مرتب سازی


تعداد: 14

مشاهده سریع

پاکن برقی 2 سر تکنیکال

پاکن برقی 2 سر تکنیکال

2,200,000ریال

مشاهده سریع

پاکن برقی 112 تولیپ

پاکن برقی 112 تولیپ

980,000ریال

مشاهده سریع

https://files.novinparse.com/CommodityNServiceProperty/1534/thumbnail/2.jpg

پاکن خمیری رنگی فابرکاستل

155,000ریال

مشاهده سریع

https://files.novinparse.com/CommodityNServiceProperty/1467/thumbnail/2.jpg

پاکن خمیری طوسی فابرکاستل

155,000ریال

مشاهده سریع

https://files.novinparse.com/CommodityNServiceProperty/1464/thumbnail/2.jpg

پاکن برقی استورم

600,000ریال

مشاهده سریع

https://files.novinparse.com/CommodityNServiceProperty/1462/thumbnail/2.jpg

پاکن برقی درونت و تکنیکال

1,750,000ریال

ناموجود

مشاهده سریع

پاکن مدادی فرچه دار فابرکاستل

پاکن مدادی فرچه دار فابرکاستل

600,000ریال

مشاهده سریع

https://files.novinparse.com/CommodityNServiceProperty/1459/thumbnail/2.jpg

پاکن یدکی گرد 2.3 میل 2 عددی مونو زیرو تومبو

450,000ریال

ناموجود

مشاهده سریع

https://files.novinparse.com/CommodityNServiceProperty/1458/thumbnail/2.jpg

پاکن یدکی برقی تکنیکال

630,000ریال

مشاهده سریع

https://files.novinparse.com/CommodityNServiceProperty/1457/thumbnail/2.jpg

پاکن اتودی 3.8 میل تومبو

450,000ریال

مشاهده سریع

پاکن خمیری کاوردار طوسی فابرکاستل

پاکن خمیری کاوردار طوسی فابرکاستل

188,000ریال

ناموجود

مشاهده سریع

https://files.novinparse.com/CommodityNServiceProperty/1455/thumbnail/2.jpg

پاکن اتودی باریک 2.3 میل مونوزیرو تومبو

900,000ریال

ناموجود

خرید لوازم هنری

در بخش پیش، سخن از «فروش تخصصی لوازم هنری» به میان آمد. به عبارت دیگر (و از نگاه هنرمندان و هنردوستان) میتوان پرسید که برای «خرید لوازم هنری» خوب، چه پارامترهایی باید در نظر گرفت؟

مخاطبان سایت نوین پارسه و هنرجویان عزیز، به خوبی آگاه هستند که مواد، ابزارها و لوازم هنری، چه از نظر کمی و چه از نظر کیفی، گوناگون هستند. بنابراین برای خرید لوازم هنری باکیفیت و کاربردی، شناخت کاربرد متفاوت آنها و توان ارزیابی انواع برندهای لوازم هنری، امری مهم به شمار خواهد رفت. در ادامه، تلاش خواهیم داشت که در این راستا، چند خطی بنویسیم. امید که مطالب زیر، برای خرید لوازم هنری، به هنرجویان عزیز کمک شایانی نماید.

نخست باید انواع لوازم هنری را دسته بندی کنیم. طبیعی است که تنوع زیاد لوازم هنری در کنار سبک ها و سلیقه های متفاوت هنری، امکان یک نوع تقسیم بندی ثابت و قطعی را نخواهد داد ولی دست کم میتوان بر اساس برخی ملاحظات همچون دسته بندی انواع هنرها و یا فراوانی و اهمیت استفاده یا میزان کاربرد عمومی یا تخصصی لوازم هنری، آنها را به چند دسته تقسیم کرد. به بیان ساده تر و به عنوان نمونه، میتوان از «طراحی»، «نقاشی»، «خطاطی»، «معماری»، «نقشه کشی»، «موسیقی»، «مجسمه سازی» و... به عنوان انواع هنرها نام برد و سپس بر اساس شاخه هنر، لوازم هنری تخصصی خودش را شناخت و معرفی کرد و خرید.

