Image
جدید 1399/10/21

معرفی و آموزش بازی نبرد کهکشان

بازی نبرد کهکشان، یک بازی فوق العاده جذاب و با کیفیت برای رده سنی 8 سال به بالا است.این بازی دو نفر

بازی نبرد کهکشان ، یک بازی فوق العاده جذاب و با کیفیت برای رده سنی 8 سال به بالا است.

این بازی دو نفره ی استراتژیک، قدرت حل مسئله را در افراد شرکت کننده تقویت می کند. در این بازی باید سعی کنید تمام ستاره های خود را در کهکشان قرار دهید تا برنده باشید .

از دیگر فواید بازی نبرد کهکشان می توان به تقویت هوش تصویری-فضایی، منطقی-ریاضی و میان فردی اشاره کرد.

پس اگه تا الان دنبال یک بازی فکری هیجان انگیز و آموزشی بودید، پیشنهاد ما به شما، بازی نبرد کهکشان است.

هدف بازی فکری نبرد کهکشان

صفحه بازی یک کهکشان است که ستاره ها به نوبت در آن جای میگیرند و هرگاه ستاره ها با هم جمع شوند و دسته ای چهارتایی درست کنند از هم می پاشند و به اطراف پراکنده می شوند. با از هم پاشیده شدن ستاره ها ، بعضی از ستاره ها از کهکشان می افتند و باید دوباره به کهکشان برگردند. سعی کنیم اولین کسی باشیم که همه ستاره های خود را در کهکشان می چینیم.

فقط 9 دایره ی قرمز و بزرگ خانه های بازی محسوب میشوند. دایره های سفید توپر اطراف جزء بازی نیستند و اگر مهره ای روی آنها بیفتد، به صاحبش برمی گردد.

روش بازی نبرد کهکشان

صفحه بازی را وسط می گذاریم و هر یک از بازیکنان 12 مهره ی یک رنگ را بر میدارد.

مهره های دارای علامت در این روش استفاده نمی شوند.

نفر اول، که می توان با توافق یا به قید قرعه را انتخاب کرد، یکی از مهرههایش را در یک خانه خالی می گذارد و پس از آن هر یک از بازیکنان به نوبت یکی از مهرههای خود را در یک خانه خالی یا روی مهره یا مهره هایی که از قبل وارد بازی شدهاند، قرار می دهد.

هرگاه یکی از بازیکنان مهره اش را روی یک دسته سه تایی بگذارد و در نتیجه یک دسته ی 4 تایی درست کند، باید بلافاصله آن دسته را از هم بپاشد و مهره هایش را به ترتیب یکی به خانه ی جلو (یعنی خانه ای که از خودش دور تر است) یکی به خانه سمت راست، یکی به خانه عقب یعنی خانهای که به سازنده ی دسته ی 4 تایی نزدیک تر است) ویکی هم به خانه سمت چپ آن منتقل کند.

اگر بعد از پاشیده شدن یک دسته، مهره ای از زمین بازی بیرون بیفتد( روی دایره های توپر) بسته به رنگ آن به دست صاحبش برمیگردد تا دوباره آن را بازی کند.

اگر در کنار یک دسته ی چهارتایی از هم پاشیده می شود، در هر جهت، دسته یا دسته های سه تایی دیگری وجود داشته باشد که پس از پاشیده شدن دسته ی اول چهارتایی شوند، آن دسته یا دسته ها هم به همین ترتیب از هم می پاشند.

گاهی ممکن است پس از چند بار پاشیدن مهره ها از هم، دسته های پنج تایی و در موارد نادر دسته های شش تایی درست شود که آن ها هم به همان شیوه در جهت حرکت عقربه های ساعت از هم میپاشند، یعنی مهره ی اول به خانه ی جلو، مهره ی دوم به خانه سمت راست، مهره ی سوم به خانه عقب، مهره ی چهارم به خانه ی سمت چپ، مهره ی پنجم دوباره به خانه جلو و الی آخر.

پایان بازی فکری نبرد کهکشان

هرگاه یکی از بازیکنان همه ی مهره هایش را داخل زمین بازی بچیند و هیچ مهره ای بیرون از صفحه نداشته باشد، برنده بازی است و بازی تمام می شود.

برای خرید بازی هیجان انگیز و فکری نبرد کهکشان وارد لینک زیر شوید:

خرید بازی نبرد کهکشان

امتیاز محصول

8.5

طراحان رایانه ای علی الخصوص طراحان خلاقی و فرهنگ پیشرو در زبان فارسی ایجاد کرد. در این صورت می توان امید داشت که تمام و دشواری موجود در ارائه راهکارها و شرایط سخت تایپ به پایان رسد وزمان مورد نیاز شامل حروفچینی دستاوردهای اصلی و جوابگوی سوالات پیوسته اهل دنیای موجود طراحی اساسا مورد استفاده قرار گیرد.

کیفیت ساخت
8.0
طراحی و زیبایی
7.5
ارزش خرید
9.5
آیا این نظر برایتان مفید بود؟
25 از 78 رضایت خریداران
ارسال نظر

موبایل شما منتشر نخواهد شد. قسمتهای مورد نیاز علامت گذاری شده اند

امتیاز:(جهت رای روی ستاره ها کلیک کنید)
telegram
ایتا