای هنری، چسب و لوازم خوشنویسی و مجسمه سازی از جمله تنوع محصولاتی ما هستند که برایتان فراهم کرده ایم.

انواع لوازم هنری

  • لوازم نقاشی
  • لوازم طراحی
  • لوازم ماکت سازی
  • لوازم خوشنویسی
  • لوازم مجسمه سازی و چاپ
خرید لوازم نقاشی

لوازم نقاشی شامل بسیاری از لوازمی میشود که همگی در فرآیند نقاشی نقاش ها و طراحان حرفه ای هستند و استفاده میشوند. لوازمی همچون انواع رنگ های نقاشی، بوم نقاشی، پالت و سه پایه و و قلم مو ها پاستل و جعبه رنگ از جمله این لوازم نقاشی هستند که در دسته بندی لوازم نقاشی سایت لوازم هنری پارسه برایتان فراهم شده اند. لوازمی همچون آبرنگ افرا وآبرنگ سن پترزبورگ از جمله لوازم هنری و نقاشی پرفروش و محبوب ما نیز هستند.

خرید لوازم طراحی

در دسته خرید لوازم طراحی نیز ما در Novinparse انواع لوازم هنری برای طراحی را فراهم آورده ایم که شما بتوانید به راحتی به خرید انواع این لوازم هنری و طراحی بپردازید. انواع تخته شاسی، دفتر طراحی، مداد و اتود طراحی، تراش و پاک کن و زغال و پودر و کاغذ پوستی و کالک از جمله این لوازم طراحی موجود در فروشگاه نوین پارسه هستند.

قیمت لوازم هنری

در سایت نوین پارسه ما با ارائه محصولاتی با کیفیت بالا و برند، از شرکت های ایرانی و خارجی تلاش خود را بر این داریم که علاوه بر حفظ تنوع و محصولات متنوع به قیمت هایی مناسب و ارزان برسیم و خرید را برای خریدار و مشتری آسان نماییم. شما میتوانید با دیدن انواع لوازم هنری موجود در فروشگاه آنلاین لوازم هنر نوین پارسه به بررسی هریک و انتخاب کالایی مناسب خود و خرید لوازم هنری با کیفیت بپردازید.

خرید لوازم معماری

خرید لوازم معماری

برای خرید لوازم معماری بسیاری از معماران و طراحان داخلی در سایت های مختلف اینترنت و در فروشگاه های مختلف لوازم معماری به جستجو می پردازند اما ممکن است محصول و کالا یا ابزار مورد نیاز خود را به راحتی پیدا نکنند. ما در فروشگاه لوازم معماری نوین پارسه به عرضه انواع لوازم معماری پرداخته ایم. این محصولات ساخت بهترین تولید کنندگان ایران وسراسر جهان می باشند و از قیمت ارزان و مناسبی نیز برخوردار هستند.

انواع ابزارهای معماری و مهندسی، لوازم ماکت سازی و کاغذ و مقوا های معماری و همچنین لوازم مجسمه سازی و چاپ از جمله لوازم معماری موجود در فروشگاه ابزار معماری نوین پارسه است.

خرید انواع لوازم معماری

همانطور که در گذشته نیز گفتیم ما در این فروشگاه تمام تلاش خود را بر این داریم که با ارائه انواعلوازم معماری و ابزارهای معماری به مشتریان در رفع نیاز آنها کمک شایانی کنیم. در همین راستا در فروشگاه نوین پارسه انواع لوازم معماری برای خرید موجود می باشد که در لیست زیر تعدادی از این وسایل معماری را برایتان لیست کرده ایم و میتوانید بررسی کنید:

انواع لوازم و وسایل معماری

  1. ابزارهای معماری و مهندسی
  2. انواع شابلون ها، خط کش ها و پرگار
  3. لوازم ماکت سازی
  4. کاغذ و مقوا طراحی و رسم معماری
  5. لوازم مجسمه سازی و چاپ

قیمت لوازم معماری

همانطور که در بخش لوازم هنری نیز گفتیم فروشگاه NovinParseلوازم و ابزار معماری با تنوع بسیاری را برای مشتریان خود فراهم کرده است و بر این سعی کرده است که قیمت لوازم معماری مناسبی داشته باشد و قیمت های مناسبی را درج نماید. شما میتوانید برای دیدن قیمت این وسایل معماری به فروشگاه ما رفته و با انتخاب کالا مورد نیاز خود و خرید تجربه استفاده از محصولات ما را داشته باشید.

جمع بندی

در این دسته بندی از فروشگاه هنری نوین پارسه برایتان تنوعی بالا از محصولات لوازم هنری و معماری را فراهم کرده ایم که میتوانید به راحتی انتخاب و خرید کنید. همچنین در این مقاله این دسته به معرفی انواع لوازم هنری و انواع لوازم معماری نیز پرداختیم و توضیح دادیم که در هر دسته میتوانید چه محصولاتی خرید کنید.

مشاهده بیشتر بستن
whatsapp پشتیبانی آنلاین
whatsapp پشتیبانی آنلاین