71 محصول

دفتر

خرید دفتر مشق

با نزدیک شدن به مهرماه و شروع بازگشایی مدارس یکی از نیازهای اساسی پدر و مادر و والدین تهیه و خرید دفتر مشق و خرید دفتر یادداشت برای کودکان و فرزندان خود است. در این میان قیمت دفتر مشق و انواع دفتر مشق سیمی و طرح دار و دفتر دخترانه و دفتر پسرانه از مواردی است که مادر و پدر ها بدان توجه بسیاری می کنند. در نوین پارسه انواع دفتر مشق و دیگر دفترها موجود می باشد.

خرید دفتر

انواع دفتر فانتزی دخترانه و پسرانه | پیش دبستانی و مهد تا ابتدایی و دانشجویی

دفتر ها انواع مختلفی دارند بنابر این خرید دفتر خوب سیمی برای کودکانی که می خواهند به پیش دبستانی بروند یا تازه به مهد کودک می روند مهم است. همچنین در مقاطع بالاتر مانند مقطع ابتدایی نیز خرید دفتر برای بچه ها بسیار مهم است. همچنین انواع دفتر های دانشجویی و کلاسور دانشجویی نیز برای دانشجو هایی که به مقطع دانشگاه میروند بسیار مهم هست.

دفتر سیمی

دفتر سیمی به دلیل راحتی در استفاده در هنگام نوشتن بسیار محبوب است. با خرید دفتر سیمی دیگر لازم نیست برگه های جدید دفتر را هربار تا کنید و جای تا برای آن بگذارید. بنابر این دفتر سیمی دفتری محبوب بین دانش آموزان و دانشجویان است. انواع دفتر سیمی بزرگ و دفتر سیمی کوچک را می تواند برای نوشتن مشق و یادداشت ها استفاده کرد.

دفتر کلاسوری

دفتر کلاسوری دفتری بسیار محبوبتر در بین دانشجویان است. دانشجویان به دلیل تبادل جزوه ها و نیاز به جداکردن برگه ها و پرینت و اسکن گرفتن از آنها و گذاشتن دوباره برگه ها در درون دفتر دفتر محبوبی هست و بیشتر در دانشگاه ها استفاده میشود. طرح های مختلفی از کلاسور دانشجویی برای سلیقه های مختلف و از برند های متنوع در نوین پارسه موجود است و به راحتی میتوانید آن ها را مشاهده و بررسی و سپس به خرید دفتر بپردازید، برای خرید این نوع دفتر میتوانید به دسته بندی دفتر کلاسوری نوین پارسه مراجعه نمایید:

خرید دفتر کلاسوری (دسته بندی)

دفتر طراحی

دفتر طراحی همانطور که مشخص است برای طراحی مورد استفاده قرار می گیرد. دفتر طراحی در هنرستان ها، و همچنین فنی حرفه ای ها یا دروس طراحی دانشگاه مانند مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و معماری و مهندسی طراحی مورد استفاده قرار می گیرد.

دفتر مدرسه ای

کاربرد مختلف انواع دفتر

دفتر ها و دفترچه ها در سایزها و طرح های مختلفی در نوین پارسه عرضه میشوند. از سایز های بزرگ و تعداد برگه های بالا 100 برگ تا دفتر های 80 برگ و دفتر 50 برگ و دفتر های نقاشی 40 برگ را میتوانید خرید کنید. خرید دفتر فانتزی نیز یکی دیگر از نیازهای والدین برای بچه های خود است که در نوین پارسه موجود میباشد. از لحاظ قیمت دفتر نیز دفترها به دلیل تنوع مختلفی که دارند از قیمت های متفاوتی می باشند.

خرید آنلاین دفتر

خرید آنلاین دفتر برای والدین امروزی دیگر خریدی بصرفه است زیرا به راحتی میتوانند بهترین دفتر ها را با بهترین طراحی برای دختران و پسران خود خریداری کنید. شما میتوانید به راحتی با مشاهده لیست دفتر های فانتزی و دخترانه ما برای دختران خود دفتر و دفترچه یا کلاسوری فانتزی خریداری کنید. دفتر ساده یا دفترچه ساده پسرانه یا با طرح پسرانه نیز در نوین پارسه موجود است که میتوانید به راحتی خریداری کنید.

قیمت دفتر و دفترچه

قیمت دفتر ها به دلیل تنوع بسیاری که دارند در نوین پارسه متنوع می باشد. اما از لحاظ قیمتی میتوانیم برایتان توضیح دهیم که دفتر های سیمی از دفتر ته چسب کمی گرانتر است و دفتر های ته چسب ساده ارزانتر از همه می باشند. البته با وجود افزایش تنوع دفتر سیمی حجم بیشتر خرید دفتر امروزه دفتر سیمی است.

جمع بندی

در این بخش از توضیحات دسته بندی خرید دفتر و دفترچه نوین پارسه در مورد خرید دفتر مشق و یادداشت گفتیم و در ادامه به خرید دفتر اشاره داشتیم. همچنین در بخش بعدی در مورد انواع دفتر فانتزی دخترانه و پسرانه و همچنین دفتر ابتدایی و دفتر دانشجویی گفتیم. در ادامه نیز در مورد دفتر سیمی ، دفتر کلاسوری و همچنین دفتر طراحی توضیح دادیم و برایتان شرح دادیم. امیدواریم با خرید دفتر و خرید دفتر یادداشت از نوین پارسه خریدی لذت بخش را تجربه کنید. در صورتی که سوالی داشتید میتوانید سریعا با واحد پشتیبانی ما در واتساپ تماس حاصل فرمایید.

مشاهده بیشتر بستن
telegram پشتیبانی آنلاین
ایتا پشتیبانی آنلاین