28 محصول

آبرنگ 48 رنگ افرا

8%490,000 450,800تومان

آبرنگ 36 رنگ افرا

8%430,000 395,600تومان

آبرنگ 24 رنگ افرا

8%379,000 348,680تومان

آبرنگ 18 رنگ افرا

8%248,000 228,160تومان

آبرنگ 12 رنگ افرا

8%216,000 198,720تومان

آبرنگ

خرید آبرنگ

خرید آبرنگ برای بسیاری از آرتیست ها و نقاشان حرفه ای امری مهم محسوب میشود بنابر این با توجه به بودجه و نوع نقاشی انتخاب آبرنگ میتواند برای خرید آن متفاوت باشد. ما در این صفحه در فروشگاه آبرنگ آنلاین نوین پارسه بر این تلاشیم که بهترین نوع آبرنگ ها را برایتان فراهم کنیم و خرید آبرنگ را برای شما آسان و سریع تر کنیم. شما میتوانید برای خرید آنلاین آبرنگ به لیست آبرنگ های بالای این مقاله نوین پارسه مراجعه و اقدام به مشاهده، انتخاب و مقایسه آبرنگ های مورد نظر خود و سپس اضافه کردن به سبد خرید و نهایی کردن آن بپردازید.

خرید آبرنگ

در ادامه توضیحات این بخش در مورد خرید آبرنگ، قیمت آبرنگ ، خرید آبرنگ سن پترزبورگ، خرید آبرنگ افرا ، و سایر برند ها مانند آبرنگ آریا و آبرنگ آقامیری توضیحاتی خدمتتان عرض میکنیم. همچنین درمورد نکات مهم هنگام خرید آبرنگ نیز میگوییم.

آبرنگ های ایرانی و خارجی هرکدام دارای برند های گوناگونی هستند که نقاشان حرفه ای از آنها استفاده می کنند، در این توضیحات در مورد برند های ایرانی و خارجی آبرنگ نیز برایتان توضیح میدهیم و هریک را معرفی و بررسی میکنیم.

خرید آبرنگ از برند های سن پترزبورگ، افرا، و یا آقامیری و آریا برای نقاشان مرسوم است اما اینکه برای کیفیت های مختلفی نقاشی و تابلو از چه آبرنگی میتوانیم خرید کنیم میتواند برایشان سوال باشد که در این مقاله و در ادامه این توضیحات در فروشگاه آبرنگ آنلاین نوین پارسه برایتان توضیح می دهیم.

انواع آبرنگ

انواع آبرنگ

آبرنگ ها عموما دارای برند های مختلفی هستند و انواع زیادی ندارند اما همین برند آبرنگ ها باعث شده است که انواع مختلفی از برند های ایرانی و خارجی در بازار آبرنگ موجود باشد و به فروش برسد و در نقاشی های آبرنگ مورد استفاده قرار بگیرند. در این بخش از مقاله نوین پارسه در مورد انواع آبرنگ از لحاظ برند برایتان نوشته ایم. برند های معروف آبرنگ در ایران عموما شامل آبرنگ افرا، آبرنگ سن پترزبورگ و آبرنگ آقامیری میشوند. آبرنگ آریا و سایر برند هایی نیز وجود دارد که برخی مانند آریا بیشتر در سطح آبرنگ کودکان است و آبرنگ حرفه ای محسوب نمیشود.

برند هایی مانند آبرنگ افرا و آقامیری از پرفروش ترین و محبوب ترین آبرنگ ها در بازار این محصول در لوازم هنری است، آبرنگ افرا از کیفیت بالا و همچنین تنوع خوبی برخوردار است، آبرنگ آقامیری نیز از کیفیت خوبی برخوردار است اما تنوع کمتری دارد و در بازار بیشتر در انواع 12 و 24 رنگ پیدا میشود. اما آبرنگ افرا دارای انواع 12، 18، 24، 36 و 48 رنگ است. در ادامه این مطلب در مورد قیمت آبرنگ هایی که برایتان توضیح دادیم گفته ایم، امیدواریم این مقاله برایتان مفید واقع شود و از خواندن آن در فروشگاه آبرنگ نوین پارسه لذت ببرید.

