Image
جدید 1402/08/12

بهترین روان نویس راپیدی بازار را بشناسید

راپید، یک نوع روان نویس می باشد که نوک آن فلزی بوده و با جوهری مخصوص، کار می کند؛ معمولا از راپیدها

راپید ، یک نوع روان نویس می باشد که نوک آن فلزی بوده و با جوهری مخصوص، کار می کند؛ معمولا از راپیدها برای نقاشی، طراحی، خط کشی، ترسیمات معماری، ترام، نوشتن و غیره استفاده می کنند؛ یکی از بهترین راپیدهای موجود در بازار که هم از قیمت مناسبی برخوردار است و هم کیفیت بسیار بالایی دارد، راپید یونی پین می باشد؛ راپید معرفی شده از سایز 0.05 شروع می شود و تا سایز 1 ادامه پیدا می کند؛ در این مقاله فروشگاه لوازم معماری نوین پارسه ، قصد داریم به بررسی بیشتر راپید یونی پین و کاربردهای آن بپردازیم، با ما همراه باشید.

ویژگی های راپید یونی پین

راپید یونی پین، ویژگی هایی دارد که آن را از سایر راپیدهای موجود در بازار، متمایز می کند؛ این ویژگی ها باعث محبوبیت این روان نویس راپیدی در میان هنرآموزان و هنرمندان شده است که در ادامه با این ویژگی ها، آشنا می شویم.

جوهر ضد آب

جوهر راپید یونی پین، پس از آنکه خشک می شود، ضد آب نیز می شود و در اثر برخورد با مایعات دیگر، دچار پخشی رنگ نخواهد شد، این ویژگی می تواند به هنرمندان این قابلیت را بدهد تا پس از استفاده از راپید برای طرح خود، بتوانند از رنگ های بر پایه ی آب نیز بر روی طرحشان استفاده نمایند و نگران پخش شدن جوهر راپید خود نشوند.

جوهر ضد اسید

جوهر راپید یونی پین PH متعادلی دارد و جزو جوهرهای اسیدی، به حساب نمی آید؛ از این رو، باعث می شود که این راپید برای مدت های طولانی سالم باقی بماند و دچار تغییر رنگ نشود.

جوهر مقاوم

یکی دیگر از ویژگی های جوهر راپید یونی پین، مقاومت بالای آن است؛ این جوهر در برابر نور خورشید مقاوم است و با گذشت زمان، دچار رنگ پریدگی نمی شود؛ این ویژگی باعث شده است که روان نویس راپیدی یونی پین، برای تزئینات داخل ساختمان، مناسب باشد.

جوهر قابل حل در الکل

جوهر راپید یونی پین، در الکل حل می گردد و بااستفاده از الکل می توان اثر آن را از سطوح مختلف پاک نمود.

کاربرد راپید یونی پین در رشته های مختلف

هنرمندان و هنرجویان، دررشته های مختلفی مانند معماری، طراحی صنعتی، گرافیک، هنر و غیره از راپید یونی پین استفاده می نمایند و می توان گفت که روان نویس راپیدی یونی پین، یکی از ابزار کار مهم این رشته ها به حساب می آید که کاربردهای فراوانی را ازخود ارائه می دهد؛ هنرجویان رشته های مختلف هنری، از راپید یونی پین، برای ترسیم خطوط دقیق و ایجاد ظرافت در نقشه ها و ترسیمات، تصحیح خطاها، تکمیل جزئیات، ایجاد کانتراس، کشیدن طرح ها و نقاشی های مختلف، ترام و غیره، استفاده می نمایند.

بهترین روان نویس راپیدی چیست؟

راپید یونی پین یکی از بهترین روان های راپیدی موجود در بازار می باشد که به دلیل جنس عالی و بسیار خوب بدنه و جوهر خود، بسیار در میان هنرمندان و هنرآموزان، از محبوبیت بالایی برخوردار می باشد؛ راپید یونی پین نسبت به قیمتی که دارد از کیفیت بسیار بسیار بالایی برخوردار بوده و اگر در آن پس از استفاده، به درستی بسته شود و در معرض هوا قرار نگیرد، میتواند چندین سال برای شما ماندگار باشد. در صورتی که هنوز هم سوالی در مورد هرگونه لوازم معماری دارید میتوانید برای مشاوره با شماره 09335821334 پشتیبانی نوین پارسه تماس حاصل فرمایید. شما میتوانید برای خرید راپید با بهترین قیمت از فروشگاه اینترنتی نوین پارسه محصول خود را سفارش دهید.

امتیاز محصول

8.5

طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت ساخت
8.0
طراحی و زیبایی
7.5
ارزش خرید
9.5
آیا این نظر برایتان مفید بود؟
25 از 78 رضایت خریداران

محصولات مشابه

ارسال نظر

موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

امتیاز:(جهت رای روی ستاره ها کلیک کنید)
telegram
ایتا