109 محصول

دفتر

خرید دفتر مشق

با نزدیک شدن به مهرماه و شروع بازگشایی مدارس یکی از نیازهای اساسی پدر و مادر و والدین تهیه و خرید دفتر مشق و خرید دفتر یادداشت برای کودکان و فرزندان خود است. در این میان قیمت دفتر مشق و انواع دفتر مشق سیمی و طرح دار و دفتر دخترانه و دفتر پسرانه از مواردی است که مادر و پدر ها بدان توجه بسیاری می کنند. در نوین پارسه انواع دفتر مشق و دیگر دفترها موجود می باشد.

دفترها، کاغذهایی هستند که به شیوه های مختلف و با تعداد صفحات مختلف، به یکدیگر متصل شده و کاربردهای متفاوتی را ارائه می دهند. دفتر یکی از مهمترین ابزاری های نوشت افزار است که انواع مختلفی دارد و برای طراحی، نقاشی، نوشتن، برنامه ریزی از آن استفاده میکنیم. در ادامه این مقاله در فروشگاه نوین پارسه انواع دفتر را از نظر نوع صحافی، نوع جلد، فرم صحافی، جنس جلد، شکل بررسی میکنیم و نکات مهمی را در اختیار شما قرار میدهیم که برای شما کاربردی است.

خرید دفتر

انواع دفتر فانتزی دخترانه و پسرانه | پیش دبستانی و مهد تا ابتدایی و دانشجویی

دفتر ها انواع مختلفی دارند بنابر این خرید دفتر خوب سیمی برای کودکانی که می خواهند به پیش دبستانی بروند یا تازه به مهد کودک می روند مهم است. همچنین در مقاطع بالاتر مانند مقطع ابتدایی نیز خرید دفتر برای بچه ها بسیار مهم است. همچنین انواع دفتر های دانشجویی و کلاسور دانشجویی نیز برای دانشجو هایی که به مقطع دانشگاه میروند بسیار مهم هست.

سایزهای مختلفی از دفاتر تولید می شود که مهم ترین آن ها سایز (A4)آ4، آ5 (A5) و سایز رحلی می باشد و برای استفاده ی روزانه، استفاده در محل کار و مدرسه، سایز آ4 بهترین و مناسبت ترین سایز می باشد. در فروشگاه نوشت افزار نوین پارسه انواع دفتر مدارس، زبان، سیمی، دکمه ای، ساده،کلاسوری چرمی، بولت ژورنال یا نقطه ای، نقاشی، شطرنجی، پلنر و ... در انواع طرح های فانتزی مشاهده کرد.

دفاتر در مدل های مختلفی تولید می شوند و دفاتر خط دار و بی خط متداول ترین نوع دفاتر هستند؛ دفاتر خط دار برای نوشتن و یادداشت کردن به کار می روند و دفترهای بی خط برای اسکیس، نقاشی و طراحی کاربرد دارند؛ همچنین دفترهای بولت ژورنال یا نقطه ای، می توانند برای برنامه ریزی استفاده شوند و در رشته های معماری از دفترهای چهارخانه نیز استفاده می شود.

دفاتر به شکل های مختلفی صحافی می شوند که هرکدام می توانند کاربرد مختلف خود را داشته باشند. انواع دفتر از نوع صحافی

• سیمی

• غیر سیمی

• کلاسوری

• دوخت

• چسبی

دفترهای منگنه ای، برای دفترهایی با تعداد برگ پایین استفاده می شود و در وسط دفتر، برای حافظت از کاغذها منگنه زده شده است؛ در دفترهای فنری، یک فنر از کنار کاغذها رد شده و کاغذهارا در کنار یکدیگر نگه میدارد و مقاومت و ماندگاری بالاتری دارند.

انواع دفتر مشق

دفتر سیمی

دفتر سیمی به دلیل راحتی در استفاده در هنگام نوشتن بسیار محبوب است. با خرید دفتر سیمی دیگر لازم نیست برگه های جدید دفتر را هربار تا کنید و جای تا برای آن بگذارید. بنابر این دفتر سیمی دفتری محبوب بین دانش آموزان و دانشجویان است. انواع دفتر سیمی بزرگ و دفتر سیمی کوچک را می تواند برای نوشتن مشق و یادداشت ها استفاده کرد. دفتر سیمی با جلد سخت و برگه های محکمی که دارد مانع از آسیب است و از دوام بالایی برخوردار است. نوع فنری بودن این دفتر ها این امکان را به شما میدهد تا به راحتی برگه ای را از آن بکنید و راحتتر بگه خود را ورق بزنید.

