Image
جدید 1402/11/05

خرید سررسید و تقویم 1403 با بهترین و ارزانترین قیمت

سررسید و تقویم، از انواع محصولات محبوب و پرفروش چاپی هستند که درنمونه های مختلفی و با قیمت های متنو

سررسید و تقویم، از انواع محصولات محبوب و پرفروش چاپی هستند که درنمونه های مختلفی و با قیمت های متنوعی تولید می شوند و به فروش می رسند؛ انتخاب سررسید مناسب با نیاز و بودجه ی شما، از اهمیت بالایی برخوردار است؛ در مقاله در سایت خرید لوازم اداری نوین پارسه امروز سعی داریم شما را در مورد خرید سررسید و تقویم 1403 با قیمت مناسب، راهنمایی نماییم.

عوامل موثر بر قیمت سررسید و تقویم

عوامل متنوعی از جمله اندازه، نوع جلد، نوع چاپ، تعداد صفحات، محتوای اضافی و غیره در سررسید، می توانند بر قیمت نهایی آن تاثیرگذار باشند که در ادامه به بررسی هر یک از عوامل موثر بر قیمت سررسید می پردازیم.

اندازه

از آن جایی که سررسید در اندازه های متنوع کوچک و بزرگ به چاپ می رسد، اندازه ی تقویم و سررسید روی هزینه ی تولید آن و سپس روی هزینه ی فروش آن تاثیرگذار است؛ هرچه سررسید و تقویم اندازه ی بزرگ تری داشته باشد؛ هزینه ی بیشتری را در برخواهد گرفت.

نوع جلد

سررسید ها و تقویم ها، به در جنس جلد های متوعی تولید می شوند؛ جنس سررسید ها و تقویم ها می تواند از نوع چرم، سلفون، گالینگور، کاغذ و غیره باشند؛ هر کدام از این جلدها قیمت متفاوتی دارند و بر روی قیمت نهایی سررسید و تقویم تاثیرگذار هستند.

نوع چاپ

سررسید ها و تقویم ها با چاپ های مختلفی مانند چاپ افست، دیجیتال، سیلک، اسکرین و غیره، به تولید می رسند؛ هر کدام از این چاپ ها بر روی قیمت سررسید و تقویم تاثیر دارد.

تعداد صفحات

سررسید ها با تعداد صفحات متنوعی تولید می شوند؛ هر مقدار یک سررسید تعداد صفحه ی بیشتری داشته باشد، قیمت بالاتری خواهد داشت.

محتوای اضافی

برخی از سررسید ها و تقویم های دارای محتوای اضافی مانند جدول زمانی، اطلاعات عمومی، تصاویر و غیره، هستند؛ هرچه محتوای اضافی یک سررسید بیشتر باشد، قیمت بالاتری نیز خواهد داشت.

نکاتی که به هنگام خرید نیاز است رعایت شود

در خرید سررسید و تقویم، بهتر است نکاتی رعایت شود تا بهترین انتخاب صورت گیرد؛ نکاتی مانند نیاز، قیمت و کیفیت؛ در ادامه به بررسی بیشتر این نکات خواهیم پرداخت.

نیاز خود را مشخص کنید

قبل از آنکه برای خرید تقویم یا سررسید اقدام نمایید، ابتدا لازم است نیاز خود را مشخص کنید؛ اگر سررسید و تقویم را برای استفاده ی شخصی خود می خواهید، باید به اندازه، نوع جلد، نوع چاپ و محتوای آن توجه کنید؛ اگر سررسید و تقویم را برای استفاده ی تجاری نیاز دارید؛ بهتر است به چاپ و طراحی آن توجه نمایید.

قیمت را مقایسه کنید

قبل از خرید سررسید ، می توانید قیمت های متنوع آن را از چند فروشگاه مختلف مقایسه کنید و سپس بهترین قیمت را انتخاب کرده و اقدانم به خرید نمایید.

کیفیت را در نظر بگیرید

کیفیت سررسید و تقویم، از اهمیت ویژه ای برخوردار است؛ معمولا سررسید و تقویم های با کیفیت، دوام بیشتری دارند و از نظر ظاهری نیز زیباتر هستند.

خرید سررسید از فروشگاه های معتبر

مراکز و فروشگاه های معتبری مانند نوین پارسه، معمولا سررسید ها و تقویم ها را به صورت با کیفیت و با بهترین قیمت، عرضه می کنند.

می توانید برای خرید تقویم و سررسید 1403، به صورت زیر عمل کنید:

  • نوع سررسید مورد نیاز خود را تعیین نمایید.
  • اندازه ی سررسید خود را با توجه به مطالب مقالات گذشته، انتخاب نمایید.
  • کیفیت سررسید را در نظر داشته باشید.
  • بودجه و هزینه ی خود را لحاظ کنید.
  • از فروشگاه های معتبر اقدام به خرید نمایید.

کلام آخر

خرید سررسید و تقویم 1403 ، با بهترین و ارزانترین قیمت، نیازمند توجه به عوامل مختلفی می باشد شما می توانید با توجه به عوامل ذکر شده در این مقاله، سررسید و تقویم مورد نیاز خود را از سایت خرید لوازم اداری نوین پارسه تهیه نمایید. در صورتی که هنوز هم در انتخاب سررسید خود شک دارید میتوانید با تماس با واحد پشتیبانی نوین پارسه مشاوره رایگانی در زمینه خرید سررسید خود دریافت کنید. همچنین در صورتیکه نیاز به اطلاع از قیمت سررسید ها دارید میتوانید با مشاهده صفحه ی قیمت سررسید در سایت قیمت تکی سررسید را مشاهده کنید. قیمت عمده سررسید را نیز میتوانید با تماس با شماره واحد پشتیبانی نوین پارسه مطلع شوید.

امتیاز محصول

8.5

طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت ساخت
8.0
طراحی و زیبایی
7.5
ارزش خرید
9.5
آیا این نظر برایتان مفید بود؟
25 از 78 رضایت خریداران

محصولات مشابه

ارسال نظر

موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

امتیاز:(جهت رای روی ستاره ها کلیک کنید)
telegram
ایتا