زونکن A4

خرید زونکن A4

در فروشگاه اینترنتی نوین پارسه میتوانید در دسته بندی لوازم اداری انواع زونکن A4 را مشاهده و خریداری کنید. زونکن سایز A4 از رایج ترین اندازه زونکن میباشد. زیرا بیشترین مصرف افراد کاغذ A4 است. یکی از پرفروش ترین لوازم اداری نوین پارسه زونکن A4 است.

خرید زونکن A4 برای بایگانی کاغذ و مدارک وسیله ای ضروری است. بیشترین کاربرد آن در اداره ها، مدارس و شرکت ها است که برای دسته بندی مدارک به آن نیاز دارند. در فروشگاه لوازم اداری نوین پارسه انواع زونکن a4 از نظر جنس، ضخامت و برند به دسته های مختلفی تقسیم میشوند که در ادامه به بررسی آنها میپردازیم.

زونکن A4

انواع زونکن A4

زونکن های A4 از لحاظ ضخامت به دو دسته 4 سانت و 8 سانت تقسیم میشود که میتوانید مطابق نیاز خود از هرکدام انتخاب کنید. اما از نظر جنس بدنه هم میتوان زونکن را به چهار دسته گلاسه، آستر سلفون، کتان و متالیک دسته بندی کرد. در لیست زیر میتوانید برخی از این زونکن ها را مشاهده کنید :

  • زونکن A4 گلاسه
  • زونکن های A4 آستر سلفون
  • زونکن A4 کتان تیکل دار
  • زونکن A4 کتان تیکل دار لب فلز
  • زونکن A4 متالیک

زونکن A4

انواع برند زونکن A4

برند رایان و پدیده از برندهای معروف ایرانی هستند که جنس بدنه زونکن های این دو برند با مقوای روکش گلاسه ساخته شده است. هرکدام از این زونکن های A4 گلاسه، در دو ضخامت چهارسانت و هشت سانت است تولید شده اند. تعداد حلقه های هردو زونکن 4 سانت و 8 سانت دو عدد میباشد. در نتیجه برای خرید زونکن A4 گلاسه میتوانید از این دو برند معروف ایرانی که موجود است خرید کنید.

زونکن A4 کتان تیکل دار هم توسط شرکت رایان تولید شده که با مقوای روکش کتان ساخته شده است. زونکن A4 کتان تیکل دار در دو ضخامت چهارسانت و هشت سانت موجود میباشد. زونکن A4 کتان تیکل دار لب فلز ساخت برند ایرانی ایده آل نوعی دیگر از همین زونکن است که دارای لبه ای فلزی است.

اگر بخواهیم بیشتر درمورد زونکن برند ایده ال صحبت کنیم میتوانیم به این موارد اشاره کنیم که جنس بدنه این زونکن، مقوایی است و با ضخامت 8 سانت آن در فروشگاه نوین پارسه موجود میباشد.

زونکن A4 متالیک تولید شرکت پاپکو است که از جنس پلاستیک مقاوم ساخته شده است.

قیمت زونکن A4

قیمت زونکن A4 با توجه به ضخامت، برند و جنس آن تعیین میشود. بنابراین زونکن هایی با برندهای معروف تر مانند پاپکو از قیمت بالاتری برخورداند و برندهایی مانند رایان و آیده آل میتوانند قیمت مناسبتری داشته باشند. از نظر جنس نیز زونکن هایی با جنس کتان و یا روکش کتان نسبت به زونکن های مقوایی یا سلفونی از قیمت بالاتری برخوردارند. ضخامت یکی دیگر از مواردی است که در قیمت زونکن A4 تاثیرگذار است. به طور مثال قیمت زونکن A4 چهار سانتی و هشت سانتی متالیک پاپکو نسبت به سایر زونکن های 4 یا 8 سانتی بالاتر است.

telegram
ایتا