دفتر کلاسوری

دفتر کلاسوری دفتری بسیار محبوبتر در بین دانشجویان است. دانشجویان به دلیل تبادل جزوه ها و نیاز به جداکردن برگه ها و پرینت و اسکن گرفتن از آنها و گذاشتن دوباره برگه ها در درون دفتر دفتر محبوبی هست و بیشتر در دانشگاه ها استفاده میشود.کلاسوری بودن این دفتر ها به شما کمک میکند که برگه های آن را به طور دلخواه کم یا زیاد کنید و به واسطه برگه های رنگی درس های مختلف را از یکدیگر تفکیک کنید و از یک دفتر به جای چند دفتر استفاده کنید. طرح های مختلفی از کلاسور دانشجویی برای سلیقه های مختلف و از برند های متنوع در نوین پارسه موجود است و به راحتی میتوانید آن ها را مشاهده و بررسی و سپس به خرید دفتر بپردازید. برای خرید این نوع دفتر میتوانید به دسته بندی دفتر کلاسوری نوین پارسه مراجعه نمایید:

خرید دفتر کلاسوری (دسته بندی)

دفتر طراحی

دفتر طراحی همانطور که مشخص است برای طراحی مورد استفاده قرار می گیرد. دفتر طراحی در هنرستان ها، و همچنین فنی حرفه ای ها یا دروس طراحی دانشگاه مانند مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و معماری و مهندسی طراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

دفتر چسبی

دفتر چسبی برای دانش آموزان کاربردی است و نوشتن روی برگه های آن لذت خاصی به آنها میدهد. این دفتر کیفیت بسیار بالایی دارد و انتخاب بسیاری از دانش آموزان میباشد. اما دفتر های ته چسب، به اندازه ی کافی مقاومت ندارند و از برگه ها محافظت نمی کنند؛

دفتر مدرسه ای

کاربرد مختلف انواع دفتر

دفتر ها و دفترچه ها در سایزها و طرح های مختلفی در نوین پارسه عرضه میشوند. از سایز های بزرگ و تعداد برگه های بالا 100 برگ تا دفتر های 80 برگ و دفتر 50 برگ و دفتر های نقاشی 40 برگ را میتوانید خرید کنید. خرید دفتر فانتزی نیز یکی دیگر از نیازهای والدین برای بچه های خود است که در نوین پارسه موجود میباشد. از لحاظ قیمت دفتر نیز دفترها به دلیل تنوع مختلفی که دارند از قیمت های متفاوتی می باشند. تعداد هر برگ از دفتر بستگی به نوع استفاده شما دارد و شما میتوانید مطابق مصرف خود یک دفتر مناسب با تعداد برگه مورد نیاز خود تهیه کنید.

خرید آنلاین دفتر

خرید آنلاین دفتر برای والدین امروزی دیگر خریدی بصرفه است زیرا به راحتی میتوانند بهترین دفتر ها را با بهترین طراحی برای دختران و پسران خود خریداری کنید. شما میتوانید به راحتی با مشاهده لیست دفتر های فانتزی و دخترانه ما برای دختران خود دفتر و دفترچه یا کلاسوری فانتزی خریداری کنید. دفتر ساده یا دفترچه ساده پسرانه یا با طرح پسرانه نیز در نوین پارسه موجود است که میتوانید به راحتی خریداری کنید.

قیمت دفتر و دفترچه

قیمت دفتر ها به دلیل تنوع بسیاری که دارند در نوین پارسه متنوع می باشد. اما از لحاظ قیمتی میتوانیم برایتان توضیح دهیم که دفتر های سیمی از دفتر ته چسب کمی گرانتر است و دفترهای ته چسب ساده ارزانتر از همه می باشند. البته با وجود افزایش تنوع دفتر سیمی حجم بیشتر خرید دفتر امروزه دفتر سیمی است. قیمت دفتر با توجه به مدل، سایز، برند و جنس آن متغیر است. کشور مبدا هر کدام از مارک و برند دفاتر با توجه به جنس آن متفاوت است و شما میتوانید متناسب با نوع استفاده از هر نوع مارک یا مدلی آن را از فروشگاه نوین پارسه تهیه کنید. هر فرد با توجه به نیاز و کاری که دارد دفترخود را از فروشگاه نوین پارسه با بهترین و نازلترین قیمت تهیه کنید.

جمع بندی

در این بخش از توضیحات دسته بندی خرید دفتر و دفترچه نوین پارسه در مورد خرید دفتر مشق و یادداشت گفتیم و در ادامه به خرید دفتر اشاره داشتیم. همچنین در بخش بعدی در مورد انواع دفتر فانتزی دخترانه و پسرانه و همچنین دفتر ابتدایی و دفتر دانشجویی گفتیم. در ادامه نیز در مورد دفتر سیمی، دفتر کلاسوری و همچنین دفتر طراحی توضیح دادیم و برایتان شرح دادیم. امیدواریم با خرید دفتر و خرید دفتر یادداشت از نوین پارسه خریدی لذت بخش را تجربه کنید. در صورتی که سوالی داشتید میتوانید سریعا با واحد پشتیبانی ما در واتساپ تماس حاصل فرمایید.

برای خرید دفتر مدرسه از فروشگاه نوین پارسه میتوانید هم به صورت حضوری در خود فروشگاه و یا حتی از طریق سایت خرید خود را انجام دهید تا خرید خوبی را تجربه کنید.

telegram
ایتا