Image
جدید 1399/04/12

محصولی جدید در نوشت افزار پارسه

دفترهای پرونوت پاپکوبا خرید دفتر پرونت شما در وحله اول با یک دفتر با جلد طرح دار جذاب مواجه می شوید

دفترهای پرونوت پاپکو

با خرید دفتر پرونت شما در وحله اول با یک دفتر با جلد طرح دار جذاب مواجه می شوید که حاشیه ای در یک طرف آن موجود است و روی جلد یک قسمت تعبیه شده تا شما عنوان، نام و نام خانوادگی یا نوع درسی که می خواهید مطالب مورد نظر آن را درون دفتر بنویسید، مشخص کنید. هر موضوعی که در آن یادداشت کنید، به شما اختصاص دارد. در بالای عنوان با نوشته ای رو به رو می شوید که نام انحصاری مدل دفتر پرونت شماست!

جلد پشتی دفتر در برخی مدل ها شامل طرح بوده و دیگر مدل ها بدون طرح و دارای توضیحاتی کلی درباره دفتر پرونت، بارکد محصول و آدرس وب سایت پاپکو است. این یک توضیح درباره شکل ظاهری دفترهای پرونت بود که از دید اکثر مردم مهم ترین ویژگی یک دفتر است. دفتر پرونت با ظاهر خاص خود خلاقیت و اشتیاق شما برای نوشتن را افزایش می دهد. علاوه بر این دارای ویژگی های منحصر به فردی دیگری نیز است.

امتیاز محصول

8.5

طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت ساخت
8.0
طراحی و زیبایی
7.5
ارزش خرید
9.5
آیا این نظر برایتان مفید بود؟
25 از 78 رضایت خریداران
ارسال نظر

موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

امتیاز:(جهت رای روی ستاره ها کلیک کنید)
telegram
ایتا