ماژیک وایت برد

خرید و قیمت ماژیک وایت برد

ماژیک وایت برد دیگر به عضوی اساسی و اصلی در آموزشگاه ها و مراکز آموزشی ما تبدیل شده اند. استفاده از ماژیک وایت برد در کنار تخته وایت برد امری بسیاری مهم است بنابراین استفاده از یک ماژیک وایت برد با کیفیت بالا و قیمت مناسب و ارزان نیاز مشتریان است.

خرید ماژیک وایت برد در فروشگاه نوین پارسه به آسانی قابل انجام است و شما میتوانید به راحتی در بالای همین توضیحات صفحه خرید و قیمت ماژیک وایت برد اقدام به مشاهده، انتخاب و خرید ماژیک وایت برد مورد نیاز خود از نوین پارسه کنید.

در ادامه این توضیحات در مورد خرید ماژیک وایت برد و انواع ماژیک های وایت برد وهمچنین قیمت ماژیک وایت برد و ویژگی ماژیک های وایت برد موجود در فروشگاه لوازم تحریر نوین پارسه توضیح داده میشود. بنابر این تا انتهای این توضیحات و مطلب با NovinParse همراه باشید.

خرید ماژیک وایت برد

برای خرید ماژیک وایت برد باید آیتم ها و موارد مختفی را در نظر گرفت. کیفیت جوهر و روغن ماژیک وایت برد یکی از این مشخصات و ویژگی هاست. در بیشتر مواقع ماژیک های تخته سفید از نوار پلی استر یا نایلون ساخته میشوند.

ماژیک هایی با نوع کاملا فرشده شده دقیقا مانند قلم و مداد شما می باشند و هنگام استفاده از آنهااروی تخته وایت بر اصطحکاک خوبی باید داشته باشند. بنابر این استفاده از یک ماژیک با کیفیت بالا بایستی مورد نظر و توجه شما قرار بگیرد.

ماژیک هایی که با اصطحکاک خوبی تولید شده اند و کاربری آسانی دارند محبوب ترین محصولاتی هستند که میتوانید در انتخاب خرید ماژیک مورد نظر خود داشته باشید. این ماژیک های با کیفیت بالا اصطحکاک کمتری به تخته وارد می کنند و هنگام نوشتن، انعطاف پذیرتر هستند و از جمله بهترین مارک ماژیک وایت برد به حساب می آیند.

ماژیک های وایت برد عرضه شده در در فروشگاه نوین پارسه ، از بهترین برند ها و محصولات وسری های تولیدی ماژیک موجود در ایران هستند، بنابر این خرید ماژیک از نوین پارسه برای شما بسیار آسان و مورد اطمینان باید باشد. در صورتی که نیاز به خرید ماژیک تخته سفید خاصی بودید نیز میتوانید به راحتی با پشتیبانی نوین پارسه تماس گرفته و به معرفی خصوصیات ماژیک مورد نیاز سفارشی خود بپردازید.

در ادامه این مقاله و توضیحات به توضیح در مورد انواع ماژیک وایت برد و انواع برند ماژیک وایت برد و همچنین ویژگی ماژیک وایت برد عرضه شده در پارسه می پردازیم. در ادامه نیز در مورد قیمت ماژیک تخته سفید برایتان توضیح می دهیم.

ویژگی ماژیک وایت برد خوب

  • نوک ماژیک وایت برد
  • جوهر ماژیک وایت برد
  • اصطحکاک و روان نوشتن
  • طراحی ارگونومیک و استفاده آسان

ماژیک وایت برد خوب دارای ویژگی های متعددی که نیاز است باید باشد. از جمله این ویژگی های میتوان به ندادن بو نامناسب شیمیایی غیرطبیعی، قابلیت شارژ مجدد یا اصطحکاک پایین اشاره داشت. در این بخش از توضیحات در مورد خرید ماژیک وایت برد در مورد برخی ویژگی های ماژیک وایت برد توضیح داده ایم.

نوک ماژیک

نوک ماژیک های وایت برد یکسان نیستند و این محصولات دارای انواع مختلفی با نوک های مختلف مسطح و یا نوک گرد هستند. در این بخش در مورد این ویژگی ماژیک وایت برد صحبت می کنیم. نوع نوک ماژیک های وایت برد میتواند سه نوع باشد، ماژیک سر گرد، سر تختخ و یا نوک تیز و فشرده از جمله این سه نوع هستند.

جوهر ماژیک

جوهر ماژیک از مهمترین مشخصات یک ماژیک وایت برد خوب است که میتوانید در فروشگاه نوین پارسه خرید کنید. جوهر ماژیک وایت برد باید پررنگ باشد تا مشاهده نوشته ها و فرمول های روی وایت برد راحت باشد و چشم دانش پذیر را خسته و ضعیف نکند.

شک نشدن جوهر ماژیک از دیگر ویژگی های آنهاست که بایستی به نوعی باشد که به راحتی خشک نشد و یا درب ماژیک طراحی خوبی داشته باشد که مشکلی در بستن درب ماژیک و خشک شدن آن به وجود نیاید.

قیمت ماژیک وایت برد

ماژیک های وایت برد به دلیل اینکه در فروشگاه نوین پارسه در انواع مدل ها و رنگ ها و برند ها موجود است از قیمت های مختلفی برخوردار هستند که در این بخش برایتان در مورد قیمت ماژیک وایت برد توضیحاتی داده ایم.

از انواع ماژیک وایت برد کیان تا ماژیک وایت برد برند های دیگر، همچنین در بخشی از مقاله برایتان در مورد نوک ماژیک و سر ماژیک گفتیم. سر ماژیک نیز میتوانید در قیمت آن موثر باشد. بنابراین پارامترهایی که باید در مورد قیمت ماژیک بدانید بیشتر شامل برند تولید کننده ماژیک وایت برد و همچنین در کنار آن ویژگی ها و مشخصات آن است.

البته این موضوع را نیز فراموش نکنید که رنگ ماژیک وایت برد نیز میتواند در قیمت ماژیک تخته سفید موثر باشد. امیدواریم در مطالعه این توضیحات در مورد این محصولات موجود در فروشگاه نوین پارسه لذت و بهره کافی را برده باشید.

مشاهده بیشتر بستن
telegram پشتیبانی آنلاین
ایتا پشتیبانی آنلاین