26 محصول

تراش رومیزی

خرید تراش رومیزی

تراش رومیزی یکی از بهترین لوازم تحریر و لوازم مدرسه ای است که کودکان آن را دوست دارند و بدان نیاز دارند. خرید تراش رومیزی امروزه با توجه به گسترش فروشگاه های آنلاین لوازم تحریر بسیار راحت تر شده است و میتوانید به راحتی به خرید تراش رومیزی از نوین پارسه بپردازید. تراش وسیله ای برای تراشیدن و تیز کردن نوک انواع مداد ها است، این وسیله مانند لوازم تحریر دیگر مدرسه پرکاربرد است و به مقدار قابل توجهی استفاده میشود.

تراش رومیزی ویژگی های خاصی دارد که آن را بسیار جذاب کرده است. تراش های رومیزی در انواع پلاستیکی و فلزی در بازار لوازم تحریر عرضه میشوند اما بطور عمومی تراش رومیزی فلزی گرانتر و تراش رومیزی پلاستیکی ارزانتر است. ویژگی های دیگری که بتوان برای تراش رومیزی گفت فانتزی یا ساده و کلاسیک بودن آن است. در تراش رومیزی پلاستیکی عمدتا فانتزی بودن در نظر گرفته شده است و تراش رومیزی فانتزی به وجود آمده است.

در ادامه این توضیحات صفحه خرید تراش رومیزی در مورد تراش رومیزی پسرانه، تراش رومیزی عروسکی ، تراش رومیزی فانتزی و بهترین مارک تراش رومیزی و قیمت تراش رومیزی صحبت میکنیم و برایتان در مورد هریک توضیحاتی ارائه می دهیم. با لوازم تحریر نوین پارسه همراه باشید.

تراش رومیزی پسرانه

تراش رومیزی پسرانه یکی از تراش های محبوب مورد خرید والدین کودکان است. این تراش همانطور که از اسمش پیداست طرحی پسرانه و عمدتا ساده تر از تراش های فانتزی دخترانه دارد. برخی از این تراش ها کاملا ساده هستند و جزو تراش های فلزی قرار می گیرند. اما بسیاری از آنها نیز از تم آبی یا طرح های پسرانه برخوردار و موجود هستند.

تراش رومیزی عروسکی

تراش رومیزی عروسکی یکی دیگر از انواع تراش رومیزی است که بصورت عمده در بازار موجود است. این نوع از تراش به دلیل داشتن طرح عروسکی یا فانتزی عروسکی در بین بسیاری از کودکان پرطرفدار است و بسیار محبوب شده است. تراش رومیزی عروسکی را بسیاری از دختران و پسرانی که روحیه لطیف تری دارند دوست دارند و به دنبال آن می گردند. بنابر این در Novinparseبه راحتی می توانید به خرید تراش رومیزی عروسکی نیز بپردازید و در صورتی که نیاز به تراش عروسکی سفارشی داشتید و در وبسایت ما موجود نبود میتوانید با همکاران ما تماس گرفته و سفارش خود را اعلام نمایید تا بصورت اختصاصی برایتان تهیه و ارسال گردد.

تراش رومیزی فانتزی

از انواع دیگری که در بین انواع تراش رومیزی وجود دارد تراش رومیزی فانتزی است. این تراش های فانتزی همانطور که اسمشان مشخص است فانتزی و بچگانه هستند و برای بسیاری از کودکان دختر و پسر جذابیت بالایی دارند. تراش فانتزی رومیزی از نظر رنگ و طرح بسیار مختلف هستند و به دلیل فانتزی بودن آنها عمدتا دارای طرح و نقش های زیبایی هستند و ساده نیستند.

بهترین مارک تراش رومیزی

در بین بهترین مارک تراش رومیزی نام های زیادی هستند که شاید برای شما نام آشنا نیز باشند. در این بخش از مقاله در سایت نوین پارسه به توضیح در مورد بهترین مارک تراش رومیزی می پردازیم. در ادامه نیز برایتان یک لیست از بهترین مارک های تراش رومیزی آماده کرده ایم که مشاهده کنید:

  1. تراش رومیزی آنجل SUN WOOD
  2. تراش رومیزی دلی
  3. تراش رومیزی اتللو
  4. تراش رومیزی بیسیک

قیمت تراش رومیزی

قیمت تراش رومیزی مانند بسیاری از لوازم تحریر و لوازم مدرسه دیگر به نوع و جنس و طرح آنها بستگی دارد. اگر بخواهیم به ترتیب گرانقیمت ترین و ارزان قیمت ترین تراش های رومیزی را برایتان مشخص کنیم و راهنمایی برای خرید تراش رومیزی برایتان باشد میتوانیم بگوییم که تراش رومیزی فلزی برند هایی مانند بیسیک و انجل از قیمت بالاتری برخوردار هستند و جزو تراش های رومیزی گران هستند. همچنین تراش رومیزی پلاستیکی برند هایی مانند دلی و یا بقیه برند هایی که تراش رومیزی فانتزی و تراش پلاستیک تولید میکنند از قیمت پایینتری برخوردار هستند و جزو تراش رومیزی ارزان قیمت قرار می گیرند. امیدوارم این توضیحات در نوین پارسه برایتان مفید واقع شده باشد.

telegram
ایتا