Image
جدید 1402/12/28

مقایسه گواش آریا با گواش پارس

ممکن است شما به هنگام انتخاب و خرید گواش، به چالش خورده باشید؛ گواش های آریا و پارس دو نوع برند ایر

ممکن است شما به هنگام انتخاب و خرید گواش ، به چالش خورده باشید؛ گواش های آریا و پارس دو نوع برند ایرانی هستند که در بازار از محبوبیت بالایی برخوردار هستند و فروش بالایی دارند؛ ممکن است انتخاب بین این دو برند دشوار باشد؛ بنابراین، قصد داریم در این مقاله در لوازم هنری نوین پارسه به بررسی و مقایسه ی این دو برند گواش بپردازیم تا انتخاب بهتری داشته باشید.

معرفی گواش آریا

گواش آریا ، یک گواش دانش آموزی با کیفیت می باشد که در تنوع رنگی نسبتا بالا عرضه می شود؛ رنگ های گواش آریا ، از کیفیت خوب و مطلوبی برخوردار هستند و قدرت پوشانندگی خوبی دارند؛ این گواش ها نسبت به کیفیت خود از قیمت مناسبی برخوردار می باشند و برای دانش آموزان و مبتدیان، مقرون به صرفه و مناسب می باشند؛ گواش های آریا به راحتی با یکدیگر ترکیب می شوند و امکان خلق رنگ های جدیدی را به شما می دهند.

معرفی گواش پارس

گواش های پارس از کیفیت نسبتا بالایی برخوردار هستند و به دلیل داشتن پیگمنت های مرغوب، رنگ های زنده و شفاف دارند؛ این گواش بافت خمیری و غلیظ دارد که برای نقاشی با تکنیک ها و جزئیات، مورد استفاده قرار می گیرد؛ گواش های ذکر شده از تنوع رنگی بسیار بالایی برخوردار هستند و به راحتی با یکدیگر ترکیب می شوند؛ استفاده از این گواش ها به افراد نیمه حرفه ای پیشنهاد می شود.

شباهت های برند آریا و برند پارس

این دو گواش، از شباهت هایی برخوردار هستند که می تواند کار را برای شما راحت تر کند؛ هر دو برند آریا و پارس ایرانی هستند، این دو برند حلال با آب هستند و برای نقاشی بر روی سطوح مختلف مانند کاغذ، مقوا و بوم، مناسب می باشند.

از دیگر شباهت های گواش آریا و پارس می توان به قابلیت ترکیب پذیری و قابلیت شست و شوی آن اشاره نمود؛ گواش های آریا و پارس به راحتی با یکدیگر ترکیب می شوند و به راحتی از روی لباس و دست، شسته می شوند.

گواش پارس و آریا، هر دو غیر سمی بوده و برای سن های مختلف مناسب می باشند؛ رنگ های هر دو برند با آب رقیق می شوند و می توان با استفاده از این ویژگی، به غلظت های مختلف دست پیدا کرد؛ همچنین، سرعت خشک شدن هر دو برند، تقریبا برابر است.

تفاوت های برند آریا و پارس

گواش های آریا و پارس، در کنار شباهت هایی که دارند، تفاوت هایشان باعث متمایز شدن آن ها می شود و می تواند به شما در انتخاب گواش، راهنمایی کند.

  • گواش پارس ، به صورت تکی نیز به فروش می رود و نسبت به گواش های آریا، تنوع رنگی وسیع تری را شامل می شود.
  • گواش پارس، کیفیت رنگ بهتر و زنده تری نسبت به گواش آریا دارد و می توان گفت حرفه ای تر عمل می کند.
  • گواش پارس، از قدرت پوشانندگی بالاتری برخوردار می باشد.
  • بافت گواش پارس، غلیظ تر از گواش آریا است و حالت خمیری دارد و از نظر بعضی از افراد، کار با آن آسان تر می باشد.
  • گواش آریا، معمولا برای هنرجویان مبتدی مناسب است درحالی که افراد نیمه حرفه ای نیز می توانند از گواش پارس استفاده کنند.
  • گواش پارس، پس از خشک شدن ماندگاری بالایی دارد و به مرور زمان کمرنگ می شود در حالی که گواش آریا ممکن است به مرور زمان کمرنگ بشود.
  • گواش پارس به دلیل کیفیت بالای رنگ و بافت خمیری، برای نقاشی های ظریف و دقیق مناسب تر است در حالی که گواش آریا به دلیل قیمت مناسب وکیفیت رنگ معمولی، برای نقاشی های عمومی و نقاشی کودکان مناسب می باشد.

نکاتی برای انتخاب گواش

در مطالب بالا، به بررسی دو برند گواش آریا و پارس پرداختیم؛ در ادامه ی مطلب، نکاتی را برای شما ذکر می کنیم تا بتوانید انتخاب بهتر و راحت تری داشته باشید.

اگر فرد مبتدی ای هستید و کار با گواش را به تازگی شروع کرده اید، بهتر است گواش آریا که قیمت مناسب تری دارد را انتخاب نمایید؛ همچنین، رنگ های مورد نیاز خود را مشخص نمایید و برندی را انتخاب کنید که تنوع رنگی مورد نیاز شما را دارا باشد؛ شما نیز می توانید بودجه ی خود را در نظر بگیرید و سپس گواشی را انتخاب کنید که با بودجه ی شما همخوانی داشته باشد.

کلام آخر

گواش آریا و گواش پارس هردو برند های باکیفیت ایرانی می باشند که در تولید گواش با کیفیت سابقه دارند؛ با این حال، انتخاب بهترین گواش به نیازها و سلیقه ی شما بستگی دارد؛ شما می توانید با اطلاعات این مقاله که در فروشگاه لوازم هنری نوین پارسه نوشته شده است، انتخاب خود را کرده و خرید راحت تری را تجربه کنید.

امتیاز محصول

8.5

طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت ساخت
8.0
طراحی و زیبایی
7.5
ارزش خرید
9.5
آیا این نظر برایتان مفید بود؟
25 از 78 رضایت خریداران

محصولات مشابه

ارسال نظر

موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

امتیاز:(جهت رای روی ستاره ها کلیک کنید)
telegram
ایتا