30 محصول

قلم مو

خرید قلم مو نقاشی

خرید قلم مو برای بسیاری از هنرمندان نقاش از اولویت های اولیه است که بدان می پردازند. قلم مو ها انواع مختلفی دارند که در این توضیحات صفحه خرید قلم مو در نوین پارسه بدان ها می پردازیم. قلم مو ها دارای انواعی از لحاظ فیزیکی و ظاهری و یا کاربردی و نوع سازنده هستند. در این توضیحات دسته بندی قلم مو نوین پارسه در مورد انواع قلم مو نقاشی و قیمت قلم مو برایتان توضیح داده ایم.

قلممو نقاشی در انواع قلم مو گرد، قلم مو سر تخت، قلم مو شمشیری و یا قلم مو زبان گربه ای و قلم مو چتری وجود دارند و در نوین پارسه به راحتی می توانید به خرید قلمو از این انواع کنید.

قلم مو

هریک از این قلمو ها دارای کاربرد و استفاده های خاص خود هستند که هنرمندان نقاش با توجه به کاربرد مورد نیاز خود به استفاده از این قلم مو ها می پردازند. در ادامه این مطلب در مورد هریک از این قلم مو ها می پردازیم و همچنین به معرفی انواع برند قلمو می پردازیم و بهترین مارک قلم مو را برایتان معرفی می کنیم.

انواع قلم مو نقاشی

انواع قلم مو های نقاشی شامل قلم مو های مختلفی می شوند که از نظر فیزیکی و ظاهری، کاربردی یا برند تولید کننده متفاوت می باشند. در این بخش از مقاله در مورد انواع قلم مو نقاشی برایتان توضیح می دهیم و میتوانید با این توضیحات در فروشگاه قلم مو نوین پارسه به اینکه شما به چه نوع قلم مو نیاز دارید برسید. بنابراین این مقاله را از دست ندهید و برای دوستان نقاش خود نیز ارسال کنید.

لیست انواع قلم مو نقاشی:

 1. قلم مو گرد
 2. قلم مو سرتخت
 3. قلم مو مو زبر
 4. قلم مو شاخه زنی (لاینر)
 5. قلم مو طبیعی
 6. قلم مو زبان گربه ای
 7. قلم مو زمینه
 8. قلم مو سرکج
 9. قلم مو دسته بلند
 10. قلم مو زمینه ماکویی
 11. قلم مو محو کن
 12. قلم مو شمشیری
 13. قلم مو سر کج
 14. قلم مو چتری (باد بزنی)
 15. قلم مو دسته کوتاه

قلم مو سر گرد

قلم مو های سرگرد جهت استفاده در بسیاری از کاربرد ها و برای بسیاری از رنگ ها در نقاشی مورد استفاده قرار می گیرند. استفاده از قلم مو سرگرد به دلیل راحتی در استفاده عمومی است و میتوان از قلم مو سرگرد در بسیاری از کارها استفاده کرد. قلم مو سرگرد در نقاشی های آبرنگ و جوهری که محلول رقیق تری دارند و از غلظت کمتری برخوردارند از محبوبیت بالایی برخوردار است.

استفاده از قلم مو سرگرد در رنگ های غلیظ تر نیز می تواند توصیه شود بنابر این میتوانید از این قلم مو در نقاشی آبرنگ یا گواش خود نیز استفاده کنید.

قلم مو سرتخت

قلم مو سر تخت

قلم مو سرتخت خود داری انواع مختلفی است که در ادامه این بخش از مقاله دسته بندی محصول قلم مو در نوین پارسه بدان می پردازیم. قلم مو های سرتخت دارای انواع زبر و نرم یا نیمه زبر می باشند. بنابر این قلم مو سرتخت نرم ، قلم مو سر تخت زبر، و قلم مو سرتخت نیمه نرم از انواع این نوع از قلم مو نقاشی هستند. قلم مو سرتخت نرم برای عمومی رنگ ها استفاده میشوند و قابل استفاده هستند.

اما از طرفی قلم مو زبر یا نیمه زبر کاربردهای خاص تری دارند و در نقاشی سیاه قلم مورد استفاده قرار می گیرند. دلیل این استفاده از قلم مو سرتخت زبر بجای قلم مو سرتخت نرم در نقاشی سیاه قلم امکان ایجاد سایه و طیف مشکی برروی کاغذ است که تنها قلم مو های زبر قادر به انجام این کار هستند.

قلم مو شاخه زنی

قلم مو شاخه زنی

قلم مو شاخه زنی نوعی دیگر از قلم مو هاست که برای کشیدن شاخه های درختان، موی حیوانات و انسان و کاربرد هایی که نیاز به یک قلم مو نازک و باریک دارند استفاده می گردد. قلم مو شاخه زنی را به راحتی میتوانید در فروشگاه نوین پارسه در صفحه قلم مو شاخه زنی پیدا کرده، انتخاب و خریداری نمایید.

قلم مو پهن

قلم مو پهن نیز یکی دیگر از قلمو های موجود در نوین پارسه هست که شما میتوانید به راحتی از آن برای نقاشی خود استفاده نمایید. از قلم مو پهن نرم در بسیاری از کاربرد ها از جمله نقاشی آبرنگ و رنگ روغن استفاده میشود و میتوانید برای نقاشی های عمومی خود از قلم مو پهن نیز استفاده نمایید.

قلم مو پهن در دو نوع در نوین پارسه موجود است. قلم مو پهن زمینه و قلم مو پهن (سر تخت) در نقاشی از قلم مو پهن سرتخت استفاده های بسیاری می کنند و بنابر این جزو قلمو های محبوب فروشگاه نوین پارسه است.

انواع برند قلم مو

انواع برند قلم مو

قلم مو ها دارای انواعی مختلفی بودند که انواع کاربردی آنها را در بخش قبلی برایتان توضیح دادیم و در ادامه در مورد انواع برند و مارکت قلم مو ها صحبت می کنیم و این برند ها را برایتان معرفی می کنیم. برند ها پارس آرت، پارس آرتیست از جمله برند های معروف قلم مو هستند که در بازار موجود می باشند و مورد استفاده قرار می گیرند. در لیست زیر انواع برند قلم مو را برایتان لیست کرده ایم که میتوانید مشاهده کنید:

 • پارس آرت
 • پارس آرتیست
 • خرم
 • افشان
 • وینتون یا ویندزور
 • پلیکان

اگر بخواهیم در مورد بهترین مارک قلم مو نقاشی برایتان توضیح دهیم شاید بهتر باشد بدانید که استفاده از قلم مو بستگی به تجربه شما دارد و ممکن است هر شخصی با برندی ارتباط گرفته و این برند را بهترین برند و بهترین مارک قلم مو نقاشی بداند. اما بطور کلی بهترین مارک قلم مو نقاشی میتواند مارک پارس آرت و پارس آرتیست باشند.

قیمت قلم مو

قیمت قلم مو بسته به نوع آن متفاوت است اما ما در این مقاله دسته بندی قلم مو برایتان گستره ای از انواع قلم مو را توضیح دادیم. بنابر این بهتر است با توجه به نوع قلم مو خود به قیمت قلم مو نیز دقت داشته باشد. همچنین برخی از برند های قلم مو مانند قلم مو طبیعی یا قلم مو وارداتی خارجی قیمت های بالاتری داشته باشند. در صورتی که قلمو مورد نیاز خود را برای خرید در نوین پارسه پیدا نکردید میتوانید با فروشگاه ما در پارسه تماس گرفته و اقدام به ثبت درخواست سفارش خرید قلم مو مورد نظر خود کنید.

telegram
ایتا