تلاش سایت نوین پارسه، همواره بر آن بوده که در همین راستا و بر اساس پتانسیلی که حاصل حداقّل دو دهه تجربه مستقیم خرید و فروش لوازم هنری است، با کیفیت ترین، کاربردی ترین و در عین حال مقرون به صرفه ترین، لوازم هنری را برای هنرجویان عزیز، معرفی و عرضه نماید که در ادامه به چند نمونه محصول هنری اشاره خواهد شد.

پشتیبانی سایت نوین پارسه، آمادگی دارد تا سفارش لوازم هنری جدید را نیز پذیرا باشد و کالای هنری را در صورت امکان، در کمترین زمان ممکن در اختیار هنرجویان گرامی قرار دهد.

اکنون بر اساس دانسته ها و داشته هایی که در اختیار داریم، سعی میکنیم که چند نمونه محصول هنری خوب معرفی کنیم. مطالب این بخش را در چند دسته تقسیم بندی کرده و برای هرکدام مختصری توضیح مینویسیم. امیدواریم که برای خرید لوازم هنری برای هنردوستان، مفید و کاربردی باشد.

خرید لوازم هنری در بخش خطاطی

برای خطاطی، چه خوشنویسی ریز و چه نستعلیق و چه دیگر شاخه های هنر خطاطی، معمولاً «قلم» ، «جوهر» و «کاغذ» کلیدواژه های مهم به شمار می روند. بر همین مبنا و در سایت نوین پاسه، میتوانید انواع مدادها، قلم نی ها، مرکّب خوشنویسی، انوع کاغذها و دیگر لوازم مخصوص هنر خطاطی را مشاهده و خرید نمایید. همچنین برای علاقه مندان به خوشنویسی با خودکار، خودکار برند «بیک»، مدل «لارج»، با نوک 1.6 موجود می باشد. برندهایی همچون سیمین، اعتدال، امیران، رضایی زنجان و دزفولی از دیگر مارک هایی هستند که سایت نوین پارسه در زمینه خطاطی آماده ارائه محصولاتشان می باشد.

خرید لوازم هنری در بخش طراحی (سیاه قلم)

فروشگاه اینترنتی نوین پارسه آماده است تا انواع مدادهای ویژه طراحی، از HB معمولی تا بالاترین و پررنگترین مدل B ها، در برندهای مختلف از جمله فابرکاستل و لاتوری، را برای هنرمندان سیاه قلم، عرضه نماید. همچنین اتودها و پاک کن های مخصوص طراحی و انواع دفترها (با برند آرمان)، کاغذها و مقواهای ویژه طراحی (با برند فابریانو) و انواع زغال، پودر و گرافیت (با برندهای ریما، کرتاکالر و پژواک) در فروشگاه نوین پارسه به فروش می رسد.

خرید لوازم هنری در بخش نقاشی

اگرچه هنر نقاشی، خود به زیرشاخه های گوناگونی تقسیم می شود ولی اگر همه ی آنها را در یک راستا بدانیم، فروشگاه اینترنتی نوین پارسه، در تمام شاخه های هنر نقاشی، آماده عرضه و فروش انواع لوازم هنری می باشد. انواع مدادرنگی ها از برندهای دارای کیفیت متوسط که برای استفاده ی مبتدیان، کاربردی است، گرفته تا بالاترین و بهترین کیفیت مداد رنگی ها (از جمله مدادهای پلی کروم فابرکاستل و نیز مدادرنگی های استدلر) در بخش هنری سایت نوین پارسه، موجود و آماده عرضه به هنردوستان گرامی است.

همچنین میتوانید در بخش هنری سایت نوین پارسه، انواع مواد و ابزارهای مربوط به نقاشی با آبرنگ، نقاشی با گواش و پاستل، نقاشی روی شیشه، نقاشی با رنگ اکرلیک و رنگ روغن، انواع بوم های نقاشی، انواع قلمموها، و دیگر مواد و ابزار شاخه های هنر نقاشی را مشاهده و در صورت نیاز، خرید نمایید.

فروشگاه نوین پارسه، خرید و فروش انواع برندهایی که در زمینه های یاد شده فعال هستند (از مبتدی تا حرفه ای)، را در دستور کار خود قرار داده است.

نمایش بیشتر