  1. آبرنگ سن پترزبورگ
  2. آبرنگ افرا
  3. آبرنگ آقامیری
  4. آبرنگ آریا

خرید آبرنگ سن پترزبورگ

آبرنگ سن پترزبورگ یکی از گرانقیمت ترین و با کیفیت ترین تولیدات شرکت روسی آبرنگ است که در پارسه عرضه میشود. آبرنگ های سن پترزبورگ در انواع زیر عرضه میشوند که برایتان لیست کرده ایم:

در مورد خرید آبرنگ سن پترزبورگ باید برایتان توضیح دهیم که این آبرنگ ساخت کارخانه روسی نوسکایا پالیترا " Nevskaya Palitra " است. همچنین این محصول با کیفیت بالا تحت برند Saint Petsburg تولید شده است. این آبرنگ دارای ماندگاری و مقاومت رنگ بالا روی بوم و نقاشی است و نقاشی شما را تازه و زنده نشان می دهد. همچنین شما میتوانید به راحتی به بررسی و خرید این آبرنگ در انواع آن از نوین پارسه بپردازید.

خرید آبرنگ افرا

آبرنگ افرا یکی دیگر از تولیدات با کیفیت آبرنگ در ایران است که ساخت شرکت افرا در ایران نیز هست. این شرکت با سابقه طولانی که در ساخت آبرنگ های افرا داشته توانسته است بهترین رنگدانه ها را برای آبرنگ های خود تهیه و آبرنگ های سری افرا را تولید نماید. در ادامه این بخش از مقاله در مورد خرید آبرنگ برند افرا توضیحاتی در مورد مشخصات و ویژگی های آن برایتان نوشته ایم.

انواع آبرنگ افرا

آبرنگ های افرا دارای رنگ دانه هایی قوی (پیگمنت با کیفیت) برای رنگ آمیزی می باشند و همچنین اندازه قرص های آن حدود 1 در 1.7 سانتی متر است. قرص های آبرنگ افرا دارای روکش هستند که مشکلی در این زمینه در هنگام نقاشی یا قبل از آن برای قرص آبرنگ ها پیش نیاید. از دیگر مشخصات این آبرنگ داشتن پالت برای راحتی کار هنرمندان است.

همچنین آبرنگ های افرا دارای رنگ هایی شفاف و طیف رنگی بالایی در انواع تعداد رنگ بالا مانند 36 تا 48 رنگ هستند.

قیمت آبرنگ افرا

قیمت آبرنگ های افرا معمولا از قیمت آبرنگ هایی مانند سن پترزبورگ پایینتر است اما کیفیتی مناسب دارند. قیمت آبرنگ افرا در نوین پارسه منصفانه تعیین شده است و از لحاظ کیفیت و قیمت افرا در سطح بالایی قرار دارد و مورد پیشنهاد نوین پارسه هست.

قیمت آبرنگ

قیمت آبرنگ ها در نوین پارسه بسیار منصفانه و رقابتی تعیین می گردد و بر این تلاش هستیم که از افزایش قیمت های ناگهانی خودداری کنیم و همچنین برایتان خریدی هیجان انگیز و پرتجربه در پارسه را فراهم آوریم. بنابر این بابت قیمت آبرنگ در فروشگاه آنلاین آبرنگ پارسه نگران نباشید و به مشاهده ، انتخاب آبرنگ و خرید آبرنگ خود بپردازید. قیمت آبرنگ ها عموما به تعداد قرص های موجود در آنها، کیفیت و برند معروف یا متوسط آبرنگ، نوع پیگمنت های شفاف و براق یا کدر و غیرشفاف و بطور کلی تر کیفیت آنها بستگی دارد. شما میتوانید با مشاهده قیمت ابرنگ ها در نوین پارسه اقدام به بررسی، انتخاب و خرید آبرنگ مورد نظر خود کنید. اما بطور کلی اگر بخواهیم در مورد قیمت ابرنگ ها بگوییم آبرنگ هایی مانند افرا و سن پترزبورگ از قیمت بالاتر و آبرنگ هایی مانند آقامیری و آریا از قیمت پایینتری برخوردار هستند.

در صورت اینکه نیاز به خرید و قیمت آبرنگ خاصی داشتید میتوانید با شماره های تماس ما (09335821334) یا واحد پشتیبانی واتساپ نوین پارسهتماس گرفته و با ما در NovinParse در ارتباط باشین، در نهایت رضایت شما هدف ماست.

telegram
ایتا