16 محصول

دفتر کلاسوری

دفتر کلاسوری یکی از لوازم نوشت افزاری است که بسیاری از والدین برای فرزندان خود که میخواهند به کلاس بروند خریداری می کنند. دفتر کلاسوری با توجه به ویژگی های خاصی که دارد مورد توجه بسیاری از دانش آموزان و حتی دانشجویان است. در این دسته بندی خرید دفتر کلاسوری برایتان در مورد ویژگی های دفتر کلاسوری، کاربرد دفتر کلاسوری و قیمت این نوع از دفتر کلاسور می گوییم.

خرید دفتر کلاسوری

خرید دفتر کلاسوری در شب مهر برای بسیاری از والدین از جمله دغدغه های مهم است. کودکان، دانش آموزان و دانشجو ها با استفاده از دفتر کلاسور میتوانند به راحتی به استفاده از آن بپردازند. در این دفتر برگه جدید گذاشته یا برگه خاصی را از آن جدا کنند و بطور مثال به کسی قرض دهند یا از روی آن به راحتی عکس بگیرند.

دفتر کلاسوری در برند های مختلفی در بازار لوازم تحریر عرضه شده اند و به فروش می رسند. در ادامه این توضیحات دسته بندی دفتر کلاسوری در مورد این برند و مارک های دفتر کلاسوری صحبت می کنیم و برایتان در مورد هریک توضیح می دهیم.

دفتر کلاسوری

انواع دفتر کلاسور

دفتر کلاسور در بازار لوازم تحریر انواع مختلفی دارد که در این بخش از مقاله برایتان توضیح می دهیم. پس تا پایان این مقاله با ما در نوین پارسه همراه باشید.

بنابر این همانطور که در لیست بالا دیدین دفتر های کلاسوری بطور عمومی تر به دفتر کلاسوری 100 برگ و 200 برگ تقسیم شده اند. همچنین بسیاری از دفتر های کلاسوری به دسته بندی هایی مانند دفتر کلاسور A4 و یا دفتر کلاسور A5 نیز تقسیم بندی می شوند.

مارک دفتر کلاسوری

برند های دفتر کلاسوری در بازار متفاوت هستند اما مشخص است که در بازار تعدادی برند همیشه بیشتر موجود هستند و سایر برند ها یا به صورت خاص فعالیت می کنند یا بصورت بسیار عمده و حجیم با همه فروشگاه های لوازم تحریر مانند نوین پارسه کار می کنند و به سفارش این فروشگاه های نوشت افزار و لوازم تحریر دفتر کلاسوری را تحویل می دهند.

انواع مارک دفتر کلاسوری را در لیست زیر میتواند مشاهده نمایید.

  1. پاپکو
  2. پردیس
  3. کلیپس
  4. صالح

قیمت دفتر کلاسوری

قیمت دفتر های کلاسوری با توجه به معیار های مختلفی می توانند متفاوت باشند. معیارهایی که میتوان برای قیمت دفتر کلاسور در نظر گرفت و طبق آن به قیمت آنها رسید میتوانند شامل: برند و مارک، انواع و مدل ها، کاربرد و تعداد برگ و جلد آنها باشند. بنابر این در صورتی که به دنبال دفتر کلاسوری قیمت مناسب می گردید میتوانید این معیارها را در ذهن خود داشته و طبق آن به خرید کلاسور مورد نظر خود بپردازید.

قیمت ها در نوین پارسه بسیار منصفانه و رقابتی تعیین می گردند بنابر این از نظر قیمت نگران نباشید و به راحتی به دنبال خرید دفتر کلاسور خود باشید، همه دفتر کلاسور ها را مشاهده، مقایسه و انتخاب و خرید کنید. در صورتی که از ما سوالی داشتید میتواند به راحتی در کامنت ها سوالات خود را بپرسید یا با شماره تماس سایت ما تماس گرفته و با ما در اینباره مشورت کنید.

telegram
ایتا